Ankara'daki Falcılar

figen abla nerde ne kadara bakıyo:KK3:

figene ben daha önce baktırmıştım aslında ezgi hanım için gitmiştim istanbula taşındı dediler figen hanım baksın dediler tamam dedim ama bin pişman oldum..seri bir şekilde sanki hiç nefes almadan falı bitirdi hiçbirşey anlamadım açıkçası ben memnun kalmadım

Arkadaşlar daha dün üye oldum bu ilk mesajım gittiğim falcılarla ilgili yorumlarımı paylaşmak istedim
Tunalıdaki Aslı Yıldız: Herkese sende büyü var nazar var diyerek yolmaya çalışıyor, aşırı para göz ve fal konusunda foss sakın inanmayın
Fikriye&mihriye: Fikriyeyi beğenmeyen çok olmuş belki enerji meselesidir geçen sene benim için çok imkansız görünen ve önemli bir olayı bilmişti verdiği zaman yanlıştı fakat dediği şeyi aynen yaşadım çok şaşırmıştım, mihriye anı yorumluyor fakat gelecek kısmıs foss
3.göz cafe Semrin: İsim bilmek dışında bir numarası maalesef yok tarihlere inanmayın
Taynat cafe Meryem: Bugün gittim baya bir şey bildi memnun kaldım fakat geleceği tutturdu mu bekleyip görücezz:)
Bahçeli Süheyla: Kesinlikle gelecekle ilgili dediklerinin çıkmasını beklemeyin sallıyor
Medyum Ebru Alev: Su falıma baktı 10 dk sürdü 100 lira aldı çok boş konuşmadı geçmişten tutturduğu şeyler oldu fakat gelecekle ilgili net yorumlar beklemeyin kendisinden
Bahçeli lak lak cafe mehtap: Diğerlerine nispeten daha başarılı olduğunu düşünüyorum geçmiş ve günümüzle ilgili çok şey bildi gelecekle ilgili de tutarlı şeyler söyledi fakat net bir yorum yapmam için 1-2 ay beklemem gerek
Tunalı Seval: Kesinlikle psikolog gibi baktığı kişiyle enerjisinin tutması çok önemli eğer tutarsa gerçekten gelecekle ve anla ilgili bir şeyler bilebiliyor fakat tutmazsa psikologluk etmekten başka bir şeye yaramıyor.Yine de çok yüksek enerjili bir insan yanından çıkınca bir rahatlama hissediyorsunuz ama verdiği tarihlerin net olarak çıkmasını beklemeyin
Bilkent MSN cafe Funda: Kesinlikle para verdiğinize değmez, boş konuşur başınızı şişirir, sigaranızı bitirir ve sonuç 0
bir de allita cafe yıldızı denemek istiyorum yorumu olan var mı???

canım yıldızı ben denedim her dediği çıktı.arkadaşlar kurşun faln diyor döktürmek zorunda değilsin ki söylesin dursun.banada demişti ama döktürmedim falıma baktırdım.her dediğini yaşadım.anda başarılı olmayabilir ama gerçekten her dediğini yaşadım kesinlikle gidersen eğer dediklerini not al bence.bide fal frekans işi.mesela mustafayıda beğeniyrlar anda çok iyi ama dedikleri çıkmadı gibi

arkadaslar bugun falcıya gidecegim ..maximum verebilecegim fiyat 30tl.ögrenciyim ve benmi icin az bir para degil ..arkadasım birinden kızılay asmalıkonak'ta mehtap ablayı duymus oraya gidelim diyor..emin degilim nasıldır nasıl degildir.verecegim paraya degrmi tatmin edermi? bileniniz varsa tavsiye bekliyorum...vede şuan ve yakın gelecek merak ediyorum ..suanı bilen karsıdakinin düşüncesini söyleyebilecek iyi bir falcı tavsiye ederseniz çok sevinirim

arkadaslar bugun falcıya gidecegim ..maximum verebilecegim fiyat 30tl.ögrenciyim ve benmi icin az bir para degil ..arkadasım birinden kızılay asmalıkonak'ta mehtap ablayı duymus oraya gidelim diyor..emin degilim nasıldır nasıl degildir.verecegim paraya degrmi tatmin edermi? bileniniz varsa tavsiye bekliyorum...vede şuan ve yakın gelecek merak ediyorum ..suanı bilen karsıdakinin düşüncesini söyleyebilecek iyi bir falcı tavsiye ederseniz çok sevinirim
Mehtap ablaya 2 sene once gitmistim, not aldigim kagit hala duruyor, ve dedikleri hic cikmadi, ayrilmayacaksin sevgilinle evleneceksin demisti, evlilige giden iliskim kac ay oncesinden bitti ve artik imkansiz. Pozitif iyi bir kadin ama gelecekle ilgili hic bi sey cikmadi diyebilirim

geçen sene asmalı konakta Heline baktırmıştım ilk falı tutmuştu ama sonraki tutmayınca bi daha gitmedim..Mehtapta ordaydı o da üst katta fal bakıyordu..Mehtabı denemediğim için fikrim yok..

Şiddetle tavsiye ettiğim Pınardan şimdi nefret ediyorum.. Dediklerinin hiçbiri çıkmadı şikayet için randevu almaya çalışıyıoruz devamlı hasta bu kadar da olmaz.. Hem pahalı bak hem insanları sömür hem de işine gelince randevu ver işine gelmeyince mesaja karsılık bile verme !!!

bende baran cafedeki zeynep i tavsiye ederim.dediği bikaçşeyi yaşadım kısa vadeli uzun vadelileri beklemedeyim.ama frekans işi fal hiç beğenilmeyen bi falcının dedikleri çıkar yada çok beğenilenin dedikleri çıkmaz.o anki psikolojik durumlarına bağlı sanırım:KK70:D

Şiddetle tavsiye ettiğim Pınardan şimdi nefret ediyorum.. Dediklerinin hiçbiri çıkmadı şikayet için randevu almaya çalışıyıoruz devamlı hasta bu kadar da olmaz.. Hem pahalı bak hem insanları sömür hem de işine gelince randevu ver işine gelmeyince mesaja karsılık bile verme !!!

:)))) daha önce ben söylemiştim bir dünya para

ayrıca randevu alınmayıncada kıymete biniyorlar her ne hikmetse.

Bana söylediği hiç birşey çıkmadı hiç.

Hastalık konusuna bişey diyemeyeceğim ama seni epey sinirlendirmiş belli.Başka falcı mı kalmadı sende başkasına git parana yazık ya.

masal kafede asu'ya tarot baktırdım cok begendim cidden..şu tarihte şu olmuş şu tarihte şu olmuş şuan şu oluyor dedi ve bildi..çok uzak gelecekten bahsetmedi en fazla 4-5 ay sonrasına kadar olacakları söyledi..yok deniz kenarında evin iki cocugun devlet dairesinde işn olacak muhabbetine girip sinir etmedi..gayet begendim tavsiye ederim..bir arkadasımla gittim onunda çogunu bilmiş..

masal kafeye girdiğimle çıktığım bir olmuştu yüksek sesle müziğin içinde ordaki falcılar nasıl konsantre oluyorlar şaşırmıştım..falcıları nasıl bilmiyorum ama ortamı pek hoşuma gitmedi..

masal kafenin tam karşısında Fal Kafe vardı..orda Rukiye,özge,özlem(kapalı bayan),evrim e baktırmıştım..Rukiye 20 tl ye diğerleri 10 tl ye bakıyordu..Rukiye isim bilme konusunda başarılıydı..geçenlerde konur2 sokaktan geçerken fal kafenin kapandığını gördüm..dolayısıyla buradaki falcılarda dağılmıştır..

masal kafeye girdiğimle çıktığım bir olmuştu yüksek sesle müziğin içinde ordaki falcılar nasıl konsantre oluyorlar şaşırmıştım..falcıları nasıl bilmiyorum ama ortamı pek hoşuma gitmedi..

ya alt katına indik .ama oraya da cidden cok ses geliyordu falıma yarım 20dk falan baktı ve basım agrıdı gürültüden..kadının dediginide zar zor anladım sürekli tekrar ettirdim..ama iyi fal baktı cidden tarota iyi bakıyor beni tatmin edene kadar tek sorum kalmayana kadar baktı...ve gecmişteki olayları ayrıntılı tarihleriyle anlatmasına cok sasırdım..sevdigimin gecmişiyle alakalı benimde bilmedigim sırlarını falan söyledi..tabi digerlerini bildigi gibi onuda bildiyse:KK9::KK9::KK9:
ve tipini birebir söyledi ,boyunu birebir cm vererek söyledi bildigin ya..huylarını bana davranısını herseyi söyledi tamtamına aynı..benim bildigim herseyi birebir söyledi ama onun duyguları ve düşünceleri ,gecmişinden sırlarıını söyledi onlar ne kadar dogru bilemiycegim bilgim olmayan seyler:KK34: ama güzeldi

Bugün kAramel cafe berfine gittim. Sadece kahve falı baktırdım. Öyle spesifik bişey bilemedi bana çok genel geldi. Bide garip bir yer mutfakda bakıyor bakarken yanında 3 kişi var. Hala yaseminin yerine blrini bulamadım. Yasemin çok iyi ama artık beni tanıdı direk ismimi biliyo işi mi ailemi sevdiğim adamı filan.gittiğimde Kendi de diyo zaten sana söylüyeceğim bişey yok boşa para veriyosun diye. Berfinle ilgili yorumu olan var mı

canım yıldızı ben denedim her dediği çıktı.arkadaşlar kurşun faln diyor döktürmek zorunda değilsin ki söylesin dursun.banada demişti ama döktürmedim falıma baktırdım.her dediğini yaşadım.anda başarılı olmayabilir ama gerçekten her dediğini yaşadım kesinlikle gidersen eğer dediklerini not al bence.bide fal frekans işi.mesela mustafayıda beğeniyrlar anda çok iyi ama dedikleri çıkmadı gibi
Tesekkur ediyorum canim bu hafta meryeme baktirdim 2-3 hafta gecsin yildizi da deneyecegim zaten okudugum kadariyla senin gibi memnun kalanlar da cok :)) spesifik tarih verdi mi yoksa sadece olaylari mi bildi

mrb arkadaşlar bende aynı sorunları yaşadım falın baktırmak için tek sebebp içimizdeki o aşk acısı geçenlerde ben samsunda ismini hatırlamıyrum hocaya gittim adam bu işi iş olarak yapmıyor hocam mrb diye acın telefonu tanıyormuş gibi çaktırmayın zaten cok sakin bir insan konuşmak bile uzur veriyor :) o dönemde 15 gün içinde içinde hani o acı varya yemek yiyemezsin su içemmezsin çalışamazsın hiç bişe yapmak gelmez içinden o acıyı 15 günde geçiriyor ve bunun üzerine kişi sevgi yolundaysa geri gelmesini sağlıyor birzat ben şahidim 1 yıl kadar oldu o kişi geri geldi ve güzel zaman geçirdik bu sefer ben bıraktım:) içim rahat aslında tek sorunda bu ya terk edilmek bunu kaldıramıyor yüreğimiz :) ama iletişim kurun bence iyi bir insan ....

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb arkadaşlar bende aynı sorunları yaşadım falın baktırmak için tek sebebp içimizdeki o aşk acısı geçenlerde ben samsunda ismini hatırlamıyrum hocaya gittim adam bu işi iş olarak yapmıyor hocam mrb diye acın telefonu tanıyormuş gibi çaktırmayın zaten cok sakin bir insan konuşmak bile uzur veriyor :) o dönemde 15 gün içinde içinde hani o acı varya yemek yiyemezsin su içemmezsin çalışamazsın hiç bişe yapmak gelmez içinden o acıyı 15 günde geçiriyor ve bunun üzerine kişi sevgi yolundaysa geri gelmesini sağlıyor birzat ben şahidim 1 yıl kadar oldu o kişi geri geldi ve güzel zaman geçirdik bu sefer ben bıraktım:) içim rahat aslında tek sorunda bu ya terk edilmek bunu kaldıramıyor yüreğimiz :) ama iletişim kurun bence iyi bir insan

işi iş olarak yapmıyor derken? ... sonuçta banka hesap numarası filan istiyor parasız kim ne yapıyor ki heleki hocalar..

Dün Eylül Cafe Mustafa'ya gittim.Geçmişle ilgili tutarlı şeyler söyledi.Gelecek içinde beklemek lazım her zamanki gibi bakalım neler olacak.Çok sıcakkanlı ve dobra biri ama.Sözünü sakınmıyor :KK1:

İlk gittiğim falcı olduğundan mıdır bilmem ama Bahçeli'deki Gül gibi bakan kimseyi bulamadım nedense.Hem etrafa o kadar laf yetiştirip hemde falı bu kadar iyi olan kimse olmadı benim gittiklerim arasında.Ama ikinci kez gittiğimde bozuldu her şey.Uzun süre geçti gidip tekrar denesem mi bilemiyorum :KK51:

X