Ankara'daki Falcılar

Eylul ne zaman 50 oldu yahu .. epeydır kımseye fal baktırmadım.. Fıyatlar ucmus

katinası da 80 tl 30 tl ye garantili katina bakan varken 80 tl baktırmak israftan başka şey değil. 50 tl ye 2 fal baktırıyorum ben üstelik de 45 dk sürüyor en az 10 tl fazla verince 1,5 saate yakın bakıyorlar kusura bakmasınlar falcılar devir ekonomi devri ve tabi 50 tl nin karşılığını almak...

katinası da 80 tl 30 tl ye garantili katina bakan varken 80 tl baktırmak israftan başka şey değil. 50 tl ye 2 fal baktırıyorum ben üstelik de 45 dk sürüyor en az 10 tl fazla verince 1,5 saate yakın bakıyorlar kusura bakmasınlar falcılar devir ekonomi devri ve tabi 50 tl nin karşılığını almak...

Katina dedıgın nedır ? Kım bakıyor bır de nerde ?

Canım bana da denize Nasıl ulaşacağımı yazabilirmisin ücreti ne kdr
bu deniz sarışın, kilolu olan kadın mı arkadaşlar ya?
onu kapatmıştık çünkü. bi hocaya yönlendiriyordu. üç beş kez de baktırmıştım çıkmamıştı. arkadaşlara da çıkmamıştı.

onu kapatmıştık çünkü. bi hocaya yönlendiriyordu. üç beş kez de baktırmıştım çıkmamıştı. arkadaşlara da çıkmamıştı.

yok erin olan değil bu sanırsam, onun kendi yeri vardı o olamaz sanırım

Katina dedıgın nedır ? Kım bakıyor bır de nerde ?

katina aşk falı dediğimiz bir fal ve ben bugün arkadaşıma baktım hem onun için hem arkadaşı için yanılma payı %20 genelde payır patır ilişki analizi yapar ve olanı olmayanı olacağı söyler evim cafede de bakarlar ama onu da tavsiye etmem gerçek açılım yapmıyorlar eylül aşırı pahalı bakanı da özelden yazayım reklam demesinler :KK66:))))

katina aşk falı dediğimiz bir fal ve ben bugün arkadaşıma baktım hem onun için hem arkadaşı için yanılma payı %20 genelde payır patır ilişki analizi yapar ve olanı olmayanı olacağı söyler evim cafede de bakarlar ama onu da tavsiye etmem gerçek açılım yapmıyorlar eylül aşırı pahalı bakanı da özelden yazayım reklam demesinler :KK66:))))
O kimmis bende merak ettim bana da yazar misin canim

Ayni kisi mi bir fikrim yok canim.
Arkadaslar denize gidenler bana yazabilir mi lutfen ?

Bu arada karamel cafede Goksuya baktirip cikan var mi?

hiç tavsiye etmem, menepozlu kadınlar gibi kimse mutlu olsun istemeyen klasik bir trans birey. onun bildiği şeyi neslihan yıllar öncesinden bilmişti son falı da feceatti çıkmamasını yürekten istiyorum. üstelik 50 lira yapmış fiyatını kesinlikle değmez.

hiç tavsiye etmem, menepozlu kadınlar gibi kimse mutlu olsun istemeyen klasik bir trans birey. onun bildiği şeyi neslihan yıllar öncesinden bilmişti son falı da feceatti çıkmamasını yürekten istiyorum. üstelik 50 lira yapmış fiyatını kesinlikle değmez.

Acikcasi yeni baktirdim ve gecmis su anki durumu inanilmaz bildi.Oyle bir anlatti ki beni ve karsi tarafi sok gecirdim.Yanimda kiz arkadasimda vardi iliskime tamamen sahit olmus onun bile agzi acik kaldi.Gelecekle ilgili soyledikleri sana cikti mi canim?

ne yazık ki hayır çıkmadı ilk falı çok iyi ama 2. ve devamı ııh sana çok dah iyilerini tabsiye edebilirim

şöyle bir şey var ben de bakayım sana şakır şakır geçmiş ve şu anı anlatırım ama önemli olan gelecek zaten o konuda da göksu nu 50 dediği şeyden sadece alakasız 1 şey i çıktı :/// o da 1 sene sonra mesela arkadaşımı götürdüm geçmiş şu an süper ama gelecek ııh farklı yönde gelişti olaylar ama kötülememek de lazım ki kötülemiyorum ama benimle enerjisi tutmadı

kızlar sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim ama sılanın bir dediği daha çıktı :.(((

kaan ın dediği bir olay kel alaka o da çıktı gelecek için biraz daha zamanı var.

bahar bence son derece iyi onun da bir arkadaşıma dedikleri aynen çıktı

bilgilerinize sınarım, sevgiler...

cnm o deniz deil bu kadın bı cafede çalışmıyo biz aradık cagırdık herhangi bi cafede baktı

kızlar sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim ama sılanın bir dediği daha çıktı :.(((

kaan ın dediği bir olay kel alaka o da çıktı gelecek için biraz daha zamanı var.

bahar bence son derece iyi onun da bir arkadaşıma dedikleri aynen çıktı

bilgilerinize sınarım, sevgiler...
cnm bu bahar nerde çalısıyo ne kadara bakıyor

Ben Eylül'ün kahvesini beğendim, olayların çözümlemelerini çok iyi yaptı gelecekle ilgili çıkıp çıkmadığını görmek içinde beklemek gerekiyor biraz daha yeni baktırdım çünkü.

X