Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da bebek kreşi buldum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
benim işler biraz karışık. daha batıkentte değilim, ev bulacağız taşınacağız kreş bulacağız kuzumuzu oraya yerleştireceğizde bakalım 1 ay içinde herşey belli olur. daha çok evi uğur mumcu mah. yada inönü mah. düşünüyoruz. vallahi kafam allak pullak

neden oralar cnm ya satılıkmı kıralıkmı dusunuyousn bızım sıtede var ayarlayalım hemen sana :) aman ha emlakcı falan deılım :)

dedim ya benim işler biraz karışık tayin bekliyorum artık az kaldı inşallah. gidip gelmem kolay olsun diye düşündük. ama dediğim gibi kesin belli değil teklifin için sağol değerlendireceğim eşimlede konuşayım. bu arada kiralık düşünüyoruz.

hayırlısı cnm. bende memur olmaya calsıyorum ıns bende senın gbı ugrasırım seneye boyle :)

merhaba
ben de yeşil portakal bebek evine kızımı göndermeyi düşünüyorum şu an 11 aylık erkenmi diye tereddüt ediyorum. siz kaç aylıkken başladınız bide fiyatları nasıl bilgi verirseniz sevinirim. tşk.

benim 22 aylık oğlum yeşil portakal bebek evine gidiyor ve memnunuz. Tavsiye ederim.

merhaba bende kızımı yeşil portakal bebek evine göndermeyi düşünüyorum bugün aradım görüştüm denemek için haftaya gidicem siz bebeğiniz kaç aylıkken başladınız bir de fiyatları hakkında biraz bilgi verirmisiniz. tşk.

bende fatihte harikalar diyarının ordaki çiğdem yuvaya gönderiyorum ve çok memnunum 3 yaşındaki oğlumla 5 yaşndaki yeğenim gidiyor ama 0-6 yaş alıyor diye biliyorum çünki kiçük bir bebeğimiz var 5 aylık 3,4 ay sonra onuda göndericez çok memnunuz ilgili alakalı bir yer hergün yedikleri içtikleri yaptıkları faliyetler hepsi rapor olarak geliyor.şuan oğlumu çişe alıştırıyoruz öğretmenimizin desteği çokk :asigim:

27.01 ben özel msj göneremiyorum malesef senağlama .şehir dışındayım ama 15 gün sonra ankaradayım inşallah. seninde memur olmanı çok isterim. ınşallah yüksek puan almışsındır kpssdende benim gibi uğraşmazsın kafamçokkarıştı çok zor oluyormuş bu tayin işleri.

Son düzenleme:
27.01 ben özel msj göneremiyorum malesef senağlama .şehir dışındayım ama 15 gün sonra ankaradayım inşallah. seninde memur olmanı çok isterim. İnşallah yüksek puan almışsındır kpssdende benim gibi uğraşmazsın kafamçokkarıştı çok zor oluyormuş bu tayin işleri.

cnm gelınce hbr ver yardımcı olurum ben sana :gitme:
olmassa senı mavı sırınlere bıle gotururum yakın olursan bızım oraya ıcıne sıner belkı..:icecream:

cnm gelınce hbr ver yardımcı olurum ben sana :gitme:
olmassa senı mavı sırınlere bıle gotururum yakın olursan bızım oraya ıcıne sıner belkı..:icecream:

cnm sğolasın inanki böyle söylemen bile yeteer opuyorumnanaktan . bakalım hayırlısı.

MERHABA BENDE ERYAMANDA OTURUYORUM.BENİMDE 3 YAŞPNDA OĞLUM VAR VE DELİ GİBİ KREŞ ARAŞTIRIYORUM AMA BAN EĞİTİM AMAÇLI OLSUN İSTİYORUM.SU GÜNEŞTEN BAHSETMİŞSİNİZ ORANIN DAHA ÇOK BAKIMA YÖNELİK OLUĞUNU DUYDUM.YAZILARINIZDAN GEÇEN ZAMANDA BAŞKA KREŞ ARAŞTIRDINIZ MI YADA HERHANGİ Bİ KREŞE BAŞLADINIZ MI LÜTFEN BANADA FİKİR VERİN ÇOK KARIŞTI KAFAM DOĞRUSU.BEN ÖZGÜVEN,İZGİ BİRDE ÇİTLENBİK ÜZERİNDE DURUYORUM.ÖZGÜVEN 450 İZTİYOR BİRAZ PAHALI GELDİ FİYATLAR HAKKINDADA BİLGİNİZ VAR MI ACABA CVPLARINIZI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM kafamçokkarıştı

arkadaşlar buraya yeni üye oldum 2,5 yaşında kızım var acilen ankara sincan tarafında uygun fiyatlı kreş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim tşk.

daha kreşe vermedim.
ama fiyatlar hep o civarlarda daha düşük olanlarda çok kötü..
allah bize ve bebişlerimize yardım etsin.
kreşe verince hemen buraya yazacağım.

benimde sincana en yakın bildiğim fatihteki çiğdem bebek evi..
eryamanda dolphing in ordaki kreşte çok övgü alıyor..
ama 450 çok ideal bence 1.000 lira olanıda duydum...

çankaya seyranbağlarında kreş arıyorum iyi bi yer bilen var mı ?

Son düzenleme:
ben bebeğimi mavi şirinlere verdim.
şimdilik alışma devresinde olduğumuz için gitmek istemiyor.
Hatta dışarıya çıkacağımız zaman sinirli ve ağlar bir halde çantasını ve suluğunu takmaya çalışıyor.
sabahlarıda ağlaya ağlaya bırakıyorum, ne kadar üzgün olduğumu anlatamam ama mecburuz.
İyi ilgileniyorlar gibi.
gelişmeleri yazarım gene
Çalışan anne olmak çok zor, Allah yardımcımız olsun

ben bebeğimi mavi şirinlere verdim.
şimdilik alışma devresinde olduğumuz için gitmek istemiyor.
Hatta dışarıya çıkacağımız zaman sinirli ve ağlar bir halde çantasını ve suluğunu takmaya çalışıyor.
sabahlarıda ağlaya ağlaya bırakıyorum, ne kadar üzgün olduğumu anlatamam ama mecburuz.
İyi ilgileniyorlar gibi.
gelişmeleri yazarım gene
Çalışan anne olmak çok zor, Allah yardımcımız olsun

gmailden yazdım cnm sana sanırım gormedın. eda ıcıme sınmedı demıstım konsuurken hatrlarsan. yanında ugur bocekelrı acılıyor oranın kurucusuyla konustum ıcıme cok sındı oraya gorusmeye gdıcem bı ara..:KK3:

ya arkadaşlar kızım 18 aylık bi an bensiz olmuyor kreşe versem psikolojisi çokmu bozulur?
sizinkiler nasıl yapıyor çalışmaya çoook susadım fenalardayım yaa boshayallersmile

ya arkadaşlar kızım 18 aylık bi an bensiz olmuyor kreşe versem psikolojisi çokmu bozulur?
sizinkiler nasıl yapıyor çalışmaya çoook susadım fenalardayım yaa boshayallersmile

cnm cok kuuck daha yavrun. ımkanın varken bakabıldıgın kadar bak. en azından 1sene daha. bilmiyorumkismile

X