Antalya'da Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

tülay terzioğlu gürateş
arkadasla bu doktor nasıl arkadasımın tavsıyesıyle oraya gıdecem ama ucretlerı hakkında bı bılgı verırmısınızz bende 1.5 senelık evlıyım ve dogal yollardan gebe kalamadım tedavı olmak ıcın arkadasım bu doktoru onerdı sızce nasıl bı doktorr benı bılgılendırırsenız sevınırım

merhaba tatlım hayırlı olsun bebeğın eğer doğumuna kendi doktorunun girmesini istiyorsan bi doktorda ben önereyim sana aslı vural sesver.kendisi gebelik konusunda çok iyi özellikle ultrasonu 4 boyutlu bütün muayeneleri cd kaydediyor evde seyrediyorsun bebeğini .en önemliside sana zaman ayırıyor.muayene tlf3167270

iyi günler bende internette çok arastırma yaptım aslı vural sesver hakkında iyi seyler duydum bende bi doktordan yardım almak ıstoyorum ama antalyaya yeni tasındım ve doktorlar hakkında hıcbır bılgım yok siz yardım aldınızmı aslı hanımdan nasıl işinde ben bi doktora gittim ama memnun kalmadım ve iyi bi doktor arıyorum aslı hanınım calıstıgı bi hastahane varmı yoksa özel klınıgımı var

Musta Torgaç
Tıpta ıNANÇ MENDLCıOĞLU VE TAYUP ŞıMŞEK..
ıbrahim Tırak
VEEE DR.ALı FUAT ŞENGÖR...antalyanın değil türkiyenin seçili doktorlarından biri ..
FıGEN DEMıR gerçekten paracı tedavi süresini uzatıp muayene parası üstüne ultrasyon için tekrar para veriyosunuz..tavsiye etmiyorum

yaşam hastanesi kadın doğumcuların ikisinide tavsiye ETMEM , memnun kalmadım

valla benim doğumumuda hicran hanım yaptırdı andeva hastanesi,benim evimede çok yakın..
çokta memnun kaldım hiç bir sorunda yşamadım şimdiye kadar..
ayrıca hastanede çok ilgileniyolar doğumda,ben çok memnun kaldım tavsiye ederim..opuyorumnanaktan

canım ne kadara yaptın doğumu?

arkadaşlar 20 gün önce dogum yaptım... 9 ay boyunca 5-6 kere dr değiştirdim... sonunda allah yüzüme güldüde 7 ayda Dr umu bulabildim.

DR ORHAN DEĞıRMENCı gerçekten süpper bi Dr hep çekinirdim erkek dr dan ama beni okadar rahatlattı ki ...ilgisi alakası sezeryandaki başarısı gözü kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.

tabi birde BABYLOVE dediği gibi ALı FUAT hocada süpperdir.

arkadaşlar 20 gün önce dogum yaptım... 9 ay boyunca 5-6 kere dr değiştirdim... sonunda allah yüzüme güldüde 7 ayda Dr umu bulabildim.

DR ORHAN DEĞİRMENCİ gerçekten süpper bi Dr hep çekinirdim erkek dr dan ama beni okadar rahatlattı ki ...ilgisi alakası sezeryandaki başarısı gözü kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.

hayırlı uğurlu olsun,Allah analı babalı büyütsün canım. dr hangi hastanede görev yapıyor ve ücretler nedir yazarsan sevinirim.

DR ORHAN DEĞİRMENCİ gerçekten süpper bi Dr hep çekinirdim erkek dr dan ama beni okadar rahatlattı ki ...ilgisi alakası sezeryandaki başarısı gözü kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.

hayırlı uğurlu olsun,Allah analı babalı büyütsün canım. dr hangi hastanede görev yapıyor ve ücretler nedir yazarsan sevinirim.

sağol canım...
Uncalı meydan Hastanesinde görev yapıyor.Muayene ücreti 21tl
sezeryan dogum(epudurelli) 450tl
Normal dogum(epudurelli)250 tl
antalyada bu fiayata bu kalite özel hastane yok Dr 1 numara uzun yıllar Almanyada görev yapmış işinin ehli biri.
eğer daha fazla bilgi ve telefon numarasını istersen özelime yazman yeterli olur hemen cevaplarım
sevgiyle

sağol canım...
Uncalı meydan Hastanesinde görev yapıyor.Muayene ücreti 21tl
sezeryan dogum(epudurelli) 450tl
Normal dogum(epudurelli)250 tl
antalyada bu fiayata bu kalite özel hastane yok Dr 1 numara uzun yıllar Almanyada görev yapmış işinin ehli biri.
eğer daha fazla bilgi ve telefon numarasını istersen özelime yazman yeterli olur hemen cevaplarım
sevgiyle

canım çok iyiymiş bende dr arıyorum 5 aylık hamileyim,kemerdeyim,doğum için ne zaman gitmeliyim gözükmeliyim o doktora ,:emir_bebek:bana telini verebilir misin?

Herkese göre değişir elbette ama bende çok dr.aradım gittimde ama en sonunda Ali Fuat Bey; derim başka demem.
bir kanatları eksik sadece:nazar:

Antalyada yeni dogum yapmis olan arkadaslar varmi? Lutfen Dr.smi hastane , ucret ve yaklasimlari hakkinda bilgi verirmisiniz.Antalyaya yeni yerlesecegim yardim ve tavsiyelerinize ihtiyacim var...

kızlar andeva yıldız hastanesinde muayene ücreti 25 tl olmuş,12+13 lira istiyorlarmış doğru mu?sizce fatma seda soylu mu ,aslı sesver mi doğum yaptırmalıyım?

Antalya'da Mehmet Şimşek'i de çok öneren var,poliklinikte muayene olmuştum bende bir kez ama malum özeli farklıdır, giden varmı? uncalı meydan hastanesi hakkında da bilgi paylaşırsanız sevinirim

kızlar ben anamurdan geleceğim antalyaya ne kadar çok dr varmış yaa..
muayene ücretleride çok uygun..25 tl hiçbişey..ama doğum paraları nekadar onalrıda yazabilirmisiniz..malum anamurdan gelip gideceğim zaten çok fazla olmaması tercihim..ama önce dr iyi olsun..orhan bey çok uygun hem epidural hemde 250 (normal)..

kızlar benimde dr andeva topçularda hicran girişti ama sanırım ayrılmış şimdi son haftalarda bide dr değiştirmek zorunda kalacağım emine arslan var andevada bilen var mı nasıl biri off off bu saatten sonrada insanın sinirleri bozuluyo :gitme:

X