Ankara'da Önerebileceğiniz İngilizce Kursu Var mı?

bende bu yazı boş geçirmek istemiyorum ama bende kararsızım zamanımı para mı boşa harcamak istemiyorum

ben bu yaz ınternetten bedava ıng kursu dıye tıklıyorum kayıt oldum oraya baslangıctan basladım cengız hoca anlatıyo cok guzel bı anlatıs tarzı var sımdılık oyle ıdare edıyorum baslangıc bıttı sayılır tam bılmıyorum ama ıste temel olsun dıye calısıyorum bıraz yabancılık cekmeyım dıye aslında beggıner elementry pre intermediate falan bılıyorum ama cat pat ne ookuma teknıgım var ne cumle kurabılme teknıgım ne de kelıme bılgım cok zayıfım ıngılızcede :KK43::KK43:
bu senen 3 e gectım bende (unı ) ıste kısın baslıcam am aarastırıyorum
sızde benım gıbı zayıfsanız bence burdakı tum arklara onerım cengız hocayı dınleyın hem cok guzel anlatıs tarzı var hem bedava hem okum ateknıgını de gelıstırıyo kelıme bılgın de artıyo :KK52:

bayanlar bu arada bankaların ınsan kaynaklarının onerdıgı bı kurs yerı bılıyomusunzu nereler
cunku ben duyduguma gore ozel sırketlerden bahsedıyorum hangı ıng kursuna gıttıgınızı de soruyolarmıs (duyumlar o sekılde )

Karacan Prestij Akademi, eşimin İngilizcesini çok hızlı ilerlettiler, yabancı dili Almancaydı ama şimdi iki yabancı dili var sayelerinde..

infolang dil okullarını tavsiye ediyorum.ben geçen sene gittim ve çok memnun kaldım.öğrenme garantisi veriyorlar.ve fiyatları da çok pahalı değil.git bi konuş bence pişman olmazsın :)

arkadaslr ben perfect englısh dılkursuna basladım ıyı gıbı sımdılık onerebılrım ozellıkle cok sıcak davranıyorlar bazı kurlar gıbı kayıt olduktan sonra ılgılenmemezlık yapmıyorlar hatta gecen hoca aradı nasılmemnunmusunzu dıye perfectı bence dıger kurslardan ayıran en onemlıozellıgı hocalarındanısmanların cok cok sıcak davranması
yalnız her gun teypten ıslememız gereken yerlerı ıslıyoruz ve bazen takılıyo o sınır edıyo :KK34:
ve ıng hocasına baglı derdım hep kurs ama sanırım butun kurslarda her sevıyeden sonra hoca degısıyo yanı ılla su hoca olsun dıyemıyosunuz ama butun kurlar bole dıye bılıyorum ben zaten
artı kafeteryası falan ıı degıl hıc ahım sahım bı sey beklemeyın derım gıdeceksenız ama tabı baska subesıne gıdersenız farklı olabılır bılemıcem
bu arada devsamsızlık yapmadıgınız takdırde bı kurda baarısızsanız bedava o kuru tekrar alabılıyosunuz ama max 8 saat gelmeme hakkınız var
ayrıca telafı derslerı de alabılıyosuz ama ben daha almadım

Son düzenleme:
Ankara Selanik meşrutiyet şubesindeki Perfect English dil kursuna üds hazırlık için gittim.ing. bilmediğimi söylediğimde orta seviye ing. bilmem gerektiği söylendi. ön hazırlık kursuyla başlamam gerekiyormuş. başladıktan sonra 3 hafta içinde hafta sonları 12 tane tens ve modallar işlendi.Bu kursun bana uygun olmadığını düşünüp kaydımı sildirmek istedim.Bu kadarlık bir süreçte bu konuların öğrenilemeyeceğini onlar da itiraf ettiler ve mağduriyetimi düzeltmek için bana sıfırdan ingilizceyi öğrenerek devam edeceğim başka bir program sundular. güvenim kalmadığı için ayrılmak istediğimi söyledim,kamera kayıtlarını istedim.Kurs idarecisi bahar hanım kayıtların silindiğini söyledi.mağdur olmama rağmen tazminat ödettiler.Maddi manevi zarara uğradım.Atatürk bulvarındaki şubenin kurucu üyesi asistanı RABİA hanıma gidip sıkıntımızı anlattık o bizzat kamera kayıtlarını alıp İstanbul kurucu üyelerine göndereceğini ifade ederek benden 1 gün mühlet istedi.1 gün sonra bahar hanım arayarak beni samimi arkadaşıma şikayet etmişsiniz diyerek adeta benimle dalga geçti.Rabia hanım ise 1 gün sonra aradığında istanbulu aradığını fakat selanik şubesinde bahar hanım yetkili olduğu için bir şey yapamadığını söyleyerek telefonu kapattı.Kamera kayıtları olsaydı benim haklılığım ortaya çıkacak ve bu tazminatı ödemeyecektim fakat olmadı.Perfect Eng. bir eğitimhane değil ticarethaneymiş.

Ankara Selanik meşrutiyet şubesindeki Perfect English dil kursuna üds hazırlık için gittim.ing. bilmediğimi söylediğimde orta seviye ing. bilmem gerektiği söylendi. ön hazırlık kursuyla başlamam gerekiyormuş. başladıktan sonra 3 hafta içinde hafta sonları 12 tane tens ve modallar işlendi.Bu kursun bana uygun olmadığını düşünüp kaydımı sildirmek istedim.Bu kadarlık bir süreçte bu konuların öğrenilemeyeceğini onlar da itiraf ettiler ve mağduriyetimi düzeltmek için bana sıfırdan ingilizceyi öğrenerek devam edeceğim başka bir program sundular. güvenim kalmadığı için ayrılmak istediğimi söyledim,kamera kayıtlarını istedim.Kurs idarecisi bahar hanım kayıtların silindiğini söyledi.mağdur olmama rağmen tazminat ödettiler.Maddi manevi zarara uğradım.Atatürk bulvarındaki şubenin kurucu üyesi asistanı RABİA hanıma gidip sıkıntımızı anlattık o bizzat kamera kayıtlarını alıp İstanbul kurucu üyelerine göndereceğini ifade ederek benden 1 gün mühlet istedi.1 gün sonra bahar hanım arayarak beni samimi arkadaşıma şikayet etmişsiniz diyerek adeta benimle dalga geçti.Rabia hanım ise 1 gün sonra aradığında istanbulu aradığını fakat selanik şubesinde bahar hanım yetkili olduğu için bir şey yapamadığını söyleyerek telefonu kapattı.Kamera kayıtları olsaydı benim haklılığım ortaya çıkacak ve bu tazminatı ödemeyecektim fakat olmadı.Perfect Eng. bir eğitimhane değil ticarethaneymiş.

ben şu anda nerdeyse 1 senedir perfect english öğrencisiyim ve çok samimiyetle söylüyorum, bu yazılanlara güldüm. daha önce tömere ve tad (türk amerikan derneği) gitmiştim. ne verdikleri eğitim eğitime benziyor ne de ilgi alaka var. her şey kaydını alana kadar. kaydını alırken yapmadıkları sevimlilik kalmıyor, işleri bittikten sonra kimse dönüp yüzüne bakmıyor. perfectteki danışmanlar da hocalar da öyle değil. benim gibi arıza birini bile mutlu ettiler :KK70: sorun varsa çözmeden bırakmıyorlar. danışman ablalardan çoğu face imde bile ekli bende, ordan bile sorum olduğunda sorup cevap alıyorum, bi kere bile üff demediler. eğitimi iyi kötü her yer bişeyler yapıyor ama sorununuz olduğunda kimse problem ne demiyor arkadaşlar. aile gibi olduk biz 1 senedir. kapıdan girdiğinizde gülümseyen ve bunu samimiyetle yapan insanlar karşılıyor sizi, giderseniz abartmadığımı göreceksiniz :)) adv. seviyedeyim 1,5 ay sonra bitiyor benim kursum ama çok daha donanımlı hissediyorum kendimi. minnetarım, perfectsiniz!

Sevgili Arkadaşlar,

Odtü Hukuk öğrencisiyim hazırlık atma için ankarada perfect english dil kursunu çok met ettiler bende zaten atlama için kurs araştırıyordum sıradan kurslar gibi gidip bilgi almak üzere kızılaya gittim kurstan içeri girdiğimde kurumsal bi hava olduğunu bu işi ciddiye aldıklarını fark ettim ve ikna oldum ve Hazırlık atmalada uzman oldukları konusunda şüpheniz olmasın çünki şu an atlama sınavını vermiş durumdayım ANKARADA BULUNAN ARKADAŞLARIM gidin kayıt olun pişman olmazsınız:)

Erasmus için internetten kurs araştırırken çıktı karşıma Perfect English. Gecen sene yazımı boşuna geçirmemek adına,yoğunlaştırılmış kursa gittim. 2 seviye aldım,ve erasmus için yeterli oldu,sonrasında da devam ettirdim.Bu sene de ıelts ya da toefl değerlendireceğim.Yine sizinle hazırlanmayı düşünüyorum.Emektar hocalarıma sevgiler,yakında yine geleceğim :)

hazırlığı atlamak için bende epeyce bir araştırma yaptım.Englısh time,tömer,active,perfect hepsini dolaştım çünkü bilkentteyim ve çok zor bi sınavımız vardı en son perfectte karar kıldım hocalar inanılmaz hakim sayelerinde hiç takılmadan rahatlıkla atladım herkese de tavsiye ederim.Her şeyi çok ince düşünüyorlar çünkü:)

Merhabalar arkadaşlar,
Eğer ankarada bir kursa gidecekseniz Perfect Englishe gitmenizi tavsiye ederim.Geçen yaz sadece iki aylık süreçte pratik yapmak ve ingilizcemi daha da gelişitirmek için yoğun programlarına katıldım.Sadece ders değil ücretsiz aktiviteleri olan konuşma kulüplerinede katılabiliyorsunuz,bu benim için pratik yapma imkanı açısından geliştirici bir husus oldu.Aslında isteğim pratik yapabilmekti çünkü bunca yıl ingilizce görüyoruz ama konuşamıyoruz :)Hem de kısa süreçte bayağı yol alıyorsunuz speaking açısından.Ben gittim memnun kaldım arkadaşlar.İsterseniz sizde gidin bir konuşun derim:)

Merhabalar arkadaşlar,
Eğer ankarada bir kursa gidecekseniz Perfect Englishe gitmenizi tavsiye ederim.Geçen yaz sadece iki aylık süreçte pratik yapmak ve ingilizcemi daha da gelişitirmek için yoğun programlarına katıldım.Sadece ders değil ücretsiz aktiviteleri olan konuşma kulüplerinede katılabiliyorsunuz,bu benim için pratik yapma imkanı açısından geliştirici bir husus oldu.Aslında isteğim pratik yapabilmekti çünkü bunca yıl ingilizce görüyoruz ama konuşamıyoruz :)Hem de kısa süreçte bayağı yol alıyorsunuz speaking açısından.Ben gittim memnun kaldım arkadaşlar.İsterseniz sizde gidin bir konuşun derim:)

okul açılana kadar bende gitmeyi düşünüyorum ama ortalama fiyat hakkında bilgi verebilrmsınız, siz ne kadra yazılmıstınız..

Ankara da ingilizce kursu araştıranlara perfect english i tavsiye ederim arkadaşlar.Ben genel ingilizce ve yds programlarının eğitimini aldım verdiğim paraya değdi.

Geçen yıl yaz boyunca Ankara'da bulundum akşamları çalıştığım için tatile de gidemedim.Madem burdayım gündüzümü de değerlendireyim dedim ingilizce kursuna gitmeye karar verdim derken bir kaç kursa gidip araştırma yaptım sıra perfect english'e gelince araştırmayı bırak ve burda başla dedim kendime.Çünkü ne kadar donanımlı ve kaliteli olduğunu size daha ilk görüşmede hissetirebiliyor.Yaz boyunca kursa devam ettim ve çok memnun kaldım güvenimi boşa çıkarmadılar, keşke kaydolmasaydım asla demedim
ingilizce düşünen herkes mutlaka uğrasın.

Ankara da ingilizce kursu araştıranlara perfect english i tavsiye ederim arkadaşlar.Ben genel ingilizce ve yds programlarının eğitimini aldım verdiğim paraya değdi.

Eğitim konusunda size katılıyorum aldıkları paranın hakkını veriyorlar tabiki ama ben nereye gidersem gideyim tek kurs için değil tabiki her şey daha doğrusu hayat çok pahalı :) yazılmadan önce araştırdığım kursların fiyatları 3 aşağı 5 yukarı aynı zaten ama eğitim için iyi bir kurs haklısınız.

Sevgili Arkadaşlar,

Odtü Hukuk öğrencisiyim hazırlık atma için ankarada perfect english dil kursunu çok met ettiler bende zaten atlama için kurs araştırıyordum sıradan kurslar gibi gidip bilgi almak üzere kızılaya gittim kurstan içeri girdiğimde kurumsal bi hava olduğunu bu işi ciddiye aldıklarını fark ettim ve ikna oldum ve Hazırlık atmalada uzman oldukları konusunda şüpheniz olmasın çünki şu an atlama sınavını vermiş durumdayım ANKARADA BULUNAN ARKADAŞLARIM gidin kayıt olun pişman olmazsınız:)

Efendim ben de ODTÜ Hemşirelik bitirdim. Oradan da ODTÜ Tıp' a geçiş yaptım. Sizinle ODTÜ Hukuk Fakültesi önünde buluşup tanışmak isterim. :KK70: (ODTÜ' ye NE ARA HUKUK FAKÜLTESİ AÇILDI YA?) Kurumunuzu övmek için buralara rumuz uydurup giriş yapıp olumlu yorum yazmaya çalışıyorsunuz anladım da; bu kadar da değil be. Kurum çalışanına bak ODTÜ Hukuk öğrencisiymiş :) Gerçekten PERFECTTTTT.....

Bi yerlerimle güldüm... :)

Sevgili Arkadaşlar,

ODTÜ'de HUKUK BÖLÜMÜ YOK!

reklam kokan bir yazı olmuş, arkadaşlar lütfen bu tip şeylere itibar etmeyin!!!:KK47:

X