Anksiyete nasıl geçti kenidine yabancılasma vs oldu mu

Benim tam sıfırlanmadı. Vücudumda daha önce yaşamadığım bir ağrı olursa korkum hemen tetikleniyor ama telkinlerle sakinleşiyorum. Zihnimi susturuyorum. Hastalık başladı, geliyor, hasta olacaksın sonra da öleceksin. Çocukların annesiz büyüyecek, onları göremeyeceksin, ödemeyeceksin, onlar ağlayacak artık yanlarında olamayacaksın…vb bir sürü kötü düşünce geçiyor ve beni nefessiz bırakıyor.4 yıl çektim çeken bilir derler. Şimdi ağrı geliyor, hasta mı olacağım diyorum. Sonra olacaksam olurum, tedavisi varsa amenna yoksa Yaradanıma giderim, o herşeyin en güzelini en iyisini bilir. Eğer hastalık esnasında çok ağrım sancım olursa da bilmeden işlediğim günahların vebali olsun inşallah derim. Çocuklarıma gelince “onlar benim gibi yanlış hissiyata sahip olduğumu gördüm, ben kimim li benim olsunlar. Ben dünyaya gelmelerine ve anne olarak elimden geldiğince iyi insan olmalarına aracıyım sadece. Hem ben yokken kötü olacaklarının garantisi var mı?? Belki karakterleri çok daha iyi olacak. Bana ayrılan zaman bu kadarsa bunu anlayacak olmalarını zaten sağlamışımdır. Sohbetlerimizde ara sıra bensiz kalırlarsa nasıl yapmalılar gibi ufak yol göstermeler yapıyorum. Tek isteğim acıdan beslenmesinler, eksik hissetmesinler. Burası fani , kavuşacağımız yer ebedi.Bunlarla kendime esiyorum. İşe yarıyor inanın.

Mesajı yazınca otomatik doldurma bazı kelimeleri değiştirmiş, okurken umarım ne demek istediğimi anlatabilirsiniz.

X