Doğuma Hazırlık Antalyalı hamişler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
selam kızlar....bende antalyalıyım.....evime çok yakın olduğu için özel şelale tıp merkezine gidiyorum..opr.dr. tarık keskin....aynı zamanda özel yaşam hastanesininde doktoruymuş...acil durumlarda beni orada bulabilirsiniz dedi...adını duyan bilen varmı acaba?şimdilik ben memnunum...bu arada 7 hafta 2 günlük hamileyim...

selam kızlar....bende antalyalıyım.....evime çok yakın olduğu için özel şelale tıp merkezine gidiyorum..opr.dr. tarık keskin....aynı zamanda özel yaşam hastanesininde doktoruymuş...acil durumlarda beni orada bulabilirsiniz dedi...adını duyan bilen varmı acaba?şimdilik ben memnunum...bu arada 7 hafta 2 günlük hamileyim...

slm cnm, tarık keskin adını hiç duymadım.ama şelale tıp merkezinde çok iyi bir çocuk doktoru varmış onu biliyorum.bu arada bebişin küçücükmüş daha(ben 38. haftamdayım da :CüvCüv: ), sağlıklı bir 40 hafta geçirmenizi diliyorum, hoşgeldin aramıza a.s. :nazar:

slm cnm, tarık keskin adını hiç duymadım.ama şelale tıp merkezinde çok iyi bir çocuk doktoru varmış onu biliyorum.bu arada bebişin küçücükmüş daha(ben 38. haftamdayım da :CüvCüv: ), sağlıklı bir 40 hafta geçirmenizi diliyorum, hoşgeldin aramıza a.s. :nazar:

h.bulduka.s....doğumuna çok az kalmış umarım hayırlısıyla sağlıklı bir doğum olur inşallah..benim bu 2 hamileliğim bir kızım var..kızımı da şelale tıp merkezindeki doktora götürüyorum gerçekten çok memnunum..ama oranında doğum ünitesi yokmuş bende hastane araştırıyorum ..bakalım hayırlısı:CüvCüv::CüvCüv:

h.bulduka.s....doğumuna çok az kalmış umarım hayırlısıyla sağlıklı bir doğum olur inşallah..benim bu 2 hamileliğim bir kızım var..kızımı da şelale tıp merkezindeki doktora götürüyorum gerçekten çok memnunum..ama oranında doğum ünitesi yokmuş bende hastane araştırıyorum ..bakalım hayırlısı:CüvCüv::CüvCüv:

ne güzel, darısı başımıza.benim daha ilk bebeğim. heyecanla bekliyoruz bakalım.hastane gerçekten çok önemli.hayırlısı olsun....
iyi dileklerin için çok teşekkürler..... a.s.

evet canımm ibrahim beyin ücretini sen söylemiştin zaten, ben daha konuşmadım , ama konusuruz yakında. aslında diğer hastanelere göre pahalı ama, hayatımızın en önemli olayını iy7i bir hastanede yaptırmak lazım.napalım artık :nazar:
oda süsüm hazır benim, kendim götürsem ücretten düşerler mi acaba? sırnaşık şey

hehehe alemsın vallaa oda süsleri var derken kapya tul ve kapı susu takmışlar ama bunlar ıstege baglı degıl sabıt oylece duruyor
yanı baska durumlarda bıle cıkartıkları bırsey degıl anladıgım kadarı ıle..
ama sen bır teklıf et bakalım ne olacak hahahahha:))sırnaşık şey

ve yenı katılan arkadaşlar hoşgeldınız allah tamamına erdırsın ınşallaaahhhhh
saglıkla bebklerımızı alalım kucakalrımıza a.s.

hehehe alemsın vallaa oda süsleri var derken kapya tul ve kapı susu takmışlar ama bunlar ıstege baglı degıl sabıt oylece duruyor
yanı baska durumlarda bıle cıkartıkları bırsey degıl anladıgım kadarı ıle..
ama sen bır teklıf et bakalım ne olacak hahahahha:))sırnaşık şey

ve yenı katılan arkadaşlar hoşgeldınız allah tamamına erdırsın ınşallaaahhhhh
saglıkla bebklerımızı alalım kucakalrımıza a.s.

amaann anla sen de , ben oda süsü derken kapı süsünü kastetmiştim zaten sırnaşık şey onu kendim yaptım ben, bebek şekerlerimi de kendim yaptım, isterlerse onlardan da veririm fiyat daha cok düşer sırnaşık şey sıcakta da geçmiyo zaman , artık doğsa bizim bebikler....:CüvCüv:

merhaba ben uzun zamandır yazmıyorum.diloşum seninle tarihlerimiz aynıdı.sen ne zaman doğum yapacaksın? ben sezeryan olucam.ayın 18 inde.doğuran annelere hayırlı olsun geçmiş olsun diyorum.darısı bizim başımıza.

merhaba ben uzun zamandır yazmıyorum.diloşum seninle tarihlerimiz aynıdı.sen ne zaman doğum yapacaksın? ben sezeryan olucam.ayın 18 inde.doğuran annelere hayırlı olsun geçmiş olsun diyorum.darısı bizim başımıza.

cnm diloşum bu sabah 10da sezaryana gitti. su anda bebegini emziriyordur büyük ihtimalle. darısı basımıza... a.s. :Saruboceq:

7 haftalık hamileyim tarık keskine gittim şelale tıp a bugün
anneminde doktoru aynı zamanda
ayrıca ece gürsel de onun elinde doğmuş
çok iyi bi doktor
figen demir e gidiyodum doğru düzgün ilgilenmiyo

merhaba arkadaşlar,
ben de alanyada oturuyorum...13+5 günlük hamileyim...başkent üniversitesi hastanesi-vural dağlı'ya gidiyorum..şu ana kadar çok memnunum...bakalım allah sonunu hayır etsin..kısmetse doğumum 13 ağustos..normal planlıyorum bi aksilik olmazsa...
bebeğime henüz birşey almadım fakat ilk hediyesi geldi yavrumun...kışlık bir battaniye..
kendim için de hastanede giymek için 2 adet önden düğmeli, yarım kollu gecelik aldım...ayyıldızda acayip indirim vardı..2 sini 40 tl ye aldım...iyi denk geldi valla..
hepimize hayırlı bir dönem diliyorum...

selam kızlar öncelikle anne adaylarına hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim.dğum konusunda endişeli ve stresliyım.sizlerle paylaşmak istedim.ertafınızda epidural anezt.ile normal doğum yapan varmı?yaptıysa nerde ve kime?şimdiden teşekkür ederim:emir_bebek:

selam kızlar öncelikle anne adaylarına hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim.dğum konusunda endişeli ve stresliyım.sizlerle paylaşmak istedim.ertafınızda epidural anezt.ile normal doğum yapan varmı?yaptıysa nerde ve kime?şimdiden teşekkür ederim:emir_bebek:

merhaba cnm, aynı endişe ve korkuları ben de cok yoğun yasamıstım, 6 ay önce epidural normal doğum yaptım. hiç de korkulacak bir tarafı yok. :teselli: doktorum Mehmet Tongal'dı. (hayatımda tanıdıgım en iyi doktor kendisi) anadolu hastanesinde doğum yaptım. sormak istediğin herseyi yanıtlarım. endişelenmene gerek yok a.s.

merhaba cnm, aynı endişe ve korkuları ben de cok yoğun yasamıstım, 6 ay önce epidural normal doğum yaptım. hiç de korkulacak bir tarafı yok. :teselli: doktorum Mehmet Tongal'dı. (hayatımda tanıdıgım en iyi doktor kendisi) anadolu hastanesinde doğum yaptım. sormak istediğin herseyi yanıtlarım. endişelenmene gerek yok a.s.

canım gözün aydın . bende aynı dertteyim. antalyanın yabancısısyım biyer bişe bildiğim yok.bende epidural normal istiyorum ama nerde ve kaça yapılır araştırmadım.yardımcı 1olabilirmisisniz.şuan 19 haftalığım ve meydana gidiyorum.

canım gözün aydın . bende aynı dertteyim. antalyanın yabancısısyım biyer bişe bildiğim yok.bende epidural normal istiyorum ama nerde ve kaça yapılır araştırmadım.yardımcı 1olabilirmisisniz.şuan 19 haftalığım ve meydana gidiyorum.

cnm aslında fiyat çok değişiyor, normal doğum olursa daha uygun ama sezaryan olursan fiyat 2ye katlanıyor. ben anadolu hastanesinde doğum yaptım, doktorum dısarıdan geldi, sadece hastaneye 1000-1500 arasında ödedik. doktor da o civarda aldı ama eger hastanenin doktoru olursa extra para almıyor. andeva da uygun diye duymustum orayı da övdüler baya. ama anadolu hastanesinin yeni doğan yoğun bakım ünitesi var diye oraya gitmiştim ben ama eger erken doğum riskin yoksa cok gereksiz bence. ama eger doktor konusunda şüphen varsa kesinlikle Mehmet Tongala git derim.ama o bir yere bağlı degil.yine de ben tüm doktorları tanıdım sayılır hamileliğim boyunca varsa baska doktor alternatifin sor belki bilgim vardır kaydirigubbakcemile3 sevgiler..a.s.

selam canım iyice hantallaştağım için pek takılamaz oldum nete.yanıtını yenı gördüm teşekkur ederim.bende anadoluya gıdıyorum fakat belek anadoluya.herşey iyi hoştu fakat son dk golu attı doktor.normal dogumun burda zor olur senın ılk gebelıgın bende burda tek dr.um dedı.benım sınırler tavan yaptı.neysekı araştırdım bıraz bırde andevada benım arkadas kadın dogumcunun yanında tıbbı sekreterdı ona danıstım normal olursa egerkı andevaya gıdecegım birde soran arkadas vardı onada bılgı olsun anadoluda normal2500 sezeryan3000 ssk yla anlaşması yok bu hastanenın.andevanın normal250 epıdural normal705 sezeryan fıyatını bılmıyorum ama.bu arada mehmet beyin ününü çok duydum.gerçekten işinin ehlı bırıymıs.allah yavrunuzu sıze bağışlasın canım.sağlıkla sıhhatle kal..:nazar:

antalyali hamisler merhaba
ben su an 18 haftalik hamileyim.Antalya da oturmuyorum Fethiye deyim ancak Antalya da detayli ultrason u iyi yapan uzman bir doktor ariyorum.(Hani su 22.haftada yapilan bebegin tüm oganlarinin incelendigi ultrason kontrolu.)Antalya bize yakin oldugu icin oraya gelmek daha mantikli geliyor.bana bu konuda uzman doktor önerebilirseniz cok sevinirim.

antalyali hamisler merhaba
ben su an 18 haftalik hamileyim.Antalya da oturmuyorum Fethiye deyim ancak Antalya da detayli ultrason u iyi yapan uzman bir doktor ariyorum.(Hani su 22.haftada yapilan bebegin tüm oganlarinin incelendigi ultrason kontrolu.)Antalya bize yakin oldugu icin oraya gelmek daha mantikli geliyor.bana bu konuda uzman doktor önerebilirseniz cok sevinirim.

Slm cnm , ben de Mehmet Tongal'ı öneriyorum sana. Türkiyede sadece 3 yerde bulunan detaylı bir ultrason cihazına sahip bebeğinin her ayrıntısını görebiliyorsun, diğer ultrasonlarda bu kadar detay yok, ben baska doktorlara da gittim ama bu ayrı birşey gercekten. Ben 7 ay önce epidural normal doğum yaptım. zaten normal doğumu cok istiyordum. Sezaryan taraftarı bir doktor değil. Herşeyden önce cok vicdanlı bir doktor. yani senin durumun normal doğuma müsaitse sırf para kazanmak için veya kendi rahatlıgı için sezaryan yapmıyor. beni sabaha karsı 4e kadar hastanede bekledi. saatlerce hep yanımdaydı. moralimi cok yüksek tuttu ve sükürler olsun ki sayesinde bebeğimi epidural normal doğumla dünyaya getirdim. ve doğum sonrasında hiç bir şikayetim olmadı.İstersen telefonunu veririrm.Zaten internette aradıgın zaman da ulasabilirsin telefonuna.
Yine de sen bilirsin, doktora güvenmek cok önemli. Hayırlı doğumlar dilerim.. :nazar:

selam canım iyice hantallaştağım için pek takılamaz oldum nete.yanıtını yenı gördüm teşekkur ederim.bende anadoluya gıdıyorum fakat belek anadoluya.herşey iyi hoştu fakat son dk golu attı doktor.normal dogumun burda zor olur senın ılk gebelıgın bende burda tek dr.um dedı.benım sınırler tavan yaptı.neysekı araştırdım bıraz bırde andevada benım arkadas kadın dogumcunun yanında tıbbı sekreterdı ona danıstım normal olursa egerkı andevaya gıdecegım birde soran arkadas vardı onada bılgı olsun anadoluda normal2500 sezeryan3000 ssk yla anlaşması yok bu hastanenın.andevanın normal250 epıdural normal705 sezeryan fıyatını bılmıyorum ama.bu arada mehmet beyin ününü çok duydum.gerçekten işinin ehlı bırıymıs.allah yavrunuzu sıze bağışlasın canım.sağlıkla sıhhatle kal..:nazar:

Doktorlar genelde son dakikada bunu yapıyorlar. çünkü sezaryan yapmak işlerine geliyor. Umarım senin ve bebeğin için en güzeli olur. Yalnız andevada birkaç tane bayan doktor varmıs, biri iyiyimiş sadece diğerleri hakkında pek iyi şeyler duymadım, sen iyice arastır oldu mu... Yardımcı olabilecegim bir konu olursa hazırım cnm... :nazar:

cok tesekkurler ediyorum arkadaslar
bu iki doktorda ayrintili ultrason yapiyor yani.üniversite hastanesini aradim ama kadin dogumu bir türlü baglayamadilar.bu doktorlardan birine bir karar vericem artik.tekrar tesekkurler.kaydirigubbakcemile3

Doktorlar genelde son dakikada bunu yapıyorlar. çünkü sezaryan yapmak işlerine geliyor. Umarım senin ve bebeğin için en güzeli olur. Yalnız andevada birkaç tane bayan doktor varmıs, biri iyiyimiş sadece diğerleri hakkında pek iyi şeyler duymadım, sen iyice arastır oldu mu... Yardımcı olabilecegim bir konu olursa hazırım cnm... :nazar:
evet haklısın canım ama dr.lar işte.eger andevada arkadasımın tavsıyesı olmasaydı tercıh etmezdım canım bende.ama dedıgım gıbı hem orda çalısıyor kadın dogumcunun yanında tıbbı sekreter hemde kendısıde aynı bayana epidural normal dogum yaptırmıs.yanı arkadas orda olunca bıraz torpıl işleyecek yardımı çok olacak.ama benım durum sezeryanı gösterıyo hem tansıyon sınırda çıkıyor.hemde bebek kılolu.ben her ıkı dogum seklınede hazırladım kendımı hakkımda hayırlısı neyse o olsun canım.tekrar tesekkur ederim.mınık melegını öpüyorum.:emir_bebek:bu arada dun dr.kontrole gıttık nstde dogum sancılarım çıktı ama bende agrı sancı yok şok olduk baya korktuk.1saat sonra tekrar nstye aldılar bukez sancı çıkmadı normal çıktı.dun doguma gırecegım dıye odum koptu.37.haftamı doldursam korkmayacagım ama daha erken.

Son düzenleme:
X