Ankara'daki Falcılar

Merhaba arkadaşlar,
Geçenlerde Gökmen Brothersdaki Nuran Hanıma gittim. Açıkçası bir daha da gideceğimi sanmıyorum. Pozitif, güleryüzlü,sakin bir bayan ancak fal konusunda bana "ııı-ııhh"... Olmadı. Sıradandı. Faldan az-çok anlayan bir arkadaşınız varsa o da benzer şeyler söyler gibime geliyor. Pınar ı merak ediyorum aslında ama okuduklarımdan karışık cümleler kurduğu izlenimi uyandı. Evde mi bakıyor cafe de mi yoksa kendi ofisi mi var?

Melek durum ve psikoloji analizlerinde çok iyi bence. hem benim durumumu hem de karşıdaki kişinin durumunu gayet iyi bildi bende mesela. ona söylemediğim şeyleri bilerek ilerliyor. ben gelecekten çok anlık durum analizi istediğim için ona yoğunlaşıyor. o kişinin düşüncelerini bilmeyi önemsiyorum ben çünkü gelecekte ne olacağını zaten biliyorum. ya da ne olmayacağını mı demeliydim :) o yüzden önemli olan onun hisleri ve düşünceleri.

ama şu kadarını söyleyeyim kızlar, mesela Nisan çok pahalıydı. değer miydi bilmiyorum ama o karmaşıklığının içinde bildiği şeyler olmuştu. asıl gündem maddesi olan konu ile ilgili değil de diğer konularla ilgili söylediği pek çok şeyi yaşadım. bu nedenle dikmendeki yasemini çok merak ediyorum ama onunla da ilgili farklı yorumlar var bir de randevu almak zormuş. ben 2 kere denedim sonra da bırakmıştım. yasemini deneyip buraya görüşlerimi yazmak isterim.

eylül ile ise her zaman elektiriğim tutmuştur ama toplamda 3 kere kısmet oldu 4 senede. uzun aralıklarla baktırdığım için de söyledklerinin çıkıp çıkmadığını görebildim. bende çoğu şey çıkıyor söylediklerinden ama artık ona da ulaşılamıyormuş. çok kötü

Ben sana gönderirim numarasını eylulun :)

Yahu bende mi bir sorun var anlamadım. Rezzanı da beğenmedim.
Yani şöyle hani bilgiler dolduruyoruz ya e orda kopya veriyoruz zaten hep de onlarla ilgili şeyler söylemiş.
Hiç tatmin olmadım :44:
Pınar pahalı şimdi gitmim ona dedim bu sefer de tatmin olmaya olmaya online o fiyatı bulacağım.

Cnm sende sorun yok bende cidandaki ezgiyi hiç beğenmemm

Kızlar bir arkadaşım bahcelide bir kadına gitmiş ve inanılmaz övdü. Kahveyi açmadan baktı herseyi bildi dedi. Ben de merak ettim ama yine de artık fal baktırmayı düşünmüyorum. Fal paralarıyla çok güzel elbiseler aldım görseniz bayılırsınız :))) Giden olursa gökmen brothers diye bir cafeymiş garanti bankasının yanındakı sokakta adı nuranmış. Chadırdaki değil yalnız baska. 30 liraya kahve ve katina bakmış ha bir de katinaya muhtesem bakıyormuş. Gitmek isteyenler için yazdım ve giden olursa haber verin bana da merak da ediyorum :)

Cnm tavsiyene uyup Nuran hnm. gittim. Gittiğim çoğu falcılardan hatta adı bu forumda devamlı dönenn falcılardan çok daha iyiydi. Kahve yeterli ama ben tarotto baktırrtım. Geçmişi iyi bildi. gelecekle ilgili beklediğim bir seyide çok iyi bildi. Neyse cnm sana teşekkür ederim tavsiye ettiğin için .

Cnm tavsiyene uyup Nuran hnm. gittim. Gittiğim çoğu falcılardan hatta adı bu forumda devamlı dönenn falcılardan çok daha iyiydi. Kahve yeterli ama ben tarotto baktırrtım. Geçmişi iyi bildi. gelecekle ilgili beklediğim bir seyide çok iyi bildi. Neyse cnm sana teşekkür ederim tavsiye ettiğin için .

Canım beğendiğine cok sevindim. Cunku benim tavsiyem uzerine gidip de begenmeyenler olmuş, okudum, üzüldüm. Hani insan ister istemez sorumlu hissediyor kendini. Ama ben cok begendıgım ve dedıgı 2 sey de hemen arkasına yasandıgı ıcın sankı herkes begenecekmıs gıbı gelıyor insana:)) Ben sonradan bir daha gittim arkadasımı goturdum kendımde katına baktırdım ona bir gun de katinayı dene tarot baktırdıysan ona da guzel bakıyor:KK52:

1 sene içinde gerçekte 50 kişiye fal baktırdım nisan yasemin pınar eylül en önemlilerine baktırmamışım beni bugüne kadar en çok etkileyen çema cafedeki hüseyin oldu hangi arkadaşımıda götrüdüysem memnun ayrılmayan olmadı ama kahvesi değil tarot kartıyla bakıyo baktırmak isteyenlere tek önerim odur okadar kişiye fal baktırmışımki artık fal baktırmaktan sıkıldım diyorum ne diyecekler artık bana herşey söylendi ama insan işte yinede duramıyor alışkanlık oldu gülçede geçen sen e baktırdım çoğu dediği çıkmıştı ama ne adnı biliyorum nede artık yerini yerinde değil ben sadece artık hüseyini tavsiye ediyorum reklam yapmıyorum geçmişte olan yazılarımda var herkes oksun içlerinde en iyisi oydu bana göre ama kahvesi değil tarot kartları. artık en son nisana baktırcam ve bu işi kapatıcam hem param gitti hem psikoljim bozuldu işim gücümde ters gitmeye başladı ...

1 sene içinde gerçekte 50 kişiye fal baktırdım nisan yasemin pınar eylül en önemlilerine baktırmamışım beni bugüne kadar en çok etkileyen çema cafedeki hüseyin oldu hangi arkadaşımıda götrüdüysem memnun ayrılmayan olmadı ama kahvesi değil tarot kartıyla bakıyo baktırmak isteyenlere tek önerim odur okadar kişiye fal baktırmışımki artık fal baktırmaktan sıkıldım diyorum ne diyecekler artık bana herşey söylendi ama insan işte yinede duramıyor alışkanlık oldu gülçede geçen sen e baktırdım çoğu dediği çıkmıştı ama ne adnı biliyorum nede artık yerini yerinde değil ben sadece artık hüseyini tavsiye ediyorum reklam yapmıyorum geçmişte olan yazılarımda var herkes oksun içlerinde en iyisi oydu bana göre ama kahvesi değil tarot kartları. artık en son nisana baktırcam ve bu işi kapatıcam hem param gitti hem psikoljim bozuldu işim gücümde ters gitmeye başladı ...

Bahsettiginiz huseyin nerede

Çema cafe nerde acaba

Çema cafe nerde acaba

izmir cddesinde tiryaki işhanı olması lazım hüseyine osmaniyedenbile gidenler oldu arkadaşlarımdan sizde gidince buraya yorum yazarsanız sevinirim ama kahvesini değil ben tarotunu öneriyorum aklınızdaki sorulara cvp bulursunuz giderken gideceğiniz soruları bi yere yazın ozaman şaşırıp kalınca aklınızdan gidiyo bzaen o kişinin size sölediği kelimelri sözleri bile pat diye söylüyo bunu anlayacaksınız gittiğinizde zaten

Kizlar ortak bi kaniniz varmi o kadsr cok kisinin adi gecmiski valla anliyamadim ezgimi pinarmi yaseminmi vb.. hangsni begendiniz denediniz paylasirmisiniz

kendime çoook kızıyorum sıfırı tüketince anladım :KK43:
eylülün dedikleri çıkmadı 30 verdim
mb mustafa bişey çıkmadı 30
leyla 20 çıkmadı
eylül cafe mustafa 20+20
gamze 50 çıkmadı
asya 50 değmez su falıymış yalana bak
serdeniz 50 gününde değildi sanırım
bunlar boşu boşuna gittiklerimdi...gelelim vasatlara
rukiye 20 durumu bildi
fatoş 10 fiyat performansta iyi
nisan 100 :KK43: gelecek söylemiyo zaten
yasemin 40 10 yıllık plan yaptı gelcek çıkmayabiliyor
ve final pınar 50
online olanları katmıyorum bile :KK43: ilk yazdıklarımın hiç bi dedikleri çıkmadı...serdeniz işlle ilgili bişey demişti o çıktı işte.
ikinci yazdıklarım arasında da eğer doğru okuyorlarsa nisan ve yasemin akıl okuyo diye boşuna saymıyorum hadi onlar haketti..rukiye de oturur oturmaz deniz olan bi yere gidiyorsun dedi ailemi bildi ama gelecek net tarih söylemedi hadi onu da karalamayım.fatoş da 10 tl için gayet iyi...ve pınar...bilemiyorum mükemmel miydi hayır...biraz hayal kırıklığı oldu 7 li bi tarih dedi mesela net değil...ama o ayrılık sebebimizi ben sormadan bilen ilk falcı oldu...pınarın dedikleri umarım çıkar...ben bu sefer ciddi ciddi bıraktım bu işi...sıfırı tüketince hesaba döktüm...:KK43:(( fal batağı resmen... iyi falcı yok...aylardır kimse bana şehirdışı görmedi ne zaman atamam oldu falcılar onu biliyo gidince "sen denizli bir yerde yaşayacaksın" demeye başladılar...yani sadece durumu biliyorlar bana kalırsa...keşke hiç fal baktırmasaydım...

leyla 20 çıkmadı
eylül cafe mustafa 20+20
gamze 50 çıkmadı
rukiye 20 durumu bildi
ve final pınar 50
online olanları katmıyorum bile :KK43: ilk yazdıklarımın hiç bi dedikleri çıkmadı...serdeniz işlle ilgili bişey demişti o çıktı işte.
ikinci yazdıklarım arasında da eğer doğru okuyorlarsa nisan ve yasemin akıl okuyo diye boşuna saymıyorum hadi onlar haketti..rukiye de oturur oturmaz deniz olan bi yere gidiyorsun dedi ailemi bildi ama gelecek net tarih söylemedi hadi onu da karalamayım.fatoş da 10 tl için gayet iyi...ve pınar...bilemiyorum mükemmel miydi hayır...biraz hayal kırıklığı oldu 7 li bi tarih dedi mesela net değil...ama o ayrılık sebebimizi ben sormadan bilen ilk falcı oldu...pınarın dedikleri umarım çıkar...ben bu sefer ciddi ciddi bıraktım bu işi...sıfırı tüketince hesaba döktüm...:KK43:(( fal batağı resmen... iyi falcı yok...aylardır kimse bana şehirdışı görmedi ne zaman atamam oldu falcılar onu biliyo gidince "sen denizli bir yerde yaşayacaksın" demeye başladılar...yani sadece durumu biliyorlar bana kalırsa...keşke hiç fal baktırmasaydım...

bende karameldeki leylaya baktırdım bana kartları açar açmaz sen devlet kapısı bekliysoun ve denizi olan yere atanacaksın dedi ve öyle oldu atandım bunu bana çoğu kişi sölemişti denizi olna yere atnacaksın ama leyla kendi direk söledi fatoş hangi fatoş esmer bir bayan kısa saçlımı oysa bende baktırdım hissiyat alıyorum diyen bayanmı durumu iyi bildi ama dedikleri çıkmadı

leyla 20 çıkmadı
eylül cafe mustafa 20+20
gamze 50 çıkmadı
rukiye 20 durumu bildi
ve final pınar 50

Valla bende biktim seninkileri okuynca anldmki bende senden frksiz deglm valla bataga gdiyoruz bi pinara iyi dmssn adam aklli nerde peki bu pinar bn artik baktrmk istmiyorm ama dsri bi cktgmda bide en son ona gdym dedm

bende karameldeki leylaya baktırdım bana kartları açar açmaz sen devlet kapısı bekliysoun ve denizi olan yere atanacaksın dedi ve öyle oldu atandım bunu bana çoğu kişi sölemişti denizi olna yere atnacaksın ama leyla kendi direk söledi fatoş hangi fatoş esmer bir bayan kısa saçlımı oysa bende baktırdım hissiyat alıyorum diyen bayanmı durumu iyi bildi ama dedikleri çıkmadı
leyla bana da devlet kapısı dedi herkese öyle diyor o ben ona tek bişeyi sormaya gidiyorum yani iki dakka fal bakıyo belki bir cümlesi sorduğum soruyla ilgili.
fatoş evim cafede ama geleceği bilir mi? sanmam...

leyla bana da devlet kapısı dedi herkese öyle diyor o ben ona tek bişeyi sormaya gidiyorum yani iki dakka fal bakıyo belki bir cümlesi sorduğum soruyla ilgili.
fatoş evim cafede ama geleceği bilir mi? sanmam...

1 seneden fazla oldu fal baktıralı artık sıkıldım ne duyacamki kimin dediği çıktı 2 kişi hariç bende para tuzağı yada kendimizi kandırmak oyalamak başka hiçbirşey değil bu arada sizde bu atamalardamı atandınız ben ilk fal baktırdığımda şuan uğruna acılar çekitğim erkek arkadaşımla fal baktırmıştım geçen sende atamam vardı kadın bana sen denizi olanbir yere gidicen dedi bizde gülmüştük aradan bir sene geçti oaman atanamadım şimdi atandım ve denizi olan bi yere atandım ozaman demiştim boş bakmış :)) atanamadım demiştim

Valla bende biktim seninkileri okuynca anldmki bende senden frksiz deglm valla bataga gdiyoruz bi pinara iyi dmssn adam aklli nerde peki bu pinar bn artik baktrmk istmiyorm ama dsri bi cktgmda bide en son ona gdym dedm
pınara iyi demedim tatlım hele bi dediği çıksın durumu ben de biliyorum bilse ne olur dediği tarih de 7 gün/hafta /ay yani net değil halla 7. ay da olabilir sabah 7 de de arayabilir bunun ucu açık ya bilemiyorum aklı olan kısa yoldan dönsün para kolay kazanılmıyor :KK43:

pınara iyi demedim tatlım hele bi dediği çıksın durumu ben de biliyorum bilse ne olur dediği tarih de 7 gün/hafta /ay yani net değil halla 7. ay da olabilir sabah 7 de de arayabilir bunun ucu açık ya bilemiyorum aklı olan kısa yoldan dönsün para kolay kazanılmıyor

Dogru topluca sonumuz nolck blmiyorum

1 seneden fazla oldu fal baktıralı artık sıkıldım ne duyacamki kimin dediği çıktı 2 kişi hariç bende para tuzağı yada kendimizi kandırmak oyalamak başka hiçbirşey değil bu arada sizde bu atamalardamı atandınız ben ilk fal baktırdığımda şuan uğruna acılar çekitğim erkek arkadaşımla fal baktırmıştım geçen sende atamam vardı kadın bana sen denizi olanbir yere gidicen dedi bizde gülmüştük aradan bir sene geçti oaman atanamadım şimdi atandım ve denizi olan bi yere atandım ozaman demiştim boş bakmış :)) atanamadım demiştim

evet yeni atandım son atamada bilerek ankaranın ilçelerini bile yazmadım gitmek istedim :KK43: bugün param bitince anladım salaklığımı bir yıl kazan 3 ayda erit parayı ne aptallık

pınara iyi demedim tatlım hele bi dediği çıksın durumu ben de biliyorum bilse ne olur dediği tarih de 7 gün/hafta /ay yani net değil halla 7. ay da olabilir sabah 7 de de arayabilir bunun ucu açık ya bilemiyorum aklı olan kısa yoldan dönsün para kolay kazanılmıyor

Dogru topluca sonumuz nolck blmiyorum

rezzan sana da mı bayram demişti... bekle bence yok para sana havadan geliyorsa harca tabi ama kendi kazandığın paranın bu yolda erimesi çok kötü :KK43:((

rezzan sana da mı bayram demişti... bekle bence yok para sana havadan geliyorsa harca tabi ama kendi kazandığın paranın bu yolda erimesi çok kötü :KK43:

Evet canim bayrama dogru agustosun basinda bu olay kesinlesck dedi yok canm bn daha ogrenciyim bi meslgmden para almasmda resmen fal icin onlari somuruyorum sanirim bi sure bu kadar yeterli benim icinde

X