Ankara'daki Kadın Doğum Uzmanları

Allah nasip ederse bende Akay hastanesinde doğum yapacağım Tolga Ecemişe gidiyorum şu an çok memnunum DEFNE DAMLA ilk defa doğum yapacağım Tolga Beyde doğum yapacağım..Nasıl raahatmıydı??Hastanede kaç gün kaldın..Biraz bilgi verirmisin..

merhabalar bende 30 haftalık gebeyim akay hastanesinde tolga beye gidiyorum bu konuda terübesi olan varmı memnun kaldınızmı iyi ilgileniyorlarmı ? teşekkürler

yağmur neva merhaba ben Tolga beyin ilgisinden gayet memnunum..Ama hastane koşulları şartları ameliyat ortamı nasıl bunları merak ediyorum ..Heralde defne görünce yazacaktır...

yağmur neva günaydın..19+3 haftalık ikizlerime hamileyim ...Tolga beyin özel muayenesine ayrıntılı ultrason için ilk defa (bir defalığına mahsus)ocak ayının 7 sinde gideceğim ben Akay hastanesinde muayenesine gidiyorum ...Doğumu Tolga beyde düşünüyorum çünkü ilgisinden çok memnunum.Daha önce internette araştırdım Tolga beyde doğum yapıp memnun kalanlar var..Benim kafama takılan hastane nasıl??Birde ıkiz olduğundan erken doğum olurmu diye endişe ediyorum,Tolga bey bu konuda da 32. haftayı geçersen bebekleri küveze koymam dedi.Daha erken olursada Güvende Doğum yaptırırım dedi..Ama zamanında olursa burda doğumunu gerçekleştiririz dedi..

Akayın Küvez konusunda pek bir bilgim yok ama Tolga bey bana ilk sorduğumda ameliyat için 1000 tl alıyorum 2 gün yatış dahill demişti..ster Akayda ister güvende yapın 1000 tl diye söyledi.. Güvenin yenidoğanı daha iyi diye duydum..Ankarada Hacettepe ve güveni öneriyorlar..Ama şöyle bişeyde okudum internette Tolga beyin bir hastası o Ankara dışındayken erken doğum sancıları başlamış Tolga beye cepten ulaşmışlar,Oda Zekai tahirden bir doktor arkadaşını aramış hemen hastasını yönlendirmiş..Bayan erken doğumla zekai tahirde bir bebek dünyaya getirmiş..Tolga beyden de memnun kalmışlar bu anlamda..

1000 tl yi sade kendisinemi alıyo hastaneyede verilen miktar içindemi acaba 800 falan da akay istiyodu heralde.bu konuda çok kafam karışık ya.tolga beyın hastalarndan birirninde gece sancıcı gelmış tolga bey yokmuş nöbetçi dr. girmş doğuma

yağmurcum günaydın valla Tolga bey 1.000,00 tlyi kendine alıyo hastanede 2 günlük yatışta 750 tl alıyomuş top 1,750,00..şimdi sordum şimdilik gidiyorum ama heralde doğuma yakın değiştireceğim bu kadar para veremem ...ya hastanede fazla yatmam gerekirse günlük 375 tlye geliyo hastane..Etlik Zübeyde Hanım doğumevine Hastane müdürünü tanıyoruz.Elbet bir şekilde yardımcı olurlar...Bide benim ikiz be güzelimm.Zübeyde hanım doktorlarından Serdar dilbaz var onunla da görüşmeyi düşünüyorum..bakalım şimdilik Tolga Beyde muayenelere devam.

Dün Tolga beyle görüştüm, Hamileler için gelen Domuz gribi aşısı hakkında,ısrarla yaptırma dedi önermiyorum dedi buda kafamı kurcalayan başka bi konu sen ne düşünüyosun bu konuda..

Son düzenleme:
hadiya 1000 tl yı ben hepsi içinde sanmıştım.bizede yaptırmayın dedi.bi arkadaşımda hakan şatıroğluna gidiyor mutlaka yaptır demiş.ikiz olmasıda iyi ya ikisi bi arada büyür gider yardımcın olsun.bende yeni dr. araştıryım kendime bide tolga bey çok az konuşuyo ya.

Canım iyi bir hastanede iyibir dr bulursan benide haberdar etmeyi unutmaa...domuz gribi aşısını sen yaptıracakmısın peki..tolga beye şu ayrıntılı ultrason için gideyimde bakalım durumlar neyi gösterecek..2 ay içinde yeni birilerini bulmayı düşünüyorum..

arkadaşlar ben de tolga beye gidiyorum,akay hatanesine..
tolga bey, hastanenin kadrolu doktoru oldugu için doğum+2gecelik oda fiyatı=1000tl
eger normal doğum olursa 750 tl..
önce hrs'ye gidiyorduk ama tolga beyin ilgisini görünce onunla devam etmeye karar verdik.. 16 haftalık hamileyim daha,doktor tamam

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar akropol hst bülen alp bey bence gidin muayene ücreti kurumlara 8 ytl sadece görmek için gidin vazgeçemeyeceksiniz bende dr yeni değiştirdim 100 yıl hast gidiyordum doktorum esin hnm bana kabuslar yaşattı 37 yaşındayım Bülent beyi tavsiye ettiler ve geçen 5 aylık hamileliğim kabustan mutluluğa döndü eşimde bende kuş gibi hafif ayrıldık hast den gidin ve görün derim bu arada 750 ytl sezeryan ve 2 günlük paket fiyatı doktor arayan arkadaşlara özellikle tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de akropol bülent beye gidiyorum. gayet memnunum. biliyorsunuz yılbaşından sonra sgk ücretleri değişecek. umarım doğum fiyatları uçmaz...

akrapol hastanesine internet sitesinden baktım ama çok küçük yeni bir hastane gibi geldi bana. donanımları yeterlimi acaba?

arkadaşlar ben de tolga beye gidiyorum,akay hatanesine..
tolga bey, hastanenin kadrolu doktoru oldugu için doğum+2gecelik oda fiyatı=1000tl
eger normal doğum olursa 750 tl..
önce hrs'ye gidiyorduk ama tolga beyin ilgisini görünce onunla devam etmeye karar verdik.. tek sorun akayın ameliyathanesi ve odalarından pek memnun değil doğum yapanlar.16 haftalık hamileyim daha,doktor tamam ama doğum konusunda kafam karışık..

jifleh Akay hastanesi 2 gecelik sezeryan doğum fiyatı 1,750,00 tl doktor dahil ...
Tolga bey 1,000 tl alıyo, 2 gece yatış ta 750 tl...Hastanenin medikal bölümü var oraya sorabilirsin ..fiyatı çok yüksek geldiği için doktor değiştirmeyi düşünüyorum CADIARZU

kızlar tolga beyi çok övüyorlar ama hastane nasıl acaba? özel hastane sonuçta iyidir. benim doktorum medicana da yaptırıyor doğumu ve fiyatı kendi hastalarına 4500tl...çok pahalı gibi geldi bana...

biz eşimle sormuştuk medikal bölüme, bize 1000tl 2 gecelik fiyat demişlerdi. CADIARZU kafam çok karıştı,haftaya muayenem var,tekrar konuşmakta fayda var. eger 1750tl ise çok fazla. her muayenede 43tl alıyorlar,testlerde fark alıyorlar tamam diyoruz daha ne istiyorlar :eek:klava:
yılbaşından sonra özel hastane masraflarının%70ini biz ödeyecekmişiz,Allah sonumuzu hayır etsin :kızgın:

Canım bide bu şimdiki fiyatlar ocaktan itibaren değişecekmiş..Daha dün görüştüm..

Bana da yardımcı olurmusunuz.ben de ılk kez gıdeceĞım doktora yenı gebelık.ama etrafımda hıÇ kımsenın bır fıkrı yok.kıme gıdeyım ne yapayım hıÇ bılmıyorum.bır doktoru bırı Överken bırı yerıyor.bızde bır de akraba evlılıĞı var.ne yapsam karar veremedım:KK43:

cüneyt genç
bütün ankaranın doktoru siz nasıl tanışmadınız arkadaşlar yaaaa...
mesada yaptırıyor doğumu ve ben bu kadar ilgili bu kadar anlayışlı bir doktor daha görmedim..ankaradaki bütün kadın doğumculara gittim emin olabilirsiniz..biraz pimpirikliyimde a dan z ye her davranışı içime sinen tek doktor canım yaaa...araştırın sorgulayın herşeyden önemli doktorlarımız...

X