Ankara için Kadın Doğum Doktor ve Hastane Tavsiyesi

cok istemiş ya banada 3500 le 5000 arası dedi dogum şekline ve duruma göre degişir dedi kısmet artık hayırlısı olsun verdigin bilgiler için cok teşekkür ederim

Allah alah ben hep başından beri normal doğum istedim o nedenle bana öyle demiş olabilir
Normalde de sezeryanda da aynı alıyorum dedi
Ama pazarlık yaptık zaten 3500 ödedik :)) iyi yani kazık yememişiz
Eşim çok pazarlık yapamaz o 5500 deyince 5000 versek bari demeye başladı
Sonra ben de senin gibi internet araştırması yaptım
Baktım ortalama fiyat 3500 filan
söyledim biz bu kadar verebileceğiz diye çok da zorlamadı olmaz falan demedi yani
Sen de o fiyata tuttur :))gerçi ben geçen sene şubatta yaptım doğumu üstünden bi sene geçti fiyatlar arttı falan derse
3750 ya da 4000 e tuttur
Valla çok paralar bunlar
Hele benim gibi normal doğum yaparsan zaten kendin yapıyorsun doğumu :))

benim üçüncü bebegim ilk ikisi sezaryandı buda mecburen sezaryan olucak

maşallah valla ben de istiyorum en az üç tane :)) hatta dört tane
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini
kız mı erkek mi çocuklarının cinsiyetleri ne

maşallah valla ben de istiyorum en az üç tane :)) hatta dört tane
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini
kız mı erkek mi çocuklarının cinsiyetleri ne

bir kızım birde oglum var bakalım bunun cinsiyeti ne olcak cok merak ediyoruz aydan hoca cinsiyeti 16 haftadan önce söylemiyo galiba

Allah alah ben hep başından beri normal doğum istedim o nedenle bana öyle demiş olabilir
Normalde de sezeryanda da aynı alıyorum dedi
Ama pazarlık yaptık zaten 3500 ödedik :)) iyi yani kazık yememişiz
Eşim çok pazarlık yapamaz o 5500 deyince 5000 versek bari demeye başladı
Sonra ben de senin gibi internet araştırması yaptım
Baktım ortalama fiyat 3500 filan
söyledim biz bu kadar verebileceğiz diye çok da zorlamadı olmaz falan demedi yani
Sen de o fiyata tuttur :))gerçi ben geçen sene şubatta yaptım doğumu üstünden bi sene geçti fiyatlar arttı falan derse
3750 ya da 4000 e tuttur
Valla çok paralar bunlar
Hele benim gibi normal doğum yaparsan zaten kendin yapıyorsun doğumu :))

zaten ben orda duran müge hanımla konuştum cok pahalı filan diye oda dediki pazarlık yaparsın aydan hocam cok yardımcı oluyo dedibende senin dedigin fiyatlarda düşünüyorum

bir kızım birde oglum var bakalım bunun cinsiyeti ne olcak cok merak ediyoruz aydan hoca cinsiyeti 16 haftadan önce söylemiyo galiba

Söylemiyor canım hatta biz 20. haftada öğrendik :))
Ne güzel bir kız bir oğlan varmış bu da gönlüne göre sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar merhaba, geçen sene yenimahalle Lina'ya gitmeye başladım ve Lina'da 4 tane doktor var, Dr. şükran cakmak hanımıda internetteki olumlu yorumlardan etkilenerek secmistim, suan 35 haftalik hamileyim. İyikide sükran hanıma gitmisim,tüm hamilelik sürecimde hep ilgili ve guler yuzluydu..kısmetse dogumumu da kendisi yapacak hrs.de. gecenlerde siddetli agrilarim oldugunda sükran hanımı aradık, biizm hrs.ye gecememizi istedi sabaha karsi saat 5 gibiydi, kendisi de allah razı olsun sabah saat 6 da geldi. 7-24 telefonla ulasabiliyoruz. kendisi de bizi bazen ariyor, merak ediyor. ya gecenlerde bayramda bile sehri hastalrım var diye terke etmedi, bize de bayramda bile birsey olsa hemen arayin ben buradayim dedi.ayrica her ultrason sonrasında beni ve esimi detaylı bilgilendirmekte ve kafamızda hiç soru bırakmamakta. hatta en son odasından çıkmadan öncede başka sorun varsa sor diyor:)kesinlikle hastasini kısa zamana sıkıstırmaz. randevu saatinde de en fazla yarım saat gecikme yapmistir, okadar kusur da kadı kızında olur dimi. dogumumuzu hrsde yapacak kendisi, fiyat konusunda da hiç bir soru isareti bırakmakdı. esime hersey dahil özel odada dogumun bize maliyetinin 3400'e mal olacagini soylemis. erken dogum olsa da küvezde kalsa da bebekler onun için ekstra da para almayacaklar, hersaey dahil 3400 bunun garantisini de verdi. Hrsye gittiğiniz zamanda sükran hanımın hastası diyerek ilgi gösteriliyor yaban evlat muamelesi görmezsiniz.aallah razi olsun sükran hanımdan..

Merhaba bayanlar. Ben de 12 haftalık gebeyim ve gebeliğimin başından beri en büyük sıkıntım beni doğumuma kadar takip edecek ve doğumuma girecek mümkünse normal doğutacak iyi bir hekim bulmaktı. Kardeşimin doğum doktoru olan Dr. Meltem hanımın Ankara ya yerleştiğini ve Lokman Hekim Hastanesinde göreve başladıgını ögrendim. Kendisini uzun süredir tanıyorum .Kardeşimi, kuzenimi ve kardeşimin yakın bir arkadaşını da o doğurttu. Daha önce İzmir de ve Adana da görev yaptı .Bir ara yurtdışına eğitime gitti ve ondan sonra kopmuştuk ,nerede olduğunu bilmiyordum. Yurtdışından döndüğünü ve Ankara ya yerleştiğini duyunca gercekten çok sevindim. . Genc yaşına rağmen çok bilgilidir, hastasıyla çok ilgilenen ve güleryüzlü bir doktordur. Tavsiye ederim .

bayanlar normal doğum icin 4000 lira 5000 liradan bahsetmişsiniz de ..ne kadar fazla paralar bunlar böyle .Ben Meltem hanımla konuştum, ağrısız normal doğum icin de sezaryen icinde oda fiyatı da dahil 1000 lira olacağını söyledi. Lokman Hekim Sincan hastanesi de çok güzel ve konforlu bir hastane sonuçta . Gerçi Meltem hanım icin 4000 de dese veririm ama olsun yine de sizler de iyi araştırın gereksiz çok para vermeyin bence

henüz hamile değilim gebelik takibim için lokman hekim(aysun hoca) ya da akropol (nurten hoca)'yı düşünüyorum ikisiyle ilgili tecrübe yaşayanların yorumlarını almak isterim :)))
Özellikle yumurtlama takibim olacak bunu da belirtiyim :KK43:

Son düzenleme:
Kuzenim Koru Hastanesinde doğuma girdi.Memnun kalmıştı;her şeyin yolunda gittiğini söylemişti...
2.çocuğum için sanırım Koru hastanesi Aydan Biri hanıma gideceğim.
Burada ve başka yerlerde Aydan hocanın ismini çok fazla duydum.

arkadaşlar bende 27.05.2010 tarihinde Özel Keçiören hastanesinde op. dr. nurten boyraz hn. doğumumu yaptırmıştı. hastane olarak da dr. olarak da çok memnun kaldım. nurten hanım Dikmen civarındaki ;Akropol hastanesine geçmiş. nurten hanımı şiddetle tavsiye ediyorum alanında uzman bir dr. kesinlikle. benim riskli gebelikti ve Allaha şükür dikişsiz doğum yaptım.. dikişsiznormal doğum... Akropol hastanesinde kankardeşim 2 ay önce doğum yaptı oda hastaneden çok memnun. size hem özel keçiöreni hemde akropolü öneririm... bu arada hamileliğim esnasında kızılaydaki çağ hastanesine gitmiştim bir süre op. dr. erol bayraktar da alanında uzman bir dr. ve hastanede çok güzel.. her 3 hastaneyide öneririm.. :) Allah kolaylık versin canım..

kardeşim nurten hanım süper tercih :) 6 gün sonra 2. kez hamile olduğumu öğrenebilirim inş. ve öğrenir öğrenmez ilk doğumumu yaptıran nurten hanıma koşacağım :) bana güvenebilirsin... normalde dr.larsabırsız davranıp açılmayı beklemeden kesik atıyorlar ya nurten hanım son ana kadar sabırla bekliyor başınızı okşuyor dua ediyor ve dikişsiz doğum yatırmak için çabalıyor :) ben dikişsiz doğum yaptım :) 2 cm açıklıkla gittim ve suyum gelmemişti :) ama doktorumun doğru yönlendirmesi ile Allahın izni ve yardımıile de kolayca atlattım. bebeğimin kalp atışları yavaşlamıştı bukorkuyla işte doğdu kuzum :) şimdi ikinciye hamile kalmışımdır diye dua ediyorum :)

kardeşim nurten hanım süper tercih :) 6 gün sonra 2. kez hamile olduğumu öğrenebilirim inş. ve öğrenir öğrenmez ilk doğumumu yaptıran nurten hanıma koşacağım :) bana güvenebilirsin... normalde dr.larsabırsız davranıp açılmayı beklemeden kesik atıyorlar ya nurten hanım son ana kadar sabırla bekliyor başınızı okşuyor dua ediyor ve dikişsiz doğum yatırmak için çabalıyor :) ben dikişsiz doğum yaptım :) 2 cm açıklıkla gittim ve suyum gelmemişti :) ama doktorumun doğru yönlendirmesi ile Allahın izni ve yardımıile de kolayca atlattım. bebeğimin kalp atışları yavaşlamıştı bukorkuyla işte doğdu kuzum :) şimdi ikinciye hamile kalmışımdır diye dua ediyorum :)

canım çok teşekkür ederim yardımın için bende nurten hanıma mayısta gittim tanıştım muayenemi oldum hastaneyide beğendim doğumumu onunla yapmayı bende çok istiyorum lokman hekimde semt olarak daha yakın o yüzden kafam karışmıştı teşekkürler :))))

rabbim dualarını ennnnn kısa zamanda kabul eder inş tatlım... gerçekten büyük bir iddia dikişsiz doğum bende en çok o konuda tereddütlüyüm açıkçası bi düşüneceğim teşekkürler. bide rica etsem muayene ve doğum ücretini yazarmısın nurten hanımın
canım çok teşekkür ederim yardımın için bende nurten hanıma mayısta gittim tanıştım muayenemi oldum hastaneyide beğendim doğumumu onunla yapmayı bende çok istiyorum lokman hekimde semt olarak daha yakın o yüzden kafam karışmıştı teşekkürler :))))

benimde aynı durum lokman hekim yakın ama oraya kalabalık diyorlar kararsız kaldım çok ama dikişsz doğum şaka gibiii

rabbim dualarını ennnnn kısa zamanda kabul eder inş tatlım... gerçekten büyük bir iddia dikişsiz doğum bende en çok o konuda tereddütlüyüm açıkçası bi düşüneceğim teşekkürler. bide rica etsem muayene ve doğum ücretini yazarmısın nurten hanımın

benimde aynı durum lokman hekim yakın ama oraya kalabalık diyorlar kararsız kaldım çok ama dikişsz doğum şaka gibiii

hemde başında dua etmesi o anda en çok ihtiyacımız olan şey :))

bende myom var, bekarım, ben de yar. doç. veya prof. kadın doktor tavsiyesi istiyorum.

Ben Balgat Koru hastanesi Prof Dr Aydan biri'ye gidiyorum. Asıl branşı riskli gebelikler. Hiç bir risk ve sorun yaşamasamda müthiş güven veriyor. Emin ellerde hissediyorsunuz ve en önemlisi tonla şunu yap bunu yapma gibi şeyler sıralamıyor. Ben doğumdan sonrada nasıl olduğunu paylaşacağım. Hastane olanaklarındanda kısaca bahsetmem gerekirse odaları dolaştım gayet temiz ve rahat. Bir kere üç saat kadar yatmam gerekti de oradan biliyorum. Hemşire ve ebeler baya tatlıydı. En önemlisi Yenidoğan yoğun bakımı var.

X