Ankara'daki Falcılar

şimdi yeniden yolladım canım. aslında buradan da sorabilirim tüm sayfalara baktım rukiyenin şımardığı kısa baktığı ama net bi şekilde olur olmaz dediği söylenmiş bana da net konuştu ama çok ütopik geldi..ben de ya ne aşık olması kaç ay oldu ses bile yok dedim azarladı ben böyle hissediyorum dedi...mesela kişiliğini bildi fotoya baktı yakışıklı olduğuna bakma sen bunun kendine güveni yok dedi bunu tüm falcılar diyor. rukiyenin dedikleri çıkmayabilir değil mi gidenler ne düşünüyor?

Cnm ben rukiyeye dedigim gibi 2 sene falan oldu baktıralı. Tek olayı isim bilmesi bence onun dısında 5dk bile sürmeyen bi fal, sımarık tavırlar. Müşteri olan benim yani az bi saygı bekler insan. Gelecek için dedikleri de cıkmadı zaten. Çıkan var mı bilmem ama bana çıkmadı

Cnm ben rukiyeye dedigim gibi 2 sene falan oldu baktıralı. Tek olayı isim bilmesi bence onun dısında 5dk bile sürmeyen bi fal, sımarık tavırlar. Müşteri olan benim yani az bi saygı bekler insan. Gelecek için dedikleri de cıkmadı zaten. Çıkan var mı bilmem ama bana çıkmadı

pınardan randevu alamadım :KK43: alsam dün ona gideccektim ben de rukiyeyi deneyim bari dedim...neyse artık :)burak kim bu arada

pınardan randevu alamadım :KK43: alsam dün ona gideccektim ben de rukiyeyi deneyim bari dedim...neyse artık :)burak kim bu arada

Pınardan randevu almak zordur zaten en az 2 3gün beklersin:) ben artık işin ekonomik kısmını düşünüyorum çünkü ciddi anlamds para döküyoruz bu işe. Önceden acırdımpınara sık gitmek istemezdim neyse 10tl zaten hadi bi cafede içim derdim ama inanın bir tanesinin bile dedigi cıkmadıgı gibi boş yere umut tacirliği yapıyorlar:KK43: o yu zden paramı efektif kullanim bari dedim ve pınarı denedim o günden beri pınara giderim. Arada sırada baskalarına da baktırdıgım oldu tabi mesela gecen hafta nuran mıydı bi arkadas tavsiye etmişti ona gittim.10dklık fal 20tl, yine diceksiniz ne kadar para odaklısın diye ama bence bunu düşünmemiz gerek. Su ortadan kaybolan ezgiyi çok merak ettim ama kısmet olmadı ona baktırmak onun hakkındaki yorumlar çok iyi çünkü.
Burakı ben istanbul topiğinden buldum bak o çocuk ilk fallarda muhteşemdi meselaçok yakın zamanda arayacak derdi telefonu kapatırdım 1 2 saat sonra telefon gelirdi. Dedigi tarihlerde illaki bişeler yaşardım yani ama sanki artık bende tutturamıo bi de paranı yatırırsın ben diyim 10siz diyin 20kere ararsın hangisinde acarsa, bi de30tl veriosun 10dk bile sürmüyor:)
Bi de yani bu artık hastalık gibi bişe oldu her seferinde bu son fal diyip diyip yine fal baktırmaktan bıktım artık :)

Pınardan randevu almak zordur zaten en az 2 3gün beklersin:) ben artık işin ekonomik kısmını düşünüyorum çünkü ciddi anlamds para döküyoruz bu işe. Önceden acırdımpınara sık gitmek istemezdim neyse 10tl zaten hadi bi cafede içim derdim ama inanın bir tanesinin bile dedigi cıkmadıgı gibi boş yere umut tacirliği yapıyorlar:KK43: o yu zden paramı efektif kullanim bari dedim ve pınarı denedim o günden beri pınara giderim. Arada sırada baskalarına da baktırdıgım oldu tabi mesela gecen hafta nuran mıydı bi arkadas tavsiye etmişti ona gittim.10dklık fal 20tl, yine diceksiniz ne kadar para odaklısın diye ama bence bunu düşünmemiz gerek. Su ortadan kaybolan ezgiyi çok merak ettim ama kısmet olmadı ona baktırmak onun hakkındaki yorumlar çok iyi çünkü.
Burakı ben istanbul topiğinden buldum bak o çocuk ilk fallarda muhteşemdi meselaçok yakın zamanda arayacak derdi telefonu kapatırdım 1 2 saat sonra telefon gelirdi. Dedigi tarihlerde illaki bişeler yaşardım yani ama sanki artık bende tutturamıo bi de paranı yatırırsın ben diyim 10siz diyin 20kere ararsın hangisinde acarsa, bi de30tl veriosun 10dk bile sürmüyor:)
Bi de yani bu artık hastalık gibi bişe oldu her seferinde bu son fal diyip diyip yine fal baktırmaktan bıktım artık :)

aynen öyle ama pınarı da beğenen tam beğeniyor beğenmeyen hiç beğenmiyor.Ben de nisana gittiğimde asla cafelerde 10 20 tlye baktırmam demiştim...pınar bir türlü kısmet olmadı bana ya ramazan da girdi artık nasıl olacak bilmiyorum:KK43: ben online nesibeyi beğendim ama onun tavsiyesini dinlemedim nesibeye baktıracaklar önerilerini dikkate alsın mutlaka.

aynen öyle ama pınarı da beğenen tam beğeniyor beğenmeyen hiç beğenmiyor.Ben de nisana gittiğimde asla cafelerde 10 20 tlye baktırmam demiştim...pınar bir türlü kısmet olmadı bana ya ramazan da girdi artık nasıl olacak bilmiyorum:KK43: ben online nesibeyi beğendim ama onun tavsiyesini dinlemedim nesibeye baktıracaklar önerilerini dikkate alsın mutlaka.

Fal işi gerçekten de enerji meselesi. Asla çok büyük beklentilerle gitmemek lazım şunu da belirteyim pınarın dedigi birşeyde gecikme oldu mesela hala beklemeyim yani %100 bilecek diye bir sey yok. Pınara en son 2hafta önce bir arkafadımı götürdüm o zaman ramazanda bakıyor demişlerdi. Yani baktırıp baktırmamak size kalmış. Online rezzan hanımı begeniyorum ben, büyük ölçüde dediklerini yaşadım.

Fal işi gerçekten de enerji meselesi. Asla çok büyük beklentilerle gitmemek lazım şunu da belirteyim pınarın dedigi birşeyde gecikme oldu mesela hala beklemeyim yani %100 bilecek diye bir sey yok. Pınara en son 2hafta önce bir arkafadımı götürdüm o zaman ramazanda bakıyor demişlerdi. Yani baktırıp baktırmamak size kalmış. Online rezzan hanımı begeniyorum ben, büyük ölçüde dediklerini yaşadım.

benim para suyunu cekti :) rezzani denemek istiyorum ama pinar da aklimda ankaradan gitmeden denemem lazim sanirim

kızlar nurana gittim gökmen brothers daki
katine ve kahve baktı, geçmişi yüzelsel bildi, katine ağırlıklı bakıyo, 4 soru sorma hakkınız var :)
bi 2 ay içersinde ve sonunda gerçeklşcek şeylerve birde genel gelecek die ayırıyo öle bakıyo çok iyi değildi, ama fena da değildi, dedikleri çıkarsa yazarım

şimdi yeniden yolladım canım. aslında buradan da sorabilirim tüm sayfalara baktım rukiyenin şımardığı kısa baktığı ama net bi şekilde olur olmaz dediği söylenmiş bana da net konuştu ama çok ütopik geldi..ben de ya ne aşık olması kaç ay oldu ses bile yok dedim azarladı ben böyle hissediyorum dedi...mesela kişiliğini bildi fotoya baktı yakışıklı olduğuna bakma sen bunun kendine güveni yok dedi bunu tüm falcılar diyor. rukiyenin dedikleri çıkmayabilir değil mi gidenler ne düşünüyor?

kesinlikle rukiyenin isim bilmekten başka bi numarası yok.havası da kimeyse anlayamadığım gereksiz bir falcı.bana ve arkadaşıma dedikleri çıkmadı.gitmeyin daha iyi paranıza yazık

Birisi Haleh i yazmış. Hatta birkaç kişi yazmıştı baktırmıştım bende bir konuyla ilgili. Çıkmadı söylediği hatta tam tersi oldu :) Bu birrrr
Ezgi dönerse bana da haber verin bu ikiiiiiii :) Rezzan abla için yine güzel yorumlar gelmiş ben de hep söyledim onun dediklerini yaşıyorum diye gausmatt nickini yanlıs yazmıs olabilirim suan goremiyorum cunku :p rezzan ablaya baktırmak istediğini yazmıssın artık yeni bi sitede ve cogalmadan musait yakalayabilirsin diye dusunuyorum bu uuuuc :) Nuranın bana soylediği ve alakasız buldugum birsey daha cıktı bu dörttt:)

Falsız hayat ne mutlu hayattır, ne zenginliktir diyorum bu da bes :p

Birisi Haleh i yazmış. Hatta birkaç kişi yazmıştı baktırmıştım bende bir konuyla ilgili. Çıkmadı söylediği hatta tam tersi oldu :) Bu birrrr
Ezgi dönerse bana da haber verin bu ikiiiiiii :) Rezzan abla için yine güzel yorumlar gelmiş ben de hep söyledim onun dediklerini yaşıyorum diye gausmatt nickini yanlıs yazmıs olabilirim suan goremiyorum cunku :p rezzan ablaya baktırmak istediğini yazmıssın artık yeni bi sitede ve cogalmadan musait yakalayabilirsin diye dusunuyorum bu uuuuc :) Nuranın bana soylediği ve alakasız buldugum birsey daha cıktı bu dörttt:)

Falsız hayat ne mutlu hayattır, ne zenginliktir diyorum bu da bes :p
hahaaaa cok guldum falsiz gunlerimi ozledim:) rezzan ablanin falundan sonra bi pozitiflik geldi rezzanin dedigi tutarsa var ya burada reklam sponsoru olurum gerci ihtiyaci yok baktirip begenmeyen yok ama benim tereddutum gelecegin tutup tutmamasi kahveyi iyi yorumluyor ama bana brnim anlattiklarimin haricinde bisey dememis :S aslinda ankaradan

hahaaaa cok guldum falsiz gunlerimi ozledim:) rezzan ablanin falundan sonra bi pozitiflik geldi rezzanin dedigi tutarsa var ya burada reklam sponsoru olurum gerci ihtiyaci yok baktirip begenmeyen yok ama benim tereddutum gelecegin tutup tutmamasi kahveyi iyi yorumluyor ama bana brnim anlattiklarimin haricinde bisey dememis :S aslinda ankaradan

Samimiyetime inan bak ben ona 5-6 defa gondermısımdır. Hep dogru bilmiştir ve cogu dediğini yaşamışımdır. Bana tutar sana tutmaz belki bunlar belli olmuyor beğenmeyen cıkıyor benim beğendiklerimi. Ama rezzan abla başka biri. Ben reklam sponsoru olmuş kadar oldum zaten :KK70: Ya bi de gelecek tutar mı diye tereddut etmesene sen. Niye ediyorsun:)))) Fal ya bu. Kesin olan hiç bişey yok ki. Aslında bilmemek daha eğlenceli. Herseyi net olarak bilen tanıdıklarımız olsaydı ne zevkı kalırdı :)))

sonunda gittim rukiyeye :) 3 dk falan bakmadı 15 dk baktı biraz sinek avlar bir havası vardı mekanın ya rukiyeyi eski formuna kavuşturuyorlar ya da artık millet (ben hariç) akıllandı fal baktırmıyor turuncu bile 7,5 yapmış :)
neyse rukiyeye geçelim 15 dk sürdü sanırım ama sorun var mı dedi sürekli ben sorsam daha uzardı...isim tam bilemedi gerçi benim yok dediğim harf varmış falan :)ankaradan gideceğimi deniz olan bi yerde yaşayacağımı ama oradan da geliş zamanımı (benim aklımda olan süre) ve ailemi bildi hayırlı olmayan kişiler biliyormuş rukiye sanırsam,bana zaman vermedi hiç ama o kadar yakın hissediyorum ki zaman bile veremiyorum dedi.gerçi eskiden isim bilen rukiye isim bile bilemeyince dediklerine inanmak gelmiyor içimden...ama kısa kesmemesi kahveyi bile açmadan yorum yapması şaşırttı.Leyla bile 5dk fal için 20 Tl alırken rukiye daha iyi bence.
evim cafe fatoş da iyi o da bildi denizi olan yere gideceğimi...10 tl için ben beğendim...
7,5 tl değil. Öyle yazıyor ben de görüp girmiştim Yasemin'e baktırmıştım 20 tl.
Kandırmaca yapıyorlar resmen bir kişi bakıyormuş sadece 7,5 a kim bilmiyorum.
Ayrıca yasemin berbat bakmıştı bana.
Çok fena falım geldi yine ama ramazanda da baktırılmaz ki :44:

Kurşun döken birini sormuştum kızlar işinin ehli, güvenilir..Kimse bilmiyor mu? :KK15:

j
Samimiyetime inan bak ben ona 5-6 defa gondermısımdır. Hep dogru bilmiştir ve cogu dediğini yaşamışımdır. Bana tutar sana tutmaz belki bunlar belli olmuyor beğenmeyen cıkıyor benim beğendiklerimi. Ama rezzan abla başka biri. Ben reklam sponsoru olmuş kadar oldum zaten :KK70: Ya bi de gelecek tutar mı diye tereddut etmesene sen. Niye ediyorsun:)))) Fal ya bu. Kesin olan hiç bişey yok ki. Aslında bilmemek daha eğlenceli. Herseyi net olarak bilen tanıdıklarımız olsaydı ne zevkı kalırdı :)))

:)rezzan ablaya kotu diyen yok nesibe gibi ama nesibe bir ay once olumsuz konustu bu cocuk seni cok sevmis ama geleneklerine bagli o nedenle olumsuz yaklasiyorum demisti rezzan abla da bu cumleyi kurdu ama o icindeki sevgi ne yaparsa yapsin elini kolunu baglayacak dedi iste bu noktada fallar zit dustu nesibeye de tekrar yollayamam bekleyip gorecegiz bu arada butikte bakan hulya hakkinda ne dusunuyorsun tatlim

nesibe ve rezzan iyiydi bende de. nesibe daha iyiydi benim için ama tarih vermedi. daha net şeyleri bildi şu anki durumla ilgili. lakin "şunu yaparsan bu olur" dedi. yap dediği şeyi yaptım bakalım. beklemedeyim.

rezzan tarih verdi. haziran temmuz gibi dedi. temmuz oldu ama olmadı henüz.
bir de "bu adam denizli bir yerde, sıcak bir yerde şu an" demişti. o zaman da değil sanıyordum lakin birkaç gün sonra öğrendim tatile gitmiş meğer, ada'daymış. öyle.
ama henüz ikisinden de çıkan bir şey yok.
zaten tek bir konu olduğu için...

nesibe'ye belki ikinci kez baktırırım. çünkü dediğini yaptım hani. şu an ne aşamadayız onu görmüş olurum. denk getirebilirsem.

valla falsepeti!'nden yeniden paket satın aldım. bir nesibe'yi deneyeyim. artık kahve bakmıyormuş, bir süre tarotmuş. napalım öyle baktırcaz. takipte kalacağım. size de yazarım.

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra Rukiye'ye gittim geçenlerde. Daha önce geleceğe ilişkin bilememişti. Bu gidişimde gelecele ilgili hemen hemen hiç konuşmadı. Geçmiş ve anlık ağırlıklıydı. Tabii anlık değerlendirmeleri ne kafar oğru bilmiyorum teyit edemiyorum çünkü. Ama daha önceki gidişerime göre biraz daha uzun baktı hatta "sormak"istediğin var mı" diye bir kaç kez tekrarladı. Hazırlıklı gitmediğim için fazla soramadım. Önceleri gelecekle ağırlıklı konuşurdu. Taktik mi değiştirdi yoksa an mı öyle denk geldi bilemicem...

Bir rengarenk cafedeki Derya'ya gittim. Çok pozitif ve güleryüzlü.Hain birine benzemiyor :) gelecekle ilgili konuştu ama doğruluğunu zaman gösterecek. Tarihleri boldu ama tarih konusunda şimdiye kadar başarılı olanını görmedim :). Aynı cafede Ahsen var. Daha önce ona da gitmiştim. Anlık bile bilemedi. Kahvede olmayan kocamdan bahsetti :)) Bir ara ben bile inanacaktım evli olduğuma ... :))

Aslında bana göre nisanda iyiydi ama tekrar gitmem. not almıştım notlardan bile bişey anlayamadım. bana çok belirgin 2-3 şeyi çıktı.
beni çok şasırtan ise kişilerin ağzından konuşmasıydı.
Yaseminide denedim. yasemin gecmişi ve anı iyi biliyor. bikaç şey oda tutturdu.

bana göre başarı sırası pınar nisan yasemin (tabi pınarın ilk falı)

aktifciğim bana nisanın numarasını ve adresini yazar mısın? özelden mesaj hakkım yok bana özelden yazarsan sevinirim...

X