Annem kavga ederken kendinden geciyor

Babama ne diyim o kısmı diyemedim ilk oldu diye cinnet geçirirken dedim sadece anneme bidaha o hareketi yapmiycaksin diye. Babama digerlerini anlattım cok kızdı babamadq bana küfür etti karşılık veriyi vs. Babamda tek kalınca dedi karışma kızım odaya git kulağını kapa dinleme duyma zaten yoğun calisiyo hafta sonu zehir oldu kendimi suçlu hissettim babam dışarıdaydi o esnada

Babaniza o kismi da anlatin. Cinsel siddet bu. Annenizin size vurmaya hakki yokken böyle davranmaya asla hakki yok. Sizi manipüle ede ede zaten böyle bükmüş resmen. Bir daha kendinizi dövdürmeyin. Ya kacin ordan yada birinden yardim isteyin. Annenizin de her dedigini yapmaya kesin

Babaniza o kismi da anlatin. Cinsel siddet bu. Annenizin size vurmaya hakki yokken böyle davranmaya asla hakki yok. Sizi manipüle ede ede zaten böyle bükmüş resmen. Bir daha kendinizi dövdürmeyin. Ya kacin ordan yada birinden yardim isteyin. Annenizin de her dedigini yapmaya kesin
Utandım söylemeye bide o anlarda ağlıyorum dediklerimden biseybanlasilmiyor bagiriyorum saçma ama anlatinca dudağım buzuluyor

yani yapsın da kim kalacak yer ve ekmek verecek bunu yapınca.
ah finansal özgürlüğün değeri çok ama çok çok küçük yaşta asilanmali kadınlara.
Bunu biri daha yazmış da evi terk etmesi gerekmiyor ki. Biraz annesinin gözü korksun yeter. Ya da babanın maddi imkanları iyimiş, ondan destek istesin. En kötü ihtimal gitsin yazlıkta kalsın bi süre. Dayak ye sus otur nereye kadar?

Haksızlık karşısında susamadigim için bunlar oluyor. Olay farklı şekilde anlatilinca dayanamayip atlıyorum. Sonra anaya babaya of bile denmez nakaratı vicdan azabı çekmem kendimi suçlu hissetmem derken başa dönüyoruz
Haklısınız laf söylesen keşke sussaydım pişmanlığı söylemesen için şişiyor

Bunu biri daha yazmış da evi terk etmesi gerekmiyor ki. Biraz annesinin gözü korksun yeter. Ya da babanın maddi imkanları iyimiş, ondan destek istesin. En kötü ihtimal gitsin yazlıkta kalsın bi süre. Dayak ye sus otur nereye kadar?
evi terk etmek değil de annesini şikayet ederse kadın evden kovar onu

Merhabalar hanımlar nerden başlıycam bilmiyorum ama bi şekilde anlatayım arkadaşa anlatsam oda arkadaşına derken kötü bir pozisyonda olucam gözlerinde bende çareyi siz değerli insanların yorumlarında buldum. Ben 29 yaşında bu sene KPSŞ calismaya başlamış birisiyim. Genelde evdeyim babam 2 gunluk Tekirdağ'daki yazlığa gelmek istedi bende olur dedim hem değişiklik olur. Genelde evdeyim cunku herkes çalıştığı için ev işi yemek benim üzerimde bende hiç gocunmam gocunamam ailem sonuçta. Durumumuz kotu değil babamin kendi işletmesi var. Tekirdaga geldik işte cuma günü annem evden çıkmıyor iş yapıyor ee yazlık ev zaten çok eşya yok bende yardım ediyorum. Babam bu sabah dediki son günümüz dün çıkamadık bugün bir arabayla olsada gidelim dolaşalım. Annem olmaz siz gidin biz temizlik yapicaz dolanın 2 saat sonra ararız sizi gelirisinz dedi babam küçük kardesimle gitti. Neyse tamam dedim bir saat geçti. Baktım başka başka detayli düzeltme iş söylüyor dedim o başka zaman anne çıkalım bizde 5 saat sonra döncez eve öyle dedim diye inada başladı şunu getir buraya takalım bunu buraya koyalım. Değişsin gibi vs. Bende kızdım babamı aradım baba neredesiniz benim işim bitti geliyorum dedim babam buralardayiz geliriz dedi. Bende tamam 15 dkya bende gelebilirim dedim çünkü cidden iş bitti değişik dekorasyon fikirlerine girdi annem zaman kısıtlı bi hava alalım dedim. Babamla konusurkenbagirdi benle ineceksin dedi ayrı değil. İnelim ne zaman giderriz dedim biz haber veririz dedi bağırarak heceleyerek o anda kapadım babama haber etcez diyip. Dedim anne hava almaya çıktık lütfen evden çık çıkmıyorsan soguksa bana de ben gidiyim yok bunu yap et bahane işler başladı. Sonra kendi kendime manyaklik ya millet gezer biz hep iş yapıyoruz dedim. Ne dedin sen diye çığlık attı bende gulumsedim ağzımdan kacti sonuçta annem küfür eden biride değilim genelde en ustude odur. Ozur dilerim o bakımda değil dememle orspu demeye başladı bende kötü oldum hiç ahlaksiz biswy yapmadım hayatım da hep ders , okul oldu. Bende dedim düzgün konuş bağırdım kötü söz sahibinin geldi yine odadan saçımdan tuttu terlikle vurdu. Neyimi gördün dedi Allah için annem ahlakliksizlik yapmadı ama bildiğiniz sanki ben kufretmisime döndü olay. Dövdu saçım acıktı saçımdan tuttu yerde cekiyo kimsede araya giremedi haliylen terliği aldı genital bolgeme vurdu kudurdunmu bize baskaldiriyosun dedi. Ben kendimdenbgecmisim babamı aradım babam 5 dkkaya geldi ama o ara çığlık atmışım sen bana vuramazsin diye elim ve parmaklarimi isirdi. Normalde benim derdim olsun sabaha kadar uyuyamayan insann kavga anında üvey anaya dönüşüyor çenen var diyo ben haksızlığa gelemiyorum. Gerektigince hrseyi yapan biriyim beddua etti inşallah işin rast gitmez bi yre gelemezsin boşa gider diye gelde KPs çalış evde tekim rahattı çalışması bunswkil nasıl olcak yoruldum herseyden
Olayı doğru anlatıyorsanız böylesine anne denmez. Anne falan demeyeceksin eline alacaksın diyeceğim de neyse.

Yani evde olmak 10 saat ders çalışmak değil haklısınız inanin sadece iş yemek bulaşık vs derken bana kalan 3 saat işte de çalışsam belki akşam 3 st ten fazla çalışırım
Bu şekilde ders çalışarak kpss yi kazanacağınızı düşünmüyorsunuz dimi. Evin hizmetçisi gibi her işlerini yapıp birkaç saati kendinize mi ayıracaksınız ders mi çalışacaksınız.
Yeriniz de olsam elimi eteğimi işlerden çekerim, anne olucak kadın da bir zahmet enerjisini evinin işine yemeğine versin.

Annenizin size yaşattığı şey normal değil. Madem maddi gücünüz car emdr terapisi öneririm size. Hatta annenize de ama onu götürmeye ikna edemezsiniz bence.

X