Ankara'daki Falcılar

Kafelerde ki falcılar sürekli yer değiştiriyorlar. Alıştığım bir falcıyı bir süre sonra aynı yerde görmek mümkün olmuyor. Bu ara yine bir kaç falcıyı bulamıyorum. Burdan sormak istemiyorum özelden bana ulaşabilen olursa sevinirim. Bir kaç falcıyı soracağım. Bir yerlerde gördünüz mü veya görürseniz bana haber verir misiniz

Arkadaşlar sonere gidiyodum bide başka yere gidiyim diyorum turuncuya giden varmı turuncuda hangisi daha iyi fal bakıyo bilen varmı ??

Ben turuncuda Venüs’le Cengiz’e fal baktırmıştım Venüs’ün dediği hiçbir şey olmadı anda fena değildi Cengiz çok komikti hayatımda baktırdığım en kötü faldı inanılmaz salladı hiçbir şey bilemedi:)

Turuncuda venüs hanım ile sonere beye baktırıyodum bence ikisinden başka bilen yok hepsi yalan söylüyor bayadır soneri bulamıyorum turuncudan ayrılmış galiba şuan nerde fal bakıyor bilen varmı

Turuncunun bicogu foss :) biz bi arkla.ordan birine gittik arap kokenlimiymis ne adini animsayamadm simdi bana ne dedyse diger arkadasada %80 aynisini solemis fosss arkim ramazanda bide sonere gitti ama dediklerini.yasamadi kostur kostur ewim Ozgeye gittim sifir 😉

Turuncuda venüs hanım ile sonere beye baktırıyodum bence ikisinden başka bilen yok hepsi yalan söylüyor bayadır soneri bulamıyorum turuncudan ayrılmış galiba şuan nerde fal bakıyor bilen varmı
Soner karanfil 1e geçmiş mina cafeye turuncuda ki şehrazat da mina cafe de turuncuya gidiyorum beni şehrazat diye bi başka falcıya gönderiyolar çok ayıp gerçekten yaptıkları insanları kandırıyolar

Ama turuncuda ki venüs çok iyi bakıyor genellikle turuncuya venüs için gidiyorum başkasına baktırmıyorum

Soner karanfil 1e geçmiş mina cafeye turuncuda ki şehrazat da mina cafe de turuncuya gidiyorum beni şehrazat diye bi başka falcıya gönderiyolar çok ayıp gerçekten yaptıkları insanları kandırıyolar
Burda biri deli gibi şehrazatı arıyordu o şehrazat bu şehrazat mı?

X