Arada kaldım

O zaman buraya yazmanın bir anlamı kalmıyor zaten. Yani sen zaten kararını vermişsin. Ama sanki bana o adamdan hala hoşlanıyormuşsun gibi geldi. Onu bu kadar ciddiye alıp buraya kadar yazma zahmetine girdiğine göre.
Böyle biri çıkmasını beklemiyordum. Daha yeni oldu olay. Ama çok içselleştirdim. Suçu kendimde arayınca da daha tam içinde bitiremedim. Benden kaynaklı mı yoksa karakteri mi böyle onu düşünmekten daha bitiremedim. Danıştığım birkaç kişi sen hiç yüz vermezsen ne bekliyorsun gibisinden konuşunca muallakta kaldım.

Böyle biri çıkmasını beklemiyordum. Daha yeni oldu olay. Ama çok içselleştirdim. Suçu kendimde arayınca da daha tam içinde bitiremedim. Benden kaynaklı mı yoksa karakteri mi böyle onu düşünmekten daha bitiremedim. Danıştığım birkaç kişi sen hiç yüz vermezsen ne bekliyorsun gibisinden konuşunca muallakta kaldım.
Bak eğer adamdan gerçekten hoşlanıyorsan bunu kendine itiraf et ve dediğimi yapmayı dene. Denemekten bir şey çıkmaz. Ama baktın ki adam hala kendine her yazana kayıyor, hemen kendini geri çek. Ama hoşlanmıyorsan sal gitsin. Muallakta kalmaktan daha iyidir. Tabii yine de sen bilirsin.

Bak eğer adamdan gerçekten hoşlanıyorsan bunu kendine itiraf et ve dediğimi yapmayı dene. Denemekten bir şey çıkmaz. Ama baktın ki adam hala kendine her yazana kayıyor, hemen kendini geri çek. Ama hoşlanmıyorsan sal gitsin. Muallakta kalmaktan daha iyidir. Tabii yine de sen bilirsin.
En doğru çözüm yolu bu sanırım. Teşekkür ederim cevaplar için. Kendimi de yıpratmak istemiyorum daha fazla bağlanırım gördüklerim beni daha fazla yıkar diye. Bakalım zaman ne gösterecek.

Merhaba kadın klubü üyeleri. Aklıma takılan bir konu var fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdi benim hoşlandığım biri vardı öyle ciddi bi flörtük yoktu ama o sık sık benim olduğum yerlere geliyordu göz göze geliyorduk vs vs. Ama ilerleyemiyordu. Ona başka hesaptan mesaj attığımızda direkt sazan gibi atladı ortak hesap yok bir şey yok direkt flört etmeye başladı ama bu esnada beni de gözetlemelerine devam ediyordu. Arkadaşları vs beni tanıyor ama instagram da kız eklemeye devam ediyordu en sonda da fake 'den mesaja atlayınca bitti benim için ama hala yakınlarımda ve arkadaşları bana imali bakıyor ne yapayım amacı ne sizce hem benden hoşlanıyor gibi davranıyor hemde başka kızlardan da eksik kalmıyor. Amaç?
Erkeklerin her hareketinde bir amaç aramayın cepte tutmaya çalışıyordur

Amaç nefes alsın yeter çok açık zaten kansere çare aramadigi belli bu sallama çayın afedersiniz kafanızda zerre yer etmesin yorumum bu

normal bir şey mi yani bu ?
Bana sıradan bir şey geldi erkeklerin her hareketi manasız ve onlar sizin bizim gibi komplike düşünmüyor güzel kız yazdı cevap verim bitti gitti yakınımda güzel kız yazdı tamam bunla konuşmaya devam ederim diğeri cepte kalsın

Bana sıradan bir şey geldi erkeklerin her hareketi manasız ve onlar sizin bizim gibi komplike düşünmüyor güzel kız yazdı cevap verim bitti gitti yakınımda güzel kız yazdı tamam bunla konuşmaya devam ederim diğeri cepte kalsın
Yani orasının öyle olduğu kesin. Ben kendim herhangi bir şüpheye yer vermemek için bırakın bir erkekle yazışmayı eklemedim bile. Bunu hak etmediğim kesin. Ben onu gözümde fazla büyütüp ciddi düşünmüşüm zamanla onu anladım.

Yani orasının öyle olduğu kesin. Ben kendim herhangi bir şüpheye yer vermemek için bırakın bir erkekle yazışmayı eklemedim bile. Bunu hak etmediğim kesin. Ben onu gözümde fazla büyütüp ciddi düşünmüşüm zamanla onu anladım.
Biz biraz daha bitene bile sadık kalıyor olabiliriz ama emin olun erkenlerin %80 i öyle değil hele ki genç yaşlarda bu kadar anlam yüklemiyorlar siz şüpheye yer vermemek için insan bile eklemezsiniz 10 kişiyi parmağında döndüren alır çocuğu gider yani biraz böyle oluyor ayrıca sizin hayatınızda bir varlığı olmayan birine sadakat sözünüz yok hayatınızı yaşayın inanın bir erkeğin canı istesin iki dağı devirir gelir bunu yaş ilerleyince anlarsınız

X