Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

arkadaşlar hacettepe hakkında ne düşünüyorsunuz bilgisi olan varmı
henüz hamiş degilim ama korunmayı bıraktık her an olabilir yani (inşallah)
ben biraz tırsağımdır iyi ilgilensinler ve temiz bi hastene olsun istiyorum
:emir_bebek:

opr.dr.süleyman eserdağ öneririm google hera klinik kadın sağlığı diye geçiyor hem ankara hem de istanbulda yerleri var çok mükemmel bir doktor muayene ücreti 150 ytl ayrıca üç boyutlu ultrason da var kendisi zekai tahir hastanesinde görevli kendisi genç ama çok bilgili bir doktor. ben bu klinikte vajinismus tedavisi görmüştüm evlendikten sonra 10 ay eşimle birlikte olamadım gittiğim doktorlar hep en az 6 ay diyordu tedavi için oysa bu klinikte 11 günde tedavim bitti.

arkadaşlar hacettepe hakkında ne düşünüyorsunuz bilgisi olan varmı
henüz hamiş degilim ama korunmayı bıraktık her an olabilir yani (inşallah)
ben biraz tırsağımdır iyi ilgilensinler ve temiz bi hastene olsun istiyorum
:emir_bebek:

evet bu konuda bende meraklıyım..özellikle ünv. araştırma hastanesi ve bütün tıbbi imkanlar olduğu için..acaba orda çalışan bir doktora muayene olan varmı vede orda doğum yapan var mı? yoksa özel hastenelere yönelmek zorunda kalıcam ve bunun içinde özel sağlık sigortası yaptırmayı düşünüyorum çünkü bahsettiğiniz doğum paraları sigorta teminatından çok hiç değilse diğer sağlık problemlerinde de kullanılabilir diye düşünüyorum..henüz hamile değilim ama bu planları önceden yapmam gerekiyor:uhm:

ozel muayenesınemı gıdıyorsunuz daha dogrusu serdar oguz hangı hastanede calısıyor, adını daha once cok duymustum hatta zekaı tahırde dıye bılıyodum ama son baktıgımda goremedım adını, serdar beye gıden arkadaslar dogumu nerede yapacaksınız, cok soru sordum bılıyorum ama sanırım bıraz evhamlıyım bı konuda..

Canım zekai tahir ın doktoru ve özel muayenehanesi var. tum hastanelerle anlasması varmıs. nerde ıstersen orda yaptırıyıor

ne kadara yaptırdıgını bılmıyorum ben de sormadım henuz kendısıne. ama en 4-5 mılyar gozden cıkarmak lazım ozel hastanede olcaksa

ankarada ki hakan şatıroglu nasıl doktor arkadaşlar bilen varmı
ben gittim ona süper bi doktor kesinlikle tavsiye edebilirim.çocuk tedavisi için gittim çok memnun kaldım param olsa doğumumu da onda yapıcaktım

slm arkadaşlar, ben de bayındır hastanesine gidiyorum ama mesa hastanesine geçmek istiyorum. ama mesa da hangi dr.a gideceğimi bilmiyorum kimi önerebilirsiniz???birde bu ebru saraç kim ben adını ilk kez duyuyorum bir yere bağlımı??

knuroz merhaba
bende 2 haftalık hamileyim ve hamile kalmadan önce 2 kez kontrol için bayındıra gittim.hastaneni değiştirmek istediğini yazmışsın merak ettim memmnun olmadığın için mi?çünkü bende sürekli oraya gitmeyi düşünmüştüm aklım karış ya.benim dr.halime hanım senin ki kim di?

selam hanımlar,
ben aydında oturuyorum fakat birkaç ay sonra memleketime yani ankaraya gideceğim. doğumumu da orda yapacağım iinş.
kayınvalidem çağ hastanesinden bahsetmişti bana. ayşegül hanım varmış. tanıyan var mı acaba aranızda? iyi bir doktor mu acaba? ilgili mi? nazik mi?
ayrıca doğum ücretini(sadece normal bi doğum) 500 lira olarak öğrenmiş ayşegül hanımı tavsiye eden hanımdan. burdaki ücretleri duyunca şaşırdım, bu kadar düşük olabilir mi acaba diye şüpheye düştüm.yoksa sadece dr ücreti midir bu ayrıca hastane ücreti falan mı vardır?
aslında ben zekai tahir burakda doğum yapmak istiyorum. ama ilk olacak bu ve ailemdeki hanımların hepsi 1 gün sancı çektikleri için son derece zor oldu doğumları ve benimki de öyle olabilir endişelerim var. özel oda falan tutmayı düşünüyorum bu sebeple. ztb da özel oda ücretleri nedir bilen var mı acaba? ve ankaraya gittiğimde hastanenin doktorunun özel muayenehanesine gitsem daha sonra doğumuma girer mi?
tabiki bir de dr tavsiyesi isteyeceğim. yani ztbda çalşan bayan bir dr?
yardımcı olursanız çok sevineceğim

selam hanımlar,
ben aydında oturuyorum fakat birkaç ay sonra memleketime yani ankaraya gideceğim. doğumumu da orda yapacağım iinş.
kayınvalidem çağ hastanesinden bahsetmişti bana. ayşegül hanım varmış. tanıyan var mı acaba aranızda? iyi bir doktor mu acaba? ilgili mi? nazik mi?
ayrıca doğum ücretini(sadece normal bi doğum) 500 lira olarak öğrenmiş ayşegül hanımı tavsiye eden hanımdan. burdaki ücretleri duyunca şaşırdım, bu kadar düşük olabilir mi acaba diye şüpheye düştüm.yoksa sadece dr ücreti midir bu ayrıca hastane ücreti falan mı vardır?
aslında ben zekai tahir burakda doğum yapmak istiyorum. ama ilk olacak bu ve ailemdeki hanımların hepsi 1 gün sancı çektikleri için son derece zor oldu doğumları ve benimki de öyle olabilir endişelerim var. özel oda falan tutmayı düşünüyorum bu sebeple. ztb da özel oda ücretleri nedir bilen var mı acaba? ve ankaraya gittiğimde hastanenin doktorunun özel muayenehanesine gitsem daha sonra doğumuma girer mi?
tabiki bir de dr tavsiyesi isteyeceğim. yani ztbda çalşan bayan bir dr?
yardımcı olursanız çok sevineceğim

zekai tahirde calisan serdar oguza gidiorum ben. memnunum simdilik.eger illaki bayan demiosan tavsiye ederim. muayene ucretini 170 yapmis ama

zekai tahirde calisan serdar oguza gidiorum ben. memnunum simdilik.eger illaki bayan demiosan tavsiye ederim. muayene ucretini 170 yapmis ama

teşekkür ederim canım.a.s. serdar oğuz gayet iyi bir dr sanırım burda baya kendisine giden var gibi görünüyor. ben şimdilik bayan olmasını terci ediyorum. ama iyi birini bulamazsam düşüneceğim serdar beyi

Merhabalar
Eğer daha bir doktorla ilişki kurmadıysanız benım hocamı tavsiye edebilirim size
Kendizi Zekai tahirde de çalışıyor ve bayan
Dr Gökçen Erdoğan
Ben bu kadar hastasıyla ilgilenen, bilgili, sempatik içten bir doktor tanımadım
Çok memnun kalacagınıza eminim
Ben ve tüm etrafımdaki arkadaşlarım onu buldugumuza cok mutluyuz
kadın dogum korkumuzdan kurtardı bizi
özelde de ameliyatlarını yapıyor
internetten de bulabilirsiniz

merhaba benim doktorum cüneyt genç . tavsiye üzerine gittim 2 aylık hamileyim şimdilik memnunum.

Ben yaklaşık 3 sene önce Cüneyt Genç'le Mesa'da tanışmıştım. Sadece rutin jinekolojik muayene için gitmiştim. İnsanı rahatlatan güven veren bir uslubu vardı, ben de çocuk sahibi olmaya karar verirsem Cüneyt Bey'e gitmeye karar vermiştim. Mart 2009 da çocuk sahibi olmaya karar verdim ve Cüneyt Bey'e gittim, gayet güleryüzlü, gebelik öncesi yapmam gerekenler konusunda bilgi verdi, tahlillerimi yaptı.Mayıs ayında hamile kalmıştım ve tekarar gittim, hersey çok iyi gidiyordu fakat 2'li test sonucum alt sınıra biraz yakın cıkmıştı ve bunu bana haber verirken o kadar soğuk ve işini yapan insan edasıyla konuştu ve beni rahatlatmak dışında daha fazla panik yaptı. Eşim konuşmak için aradığında, neden arıyorsunuzki tarzında konuşmuş ve biz ertesi gün yüz yüze görüşmek için gittik. Yine bilgi vermeye devam ediyor ama o herşey yolundayken gülücükler saçan insan gitmiş yerine farklı bir insan gelmişti. Benim o anda bilgiden çok rahatlamaya ihtiyacım vardı ama bu rahatlamayı ne ben ne de eşim hissettik.Ve konuşma sırasında benim 1 bebekle ilgilendiğimi kendisinin 100 bebekle ilgilendiğini, herkesle empati kurmasının çok zor olduğunu söyledi ve orda benim için bitmişti ama 1 şanş daha verip mal attım, durumu anlatan ve gelen cevap direk kendisinin öyle yapmadığını, hata yapmadığını açıklayan cinstendi. Benimle ilgili 1 kelime bulamadım içinde. Ben 3 sene sonra, herşey normalse neden böyle bir tepki vereyim?? Neyseki aradığımı bulamadım ve açıkcası yoğunluktan riskli hastaları başından atmaya çalıştığını düşünüyorum, bu davranışın başka açıklaması yok. Yani herşey ii giderken iyi, anlayışlı bir doktor fakat, işler ters gitmeye başladığında tanıyamadığım biri. Bir gbeliğinde sürekli risk altında olduğunu düşünürsek, tavsiye etmiyorum... Şimdi Cihangir Çakıcı'ya gitmeye karar verdim, izlenimlerim hakkında bilgi veririm.

merhaba benim doktorum cüneyt genç . tavsiye üzerine gittim 2 aylık hamileyim şimdilik memnunum.

Ben yaklaşık 3 sene önce Cüneyt Genç'le Mesa'da tanışmıştım. Sadece rutin jinekolojik muayene için gitmiştim. İnsanı rahatlatan güven veren bir uslubu vardı, ben de çocuk sahibi olmaya karar verirsem Cüneyt Bey'e gitmeye karar vermiştim. Mart 2009 da çocuk sahibi olmaya karar verdim ve Cüneyt Bey'e gittim, gayet güleryüzlü, gebelik öncesi yapmam gerekenler konusunda bilgi verdi, tahlillerimi yaptı.Mayıs ayında hamile kalmıştım ve tekarar gittim, hersey çok iyi gidiyordu fakat 2'li test sonucum alt sınıra biraz yakın cıkmıştı ve bunu bana haber verirken o kadar soğuk ve işini yapan insan edasıyla konuştu ve beni rahatlatmak dışında daha fazla panik yaptı. Eşim konuşmak için aradığında, neden arıyorsunuzki tarzında konuşmuş ve biz ertesi gün yüz yüze görüşmek için gittik. Yine bilgi vermeye devam ediyor ama o herşey yolundayken gülücükler saçan insan gitmiş yerine farklı bir insan gelmişti. Benim o anda bilgiden çok rahatlamaya ihtiyacım vardı ama bu rahatlamayı ne ben ne de eşim hissettik.Ve konuşma sırasında benim 1 bebekle ilgilendiğimi kendisinin 100 bebekle ilgilendiğini, herkesle empati kurmasının çok zor olduğunu söyledi ve orda benim için bitmişti ama 1 şanş daha verip mal attım, durumu anlatan ve gelen cevap direk kendisinin öyle yapmadığını, hata yapmadığını açıklayan cinstendi. Benimle ilgili 1 kelime bulamadım içinde. Ben 3 sene sonra, herşey normalse neden böyle bir tepki vereyim?? Neyseki aradığımı bulamadım ve açıkcası yoğunluktan riskli hastaları başından atmaya çalıştığını düşünüyorum, bu davranışın başka açıklaması yok. Yani herşey ii giderken iyi, anlayışlı bir doktor fakat, işler ters gitmeye başladığında tanıyamadığım biri. Bir gbeliğinde sürekli risk altında olduğunu düşünürsek, tavsiye etmiyorum... Şimdi Cihangir Çakıcı'ya gitmeye karar verdim, izlenimlerim hakkında bilgi veririm.

ızzet Şahin. Büyük doğum doktoru kendisi. Tekrar doğum yapsam hiç terddüt etmedim yine kendisine giderim.

Bende çok ısrarlı tavsiyeler sonucu Maltepede Lina Kadın Sağlığı ve Tüp bebek merkezi'ne gidiyorum. Benim doktorum Sema Yıldırım. Ayrıca Şükran Çakmak hanım da çok değerli bir doktor.Çok ilgili ve sıcak kanlılar. Herşeyi sizinle tek tek konuşuyor açıklamasını yapıyorlar. Aklınızda hiç soru işareti kalmadan muayeneden çıkıyorsunuz. Doktordan öte abla ,anne gibi yaklaşıyorlar.Ayrıca ssk,bağ-kur ve emekli sandığı ile anlaşmalı bir merkez.

teşekkür ederim canım.a.s. serdar oğuz gayet iyi bir dr sanırım burda baya kendisine giden var gibi görünüyor. ben şimdilik bayan olmasını terci ediyorum. ama iyi birini bulamazsam düşüneceğim serdar beyi

Canım Lina kadın sağlığı merkesi Şükran Çakmak hanımı tavsiye ederim Özellikle bayan doktor istiyorsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
opr.dr.süleyman eserdağ öneririm google hera klinik kadın sağlığı diye geçiyor hem ankara hem de istanbulda yerleri var çok mükemmel bir doktor muayene ücreti 150 ytl ayrıca üç boyutlu ultrason da var kendisi zekai tahir hastanesinde görevli kendisi genç ama çok bilgili bir doktor. ben bu klinikte vajinismus tedavisi görmüştüm evlendikten sonra 10 ay eşimle birlikte olamadım gittiğim doktorlar hep en az 6 ay diyordu tedavi için oysa bu klinikte 11 günde tedavim bitti.

süleyman bey Dokuz eylül ünv. mezunudur bu nedenle bende evlilik öncesinde 1-2 kez kendisine gitmiştim.İyi ve samimi bir doktordur.

akay hastanesinde doğum yaptım çokda memnun kaldım. doktorumda tolga ecemişti.

X