Ankara Zekai tahir burakta dogum yapanlar

Zekai tahir burak hastanesinden mrmnun olan var mi

• Evet

OY: 2 66,7%
  • Hayir

OY: 1 33,3%

• Ankete Katılan
    3

dudy8906

Yok bir sitemim hayatta hersey kismet
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2015
149
60
35
Merhaba arkadaslar ben 16+3 hamileyim kontrollerimi zekari tahir buragin semt polikliniginde yaptiriorum doktorlardan memnunum fakat artik dogum yapmak icin bi hastane ariyorum.zekai tahir burakta vip oda die bi oda var sancini orda cekiosun tek basina ve esibde yaninda olabiliyormus.sonrada ozel odaya gecebiliyomusun ordada refakatcin olabiliyormus..varmi burda dogum yapan gercekten bu sistem devam edior mu .bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

selam canım ben de bununla ilgili konu açmıştım istersen ayrıntıları ordan okuyabilirsin. 40 gün önce doğum yaptım orda.hastane hocalarından birinin özel hastasıydım ben; hamileyken muayenehanesine giderdim, doğumda hastaneyi tercih ettim.hiç memnun kalmadım, vip oda diye sancı odası yok.evet tek başına oda var ama olmasa daha iyi..yatırıyorlar saatlerce kimse gelmiyor, kanın suyun içinde yatıyorsun öylece, kimseyi de almıyorlar yanına..neyse dediğim gibi açtığım konuda ayrıntılı anlattım olanları ama tavsiye etmem gitme oraya ilk gebeliğinse psikolojin bozulur.

selam canım ben de bununla ilgili konu açmıştım istersen ayrıntıları ordan okuyabilirsin. 40 gün önce doğum yaptım orda.hastane hocalarından birinin özel hastasıydım ben; hamileyken muayenehanesine giderdim, doğumda hastaneyi tercih ettim.hiç memnun kalmadım, vip oda diye sancı odası yok.evet tek başına oda var ama olmasa daha iyi..yatırıyorlar saatlerce kimse gelmiyor, kanın suyun içinde yatıyorsun öylece, kimseyi de almıyorlar yanına..neyse dediğim gibi açtığım konuda ayrıntılı anlattım olanları ama tavsiye etmem gitme oraya ilk gebeliğinse psikolojin bozulur.[/QUOT merhaba cnm tsk ederim cvp icin ben senin actiin konuyu bulamiorum eger banw link atabikirsen bakmak isterim paranla rezil oliluosun orda yani bide ucret olarak ne odedin 40 gun once cnm

selam canım ben de bununla ilgili konu açmıştım istersen ayrıntıları ordan okuyabilirsin. 40 gün önce doğum yaptım orda.hastane hocalarından birinin özel hastasıydım ben; hamileyken muayenehanesine giderdim, doğumda hastaneyi tercih ettim.hiç memnun kalmadım, vip oda diye sancı odası yok.evet tek başına oda var ama olmasa daha iyi..yatırıyorlar saatlerce kimse gelmiyor, kanın suyun içinde yatıyorsun öylece, kimseyi de almıyorlar yanına..neyse dediğim gibi açtığım konuda ayrıntılı anlattım olanları ama tavsiye etmem gitme oraya ilk gebeliğinse psikolojin bozulur.
merhaba cnm tsk ederim cvp icin ben senin actiin konuyu bulamiorum eger banw link atabikirsen bakmak isterim paranla rezil oliluosun orda yani bide ucret olarak ne odedin 40 gun once cnm

merhaba cnm tsk ederim cvp icin ben senin actiin konuyu bulamiorum eger banw link atabikirsen bakmak isterim paranla rezil oliluosun orda yani bide ucret olarak ne odedin 40 gun once cnm
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...buraka-gitmeyin-ne-olur.844696/#post-42001326 canım linki yolluyorum okuyabilirsin. muayenehaneye gittiğim için para ödüyordum, bir de doğuma para dökmeyelim diye burayı istemiştim..doğumdan sonra suit oda istedik; fiyatı günlüğü 90 TL idi.

X