Doğuma Hazırlık Antalyalı hamişler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
evet haklısın canım ama dr.lar işte.eger andevada arkadasımın tavsıyesı olmasaydı tercıh etmezdım canım bende.ama dedıgım gıbı hem orda çalısıyor kadın dogumcunun yanında tıbbı sekreter hemde kendısıde aynı bayana epidural normal dogum yaptırmıs.yanı arkadas orda olunca bıraz torpıl işleyecek yardımı çok olacak.ama benım durum sezeryanı gösterıyo hem tansıyon sınırda çıkıyor.hemde bebek kılolu.ben her ıkı dogum seklınede hazırladım kendımı hakkımda hayırlısı neyse o olsun canım.tekrar tesekkur ederim.mınık melegını öpüyorum.:emir_bebek:bu arada dun dr.kontrole gıttık nstde dogum sancılarım çıktı ama bende agrı sancı yok şok olduk baya korktuk.1saat sonra tekrar nstye aldılar bukez sancı çıkmadı normal çıktı.dun doguma gırecegım dıye odum koptu.37.haftamı doldursam korkmayacagım ama daha erken.

Öyle bir tanışma durumu varsa rahat edersin cnm. Bebeğin için endişelenme , o geleceği zamanı biliyordur. :ecrin_bebek: sen rahat ol, gerisini Allah'a bırak. Hakkınızda hayırlısı olsun canım... kolay doğumlar dilerim....a.s.

Öyle bir tanışma durumu varsa rahat edersin cnm. Bebeğin için endişelenme , o geleceği zamanı biliyordur. :ecrin_bebek: sen rahat ol, gerisini Allah'a bırak. Hakkınızda hayırlısı olsun canım... kolay doğumlar dilerim....a.s.
teşekkür ederim canım sağlıcakla kal.öptüm miniği..

Selamlar
Ben Medical Parkka gidiyorum ve çok memnunum -doktorum Ertuğrul Akdaş,ve arkadaşlarım tavsiye etti
Gerçekten çok iyi,herşeyi anlatiyoru ve pozitif,ben özellere gittim kaç doktor değiştirdim.
Medical Parl tavsiye ediyorum.
Hoşça kal

arkadaşlar antalyada gebeliğinde preeklampsi gebeliğe bağlı tansiyon yükselmesi kan değerlerinde düşme ...bunları yaşayan varsa paylaşalım

mrb arkadaslar yıldız andevadakı fatma seda soylu hakkında tavsıyelerı olan varsa lutfen yazsın.doktor arıyorum

Selamlar
Ben Medical Parkka gidiyorum ve çok memnunum -doktorum Ertuğrul Akdaş,ve arkadaşlarım tavsiye etti
Gerçekten çok iyi,herşeyi anlatiyoru ve pozitif,ben özellere gittim kaç doktor değiştirdim.
Medical Parl tavsiye ediyorum.
Hoşça kal

Benim de doktorum Ertugrul Akdas, Henuz yeni tanistik umarim sorunsuz geciririz bu sureyi.

mrb benimde 38.haftam ama hala bir doktor bulamadım anadoluda zeki beye gidiyorum kararsızım çokta az kaldı önerisi olan varmı

slm arkadaşlar bu topiğe bakan hiç olmuyo sanırım ben yaşam hastanesinde alp çelikere gidiyorum ve 25aralıkta epidural sezeeryanla doğumum olcak kısmetse ama orda doğum yapan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum fiyat konuşunda ilgi konusunda ve doktorum hakkımda ilk doğumum olcaı için çok heyecanlı korkulyuum lütfen orda doğum yapan arkadaşlardan yardım istiyorum cvplarınızı bekliyorum herkese teşekkürler şimdidena.s.

Bende An-deva da Doğum yaptım.Doktorum Opr.Dr. Aysun ALTINTAŞ tı...Doğum yapacak olanlara tavsiye ederim gerçekten çok çok iyi bir doktor.Şu anda bebeğimin doktoru da yine
An-deva da Dr.ıbrahim EZDAR...O da gerçekten çok çok iyi bir doktor.

Son düzenleme:
andeva fatma seda soyluyu tavsiye edrim canım bende yeni gittim güzel ilgileniyor...

YaŞam hastanesınde cemıl karakuŞ u tavsıye ederım doĞumhanede okadar rahatlatıyokı ınsanı sankı beŞ Çayında komŞumdayım bız konuŞup gÜlerken bebeĞımı verdıler kucaĞıma kesınlıkle korkmayın allah hepınıze hayırlısıyla yavrunuzu kucaklamayı nasıp etsın...

arkadaşlar antalyada gebeliğinde preeklampsi gebeliğe bağlı tansiyon yükselmesi kan değerlerinde düşme ...bunları yaşayan varsa paylaşalım

merhaba tansiyon yükselmesi nedeniyle plasenta rahimden ayrılmış ve 33.haftada bebeğimin kalbi durdu.sezeryan oldum 10 gün sonra 1 yıl olacak yeniden bir bebek düşünüyoruz artık kısmet tabi doktor araştırıyorum.Ve aklım çok karışık...

Canım benim, ben şansım yaver gitmediği için sezeryan oldum ama doğumun başında doktorum özgür kavaz bana doğuma gittiğim medisu hastanesinde eğer istersem epidural ile ağrısız doğum yaptırabileceğini söylemişti, ben kendisine öyle güvendim ve inandım ki buna hiç ihtiyaç hissetmedim ama istersen doğumdan önce kendisi ile görüşebilirsin, benim bu dünyada tanıdığım en iyi doktor ve en iyi insanlardan, sezeryan kararı verip ameliyathaneye inene kadar başımda ve bana sürekli moral veriyordu,inan bana o dakikalarda güvendiğin doktorunun şevkatli bir bakışı ve dokunuşundan daha önemli hiçbirşey olamaz.Hiç kafanı karıştırma git medisu hastanesine ve a.s.:asigim: OP.DR.ÖZGÜR KAVAZ ı :emir_bebek:bul inan bana doğumun öncesi yapacağın en iyi şey olacaktır bu, başka çocuk düşünmüyordum ama özgür bey i tanıdıktan sonra eşimle karar verdik bir bebek daha yapacağız.:1hug:vereliniortak

kesinlikle sana katılıyorum...antalyada gezmediğim doktor kalmadı 1 senedir... ama allahıma binlerce şükürler olsun özgür bey çıktı karşıma... süperrrr bir doktor.... herkese tavsiye ederim..

Canım benim, ben şansım yaver gitmediği için sezeryan oldum ama doğumun başında doktorum özgür kavaz bana doğuma gittiğim medisu hastanesinde eğer istersem epidural ile ağrısız doğum yaptırabileceğini söylemişti, ben kendisine öyle güvendim ve inandım ki buna hiç ihtiyaç hissetmedim ama istersen doğumdan önce kendisi ile görüşebilirsin, benim bu dünyada tanıdığım en iyi doktor ve en iyi insanlardan, sezeryan kararı verip ameliyathaneye inene kadar başımda ve bana sürekli moral veriyordu,inan bana o dakikalarda güvendiğin doktorunun şevkatli bir bakışı ve dokunuşundan daha önemli hiçbirşey olamaz.Hiç kafanı karıştırma git medisu hastanesine ve a.s.:asigim: OP.DR.ÖZGÜR KAVAZ ı :emir_bebek:bul inan bana doğumun öncesi yapacağın en iyi şey olacaktır bu, başka çocuk düşünmüyordum ama özgür bey i tanıdıktan sonra eşimle karar verdik bir bebek daha yapacağız.:1hug:vereliniortak

selam ben andeva yıldız hastanesinde fatma hanımda doğum yaptım iki ay önce
hastanede doktorumda çok iyiydi tavsiye ederim

bende andeva yıldız hastanesinde fatma seda soylu ya gidiyorum yeni başladım ondan önce kaybettiğim vakite harcıyorum süper bi doktor bir gitmenizi görmenizi tavisye ederim

bende 30 haftalık hamileyim 30 haftadır yaşamda cemil karakuşa gidiyorum memnun muyum? pek söylenemez.. çok az ilgileniyor.. önceleri şu hafta şu test var derdi şimdi test zamanlarımı bile ben söylüyorum tamam yapalım diyor.. ultrasondan hemen sonra daha konuşturmadan "özgürsünüz.." diyip gönderiyor. bana biraz kaba geldi.. birde özgür kavaz a gittim medisudaki o da ayrı bi ilgilendi.. çok şaşırdım alışık olduğum bi muamele değildi kafam karışık 30 haftalık doktor mu yeni ilgili doktor mu??

JİNEFEM İBRAHİM TIRAK'A gidiyorum şimdilik memnunum bir sıkıntım yok doğuma daha var o yüzden nerde nasıl olur hiç bilmiyorum

benim arkadaşımda ibrahim beye gidiyor... ilk bebeğinide ikinvi bebeğinide onunla ve orda yaptı... çok memnun... ama sgk geçmiyor orda... sadece muayene bile 120 tl.. doğumu düşünemiyorum bile...

ama iyi doktor..

JİNEFEM İBRAHİM TIRAK'A gidiyorum şimdilik memnunum bir sıkıntım yok doğuma daha var o yüzden nerde nasıl olur hiç bilmiyorum

merhaba canım.. bende cemil beye gidiyordum hamilelik öncesi.. dediğin gibi kaba ve ilgisiz tavırları yüzünden bıraktım..

özgür kavaza gidiyorsan hiç bırakma derim... süper ötesi bir doktor... hamileliğimi sağlayan ve halada takibimi yapan doktorumdur ve bir tanedir... herkese öyle ilgili ve alakalı davranıyor.. gittiğinde 1 saat oturup konuşuyor muayene ediyor vss..

bende 30 haftalık hamileyim 30 haftadır yaşamda cemil karakuşa gidiyorum memnun muyum? pek söylenemez.. çok az ilgileniyor.. önceleri şu hafta şu test var derdi şimdi test zamanlarımı bile ben söylüyorum tamam yapalım diyor.. ultrasondan hemen sonra daha konuşturmadan "özgürsünüz.." diyip gönderiyor. bana biraz kaba geldi.. birde özgür kavaz a gittim medisudaki o da ayrı bi ilgilendi.. çok şaşırdım alışık olduğum bi muamele değildi kafam karışık 30 haftalık doktor mu yeni ilgili doktor mu??

X