Annesine iç çamaşırı alan sevgili

Don atlete gelene kadar asıl problemi en sonda yazmışsınız. Ben 33 yaşında annesiyle yatan bir adamın ensest olduğunu düşünürüm kusura bakmayın.
Yo yo yo yo ! O kadar değil . Bu düşünce de değilim. Çok düşkün annesine . Bu bana sağlıksız geldi .

Kızı varken , kız kardeşi varken ona düşmez sütyen külot bakmak. Sevgilisiyle tatildeyken de aklına bunun eksikliği gelmemeli
Annesine iç çamaşırı alırken size mi soracak? Evlat kaç yaşında olursa olsun evlattır. Babamın kıyafetlerine kendim bakar, yırtılanları ayırır yenilerini alırım ve buna iç çamaşırı da dahildir. Bunda zerre kötü şey aranmaz, arayanın kendi zihniyeti kötüdür.

Ben seninle uyuycam demiş ..
Beni ailesiyle tanıştırmaya götürdüğünde de. Ben bir koltukta oturuyorum onlar karşımda annesinin koluna girmiş sırnaşık bir halde geceyi tamamlamıştık...bunları bu şekilde anlatınca daha sarsıcı olmaya başladı.

Annesine iç çamaşırı alırken size mi soracak? Evlat kaç yaşında olursa olsun evlattır. Babamın kıyafetlerine kendim bakar, yırtılanları ayırır yenilerini alırım ve buna iç çamaşırı da dahildir. Bunda zerre kötü şey aranmaz, arayanın kendi zihniyeti kötüdür.
Bence de iç çamaşırı almasında bir sorun yok.
Hayır . Kesinlikle değil..bağlılık hali. O da normalmiş . Böyle düşünenler de var. Ben art niyet aramadım kesinlikle
Ben sevgilinize değil size diyorum!

Yo yo yo yo ! O kadar değil . Bu düşünce de değilim. Çok düşkün annesine . Bu bana sağlıksız geldi .
O düşüncede olmadığınız çok belli zaten hala sütyen, külot diyorsunuz, kızına deseydi diyorsunuz. Ama birşey diyeyim mi, bende alıntıladığınız üye gibi düşünüyorum.

Ben kötü niyet aramadım kesinlikle. Aklıma sapkın düşüncelerde gelmedi. Beni düşündüren şey eşim olacak kişinin bir kız kardeşi olmasına ragmen ailesinin her şeyiyle kendisinin ilgilenecek olması. Tekrar belirteyim ailesi genç insanlar.🙏🏻

X