Antalya'da Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

Pijama,bebek kıyafeti,iç çamaşırı vs Kapalı yoldaki Kışlahan çarşısından alabilirsin cnm.

guldrm ANDEVA YILDIZ da Fatma Seda SOYLU dan birçok arkadaşımız memnun bir git istersen.

merhaba kızlar...bu topiği yeni gördüm...
doktor arayışı zordur bilirim bende ilk zamanlarda zorlandım...sadece şanş eseri yıldız andevadan randuvu almak için aradığımda bana dr gökbay elpek'e yer olduğunu söylediler.
Rahat bir doktor,ve sırf bu yüzden hamilliğim rahat geçiyor.ultrasonu çok iyi.doğumumuda orda yapmayı düşünüyorum.
doktor arayanlar için bir alternatif olabillir.yerimseniben

kızlar riskli gebeliklerde tıp fak.de prof dr ÖMÜR TAŞKIN ı tavsiye ederim
3 düşüğün ardından allah ın izniyle sağlıklı bi kızım olduu :)))

Bir arkadaş da yazmış,ben de soarayım dedim.
Mehmet Şimşek hakkında bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar?

arkadaşlar hamile olduğumu daha çok yeni öğrendim antalya da bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı varsa lütfenn iletinnhihoyyyt
canım hayırlı olsun ALLAHIM saglıkla kucagına(kucagımıza)almayı nasipetsin.benim 9aylık oglum var.hamile kaldıgımda cok doktor gezdim.devlet hast.si,özel muayene falan derken internetten araştırıp andeva yıldız hast.deki fatma seda soylu'yu buldum gittim.mükemmel bir doktor.herşeyi acıkca anlatıyor.insan onunla konuşurken 40yıldır tanıyor gibi oluyosun.dogumumuda ohastanede seda hanım yaptı.hastanede süper üstü öyle güzel ilgileniyorlarki anlatamam.şimdi yine 4aylık hamileyim.üstelik dogumdan sonra elmalıya taşındıgım halde yine seda hanıma gidiyorum.cok iyi yaa cokta tatlı biri.benden sonra hamile kalan 3arkadaşımıda seda hanıma gönderdim onlarda cok memnun kaldılar.onların dogumunuda sedahanım yaptı.sgk'lı isen muayenede 25lira veriyosun.özelsigorta ise beleş.tavsiyem bir kere olsun git bi gör.yalnız randevunu 1ay önceden alacaksın cünkü dolu oluyor.hastanenin tel::3109292.karar senin.sormak istediğin bişey olursa bana sor canım.bu işler zor cünkü.kib.öptm tatlım

canım bende aynı hastanede şeniz hanıma gidiyorum oda iyi bir dr,sen doğum ücreti ne kadar ödedin acaba merak ediyorum normal ve sezeryan fiyatı nasıl bilgi verirsen sevinirm bende son günlerdeyim artık:)))

seda hnm malesef yıldızdan ayrıldı arkadaşlar.yönetimle sıkıntılar olmuş.ancak bayram sonuna yeni bir hastanede devam edecek tabi..haber alınca bildiririm.:))bu arada şadan iç giyim lohusa grubunda çok ii:))tavsiye ediyorum

bende arştırma içerisindeyim..belki medicalpark olabiliri diye duyumlarım var..bu hafta kesinleşecek:))..mutlaka yazacağım:)) :KK3:

Merhaba ben ankaradayım hamile kalmak istiyorum olmuyor,artık doktora gitmem gerekiyor, ama kime gideceğimi bilemiyorum,tavsiye ettiğiniz bir varmı, hamile kalmama yardımcı olacak biri istiyorum, 2 yıldır düşünüyorum, arada enfeksiyonlarım oldu vazgeçtim,şimdi spora gidiyorum, kafam çok karışık, spora gidip hemde hamile kalabilirmiyim diye off,anlayacağınız iyi bir doktor aranıyor,tavsiyeleriniz...:18

Merhaba ben ankaradayım hamile kalmak istiyorum olmuyor,artık doktora gitmem gerekiyor, ama kime gideceğimi bilemiyorum,tavsiye ettiğiniz bir varmı, hamile kalmama yardımcı olacak biri istiyorum, 2 yıldır düşünüyorum, arada enfeksiyonlarım oldu vazgeçtim,şimdi spora gidiyorum, kafam çok karışık, spora gidip hemde hamile kalabilirmiyim diye off,anlayacağınız iyi bir doktor aranıyor,tavsiyeleriniz...:18

Merhabalar,
ankarada yaşıyorsun,antlayadamı olan bi doktor mu istiyosun,anlayamadım..Şahsen ankarada hiç doktor bilmiyorum ama antalya istiyorsan çok var...

ocak ayında medisu da başlayacakmış arkadaşım...ankaradaydım sana da cvp yazamadım kusura bakma:KK43:(...inmş..hayırlısıyla başlar da seda hnm biz de devam ederiz...

merhaba arkadaşlar bende antalyadayım ve ii bi dok arayışındayım vitalede sinan beye gidiyordum bilgisi olan varmı

arkadaşlar ,
bu topiğe pek giren olmuyor..sizi bu topiğe bekliyoruz daha hızlı cevap alabilmeniz açınızdan.

http://www.kadinlarkulubu.com/doguma-hazirlik/387544-antalyali-anne-adaylari-paylasim-alani.html

:KK76:

X