Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da bebek kreşi buldum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
oyak 2 başak sitesi yakınmı sana? hihoyyyt
yerleştim sayılır cidden beklerim kaydirigubbakcemile2
kuzularada oyun arkadaşlığı olur ne güzel.. :) a.s.

benimki kuzuluktan çıkalı 20 ay kadar oluyo ama adı kuzu işte sırnaşık şey
yakınız,bende eryamanevlerinde oturuyorum kreşin karsında :KK70::KK70:
adres veriniz ev hediyesiyle kapınızı zorlıyalım :KK70::KK70:

arkadaşlar benim oğlumda nil kreşine gidiyor çık memnunum çokda güzel biyer öğretmenler çok kaliteli hemşiresi reviri falan var ingilizce derside var aynı zamanda personelde mükemmel

benimki kuzuluktan çıkalı 20 ay kadar oluyo ama adı kuzu işte sırnaşık şey
yakınız,bende eryamanevlerinde oturuyorum kreşin karsında :KK70::KK70:
adres veriniz ev hediyesiyle kapınızı zorlıyalım :KK70::KK70:

hediye olarak bıcırığınla çayımı içsek oo kafi :)
beklerim vallahi. oyak 2 başak sitesi
müsaitim geliyorum de daha detaylarada ineyim özelden kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

hediye olarak bıcırığınla çayımı içsek oo kafi :)
beklerim vallahi. oyak 2 başak sitesi
müsaitim geliyorum de daha detaylarada ineyim özelden kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

seve seve geliriz ama kızım hafta içi kreste haliyle ben tek gelebilirim :eek:
önümüzdeki hafta rahatsız ederim seni kaydirigubbakcemile3

salı günü kk Ocak 2009 anneleri bana geliyorlar dilersen senide o güne beklerim :)

2007 annesi olarak rahatsız etmiyeyim sizi senağlama
bi aksilik olmazsa pazartesi (olursa ancak buraya yazabilirim,mesaj sınırı nedeniyle) öm atarsın bana adresi, gelirim insallah :)

kusura bakma haber bile veremedim..kızım aralık ayında ameliyat olmustu,kulaklara tüp takıldı.. pazar günü ateslenince internete girebilme imkanım da olmadı :KK43: çok istemistim gelmeyi.. umarım siz keyif almıssınızdır :)

kusura bakma haber bile veremedim..kızım aralık ayında ameliyat olmustu,kulaklara tüp takıldı.. pazar günü ateslenince internete girebilme imkanım da olmadı :KK43: çok istemistim gelmeyi.. umarım siz keyif almıssınızdır :)

aa olurmu estafurullah ne kusuru
sağlık daha önemli çok geçmiş olsun inşallah daha tekrarlanmaz :KK43:
sıkma canını oyun grubu kurduk bol bol görüşmeye devam edeceğiz kısmetse o zamana gelirsin.. öptüm kuzunu

merhabalar bende batıkentten kreş bakıyorum, bilgisi olan varsa, denenmiş bir yer paylaşırsa sevinirim. bebeğim 18 aylık kız bebek. ben araştırdım internetten 4 yer buldum bilmiyorumkismile ama nasıllardır emin olamadım. acil cevap yazarsanız sevinirim.

merhabalar bende batıkentten kreş bakıyorum, bilgisi olan varsa, denenmiş bir yer paylaşırsa sevinirim. bebeğim 18 aylık kız bebek. ben araştırdım internetten 4 yer buldum bilmiyorumkismile ama nasıllardır emin olamadım. acil cevap yazarsanız sevinirim.

arkadasım bende batıkentteyım.. ilkim yattı bırtek aklıma orada 550 cıvarıydı sanırım. 32 aylık olduk bız eylulde ıns ufuk efe kresıne gonderıcem. orasıda kurayla alıyor bakalım kısmet..bilmiyorumkismile

arkadasım bende batıkentteyım.. ilkim yattı bırtek aklıma orada 550 cıvarıydı sanırım. 32 aylık olduk bız eylulde ıns ufuk efe kresıne gonderıcem. orasıda kurayla alıyor bakalım kısmet..bilmiyorumkismile

bütün kreşlermi kurayla alıyor? yoksa sizin gittiğinizmi?

Son düzenleme:
kalan ikisi masal adası , yumak bunlarda 18 aylık alıyorlar
birde emineller ve serra var onlarda 2 yaş ve üstü alıyorlarmış

ben yüz yüzee görüşmedim daha kura varmı bilmiyorum

kalan ikisi masal adası , yumak bunlarda 18 aylık alıyorlar
birde emineller ve serra var onlarda 2 yaş ve üstü alıyorlarmış

ben yüz yüzee görüşmedim daha kura varmı bilmiyorum

cnm ozellerde kura yok. neden olsunkı kat kat arasını alıyolar. bulbul yvasına falan netten baktım pek ıcıme sınmedı sadece ilkim sindi oda cok ıstıyor ama bakalım..

27.01 senin dediğin yer bana biraz uzak düşüyor o yüzden oraya hiç bakmadım belki buraları hoşuma gitmezse orayada bakarım.

benm ıcıme sınmeyen bırseyde yatakalr. normal yatak deıl kampet koyuyorlar kucuk şenzlong gbı. oda benı endıselendırıyor. benm kızım delı yatar kampetlerde yanyana. kesın bırının ustune cıkar.. ve hemen hemen hepsı müstakıl ve merdıven baslarında kapı yok.. benım evımde mustakıl 4 tane merdıven ınıs cıkısı var yanı 4 tane kapı yaptırdım 1 cocuk ıcın. ama orda onlarca cocuk varken 1 korkuluk bıle yok..dunkı anaokulu vakaısndan sonra ıyıce korkamay abasladım bilmiyorumkismile

X