Ankara'da Önerebileceğiniz İngilizce Kursu Var mı?

tembelteneke

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
165
7
Arkadaşlar English Time ingilizce kursuna giden var mı ve memnun olan? Ben kendi kendime çalışmak için kitap cd aldım nete baktım ama birinin kafama vura vura çalıştırması lazım kurs şart. Kendi kendime çok yayıyorum interneti bırakamıyorum çünkü. Bir kaç kurs araştırdım eğitimi en iyi english time sanırım. Ona gitmeyi çok istiyorum ama ablam da özel üniversitede okuyor fiyatı da yüklü olunca benim kursun babam gönderecek mi bilmiyorum. Babama söyledim kesin bir yanıt vermedi inşallah gönderir ama daha o kesin bir şey söylemeden sizden yardım istiyorum. Ankara'da en iyi diyeceğiniz İngilizce kursu var mı birde ücreti ne kadar? Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Çok teiekkürler arkadaşlar. Tömere gittim. Öğrenci işlerinde suratsız bi herif oturuyordu "ingilizce kursunuzla ilgili kimden bilgi alabilirim?" dedim. Suratıma bön bön baktı sonra benim yanımdaki bayana döndü "sizin ne vardı?" dedi. Sinir oldum ama sabrettim. Bayana bir odayı tarif etti ama tarif ediş şekli aynen şu ; " içerdeki gapıdan geçecen, garşına çıkan ilk oda" . Dedim burası nasıl tömer olabilir ! Neyse sabrettim beledim biraz daha. Başka bir bayan geldi benimle ilgilenmeden döndü onunla ilgilendi. Sinir oldum terkettim orayı. Belki örenci işlerindeki bir kişi yüzünden tüm kurumu suçlamak yersiz ama TÖMER ciddi bir kurumsa böyle ciddiyetsiz kişileri çalıştırmamalı diye düşündüm. Bugün bir kursa kaydoldum hayırlısı bakalım. English Clup. Umarım iyidir.

.............................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teiekkürler arkadaşlar. Tömere gittim. Öğrenci işlerinde suratsız bi herif oturuyordu "ingilizce kursunuzla ilgili kimden bilgi alabilirim?" dedim. Suratıma bön bön baktı sonra benim yanımdaki bayana döndü "sizin ne vardı?" dedi. Sinir oldum ama sabrettim. Bayana bir odayı tarif etti ama tarif ediş şekli aynen şu ; " içerdeki gapıdan geçecen, garşına çıkan ilk oda" . Dedim burası nasıl tömer olabilir ! Neyse sabrettim beledim biraz daha. Başka bir bayan geldi benimle ilgilenmeden döndü onunla ilgilendi. Sinir oldum terkettim orayı. Belki örenci işlerindeki bir kişi yüzünden tüm kurumu suçlamak yersiz ama TÖMER ciddi bir kurumsa böyle ciddiyetsiz kişileri çalıştırmamalı diye düşündüm. Bugün bir kursa kaydoldum hayırlısı bakalım. English Clup. Umarım iyidir.

Hayırlı olsun canım umarım memnun kalırsın :KK66:

ank da bence en iyi kurs ACTİVE ENGLİSH. ders akışı öğretmenler,aktivitlr herşey süper oraya gittim çok memnun kaldım.

:81: :81: Tereddütsüz MUSTAFA NURİ ÜNER Hoca’yı tavsiye ederim. KPDS, KPSS İNGİLİZCE, ÜDS, TOEFL vb. gibi sınavlardan geçmek istiyorsanız gerçekten müthiş bir hoca. Kendisi Ankara Hukuk, ODTÜ Makina ve Ankara İngiliz Dili ve Edebiyatı okumuş, inanılmaz derecede bilgili birisi. Çok sayıda yabancı kaynak taramasıyla yıllarca üzerinde çalışıp geliştirdiği matematiksel metodlarla işin temelini öğretiyor. Böylece ezbere gerek kalmadan birçok şeyi mantıksal olarak çözebiliyorsunuz. Ve ortada gramer kitaplarının dallandırıp budaklandırdığı gibi içinden çıkılmaz bir durum olmadığını anlıyorsunuz. Bu şekilde birçok sorunun anlamına inilmeden belli tekniklerle hemen nasıl bir kaç sn.de çözülebileceğini öğreniyorsunuz. Bu nedenlerle, kursuna katılan herkesin genelde puanları birkaç ayda beklemedikleri kadar artıyor; 3 ayda 40 lardan 80 lere 90 lara çıkan çok sayıda öğrencisi var. Bunu öğrencisiyle bire bir ilgilenerek, öğrencinin kafasında hiçbir açık bırakmayarak yapıyor.

Ayrıca bilinmesi gerekir ki başka arkadaşların da yazdığı gibi piyasada KPDS, ÜDS kitapları yok satan Suat Gürcan&Rıdvan Gürbüz Hocalar Mustafa Nuri Üner Hoca’dan ders almışlar. Hocaların hocası diyebiliriz yani...

Bir de belirtmek isterim ki ; Mustafa Hoca’nın donanımına sahip başka biri olsaydı kesinlikle dershaneler sahibi, paraya para demeyen biri olurdu. Kendi adıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ona ulaşmadan önce, neredeyse Ankara'daki bütün dil kurslarını araştırdım. İyi denilen kursların ücretlerini duyunca gerçekten umutsuzluğa kapıldım. Ama Mustafa Hoca, Allah razı olsun ücret konusunda da çok yardımcı oldu. O nedenle bunları yazmayı hem kendisine, hem de İngilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara bir borç bilirim . Herkesin onun gibi bir hocadan yararlanmasını dilerim. Saygılarımla…

Mustafa Hoca’ya ulaşmak isteyenler için yeri Kızılay/ANKARA’da
Tel. No: 0535 964 42 66

bu arada bende global englısh ya da amerıkan kultur dernegını dusunuyorumbakalım englısh tıme cok cok kotu dıyolar yorumlar cıdden kotu okumustum ış tabı en cok bızde bıtıyo

english time fln ben pek beğenmiyorum, gitmedim ama çevremdende hiç iyi duyum aldığım olmadı orasıyla alakalı..
ya TÖMER ya da ACTIVE ENGLISH kesinlikle tavsiyemdir..
ben bu iki dil kursunun başka dillerine gittim, ingilizcesine değil ve çok memnun kaldım..
ingilizcesinden memnun kalan birçok arkadaşımda var..
ama elbette dil deyince en iyisi başta TÖMERdir..

infolang dil okulu da çok iyi bayanlar :)
öğretme grantisi veriyorlarmış. eğer sertifikayı alamazsanız gerekli katılımı gösterdiğiniz taktirde aynı eğitimi ücretsiz alıyorsunuz >:)

Arkadaşlar, bu yaz work&travel programı için ABD'ye gidiyorum.Speaking konusunda özellikle kendimi geliştirmem gerekiyordu. ama özel ders almak için maddi gücüm yeterli değildi. Ocak ayında PERFECT ENGLISH dil kursunda genel ingilizce eğitimi almaya başladım. grammar eğitimi haricinde yabancı hocalarla konuşma sınıflarına katılma hakkı tanıdılar. Bu derslere de düzenli katıldım ve ilerleme kaydettım.yabancı bir ülkede o ülkenin anadilini konuşabilme heyecanı sarmışken kendime güvenimin geldiğini hissettim.şu an ingilizcem Upper seviyesinde.yolculukla ilgili son hazırlıklarımı tamamlamak üzereyim.:) size de tavsiye ederim

X