Arada kaldım sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum

Hayırlı olsun senin de sağlıkla al kucağına iş inşallah 🧿😊 ne kadarlık oldu? Bi belirtin var mı şu an, herkesin farklı olur da 😄merak işte
Çok sağol canım amin insallah darısı başına insallah Valla suan belirtim çok var mide bulantım var adet olucakmisim gibi bir his göğüslerde aşırı ağrı var ve sürekli yemek yeme hissi uyumak istiyorum surekli yani dediğin gibi herkeste farklı oluyor 😁 kaç aylık olduğunu suan bilmiyorum kan verdim 2 gün önce yarın yine vermem lazım doktor dedi bakalım ne olcak insallah sağlıklı gebeliktir

Biraz uyuyum dedim bir uyandım midem bulanıyor çok kötüyüm kusucam varsa bile neden kanda negatif çıkıyor çok garip ya yada bende başka bişey var kusarsam oruçta gidecek :KK43:
Bazen kanda bile çıkmıyor bende de öyle oldu doktor kanda çıkmadı diyor ben diyom ki hocam midem bulanıyor nasıl gebelik yok ee diyor yok yani ne diyim ki ben 10 gün sonra kanda çıktı 😂😂

Çok sağol canım amin insallah darısı başına insallah Valla suan belirtim çok var mide bulantım var adet olucakmisim gibi bir his göğüslerde aşırı ağrı var ve sürekli yemek yeme hissi uyumak istiyorum surekli yani dediğin gibi herkeste farklı oluyor 😁 kaç aylık olduğunu suan bilmiyorum kan verdim 2 gün önce yarın yine vermem lazım doktor dedi bakalım ne olcak insallah sağlıklı gebeliktir
öyledir hiç olumsuz düşünme :) sağlıcakla al kucağına inşallah :)))

Amin Allah tüm isteyenlere versin insallah benim 1,20den yükseldi suan hamileyim perşembe yine on vericem sağlıklı hamilelik mi diye bakalım hayırlısı olur insallah

Allah razı olsun sizinde inşallah hayırlısıyla olsun sonra saglıcakla dogsun 😊 benimki düştü işte 2.05 den 0.100 oldu sizde direk yükselmeye mi başladı

Allah razı olsun sizinde inşallah hayırlısıyla olsun sonra saglıcakla dogsun 😊 benimki düştü işte 2.05 den 0.100 oldu sizde direk yükselmeye mi başladı
Ya üzüldüm canım benim ilk 1.20 sonra 24.8 iste yarın yine kan vericem yükselmiştir umarım insallah düşmemiştir ama regl felan olmadım

X