arap kadınları ve makyajları...

Kızlar gelin makyajlarına bakarken denk geldi.. Çok ağır makyaj yapıyorlar yaa.. kafamçokkarıştı

kızlar k.bakmayın ama bunların hepside birbirinden korkunçakannehir ne kadar abartılılar hepside birbirinden çirkin ayyakannehireyvahedigeldismile

araplarda böyle açık saçık kadınalr varmış mı şaşırdımm:KK70:

Tatlım benim Suudi Arabistanda yaşayan bir arkadaşım var.. Türkiyeye geldiğinde anlatmıştı kızları inanılmaz güzel diyordu. Normalde peçeyle dolaşıyorlar ama yalnız kaldıklarında bir açılıyorlar pir açılıyorlar. Kaşlar gözler dudaklar bakmaya doyamazsın yüzlerine demişti.. Ellerinde eldiven oluyormuş dışarıdayken, çıkarttıklarında tırnakları elleri çok bakımlıymış. Çok merak ediyorum. bilmiyorumkismile

:Ssahsen pek begenmedim cok yapay duruyor cokda agir makyajlar baktim 1 tane bile süper olan yok ya birnn gözü güzel olmus ruj igrenc birinn ruju harika digernn gözü igrenc bengenmedim bigggggg:Skusura bakmayn valla ben dogalliktan yanayim(yani makyak dogal olcak böyle kutuya düsmüs gibi hic hosuam gitmiyo ve kimseye yakismaz bukadar agir makyaj

Tatlım benim Suudi Arabistanda yaşayan bir arkadaşım var.. Türkiyeye geldiğinde anlatmıştı kızları inanılmaz güzel diyordu. Normalde peçeyle dolaşıyorlar ama yalnız kaldıklarında bir açılıyorlar pir açılıyorlar. Kaşlar gözler dudaklar bakmaya doyamazsın yüzlerine demişti.. Ellerinde eldiven oluyormuş dışarıdayken, çıkarttıklarında tırnakları elleri çok bakımlıymış. Çok merak ediyorum. bilmiyorumkismile

biliyormusunuz dünyada en cok makyaj malzeesi kulllanan ülke 7 sirada iran acik dolasmaya izin yok ama kullaniyolar yine insallah kizlar arasndaki o hallerini kizlardan baskasi görmüyordurda:S nasil namaz kiliyorlar acaba ellernde ojelrrlemi??

bazi resimlerde photoshopla makyaj yapildigi belli .. :)
güzeller ama cok abartili makyaj yapmislar ..
sade bi makyajlada cok güzel olabilirler ..

biliyormusunuz dünyada en cok makyaj malzeesi kulllanan ülke 7 sirada iran acik dolasmaya izin yok ama kullaniyolar yine insallah kizlar arasndaki o hallerini kizlardan baskasi görmüyordurda:S nasil namaz kiliyorlar acaba ellernde ojelrrlemi??

Ne var biliyor musun. Bence onlar çok fazla özendikleri için bu kadar önem veriyorlar. Üzerlerinde baskı var. İran köyünde kadın olmak diye bir kitap okumuştum, bunları anlatıyordu. Kadınların üzerindeki baskıyı. Sırf bu yüzden bakım yapıyorlar, kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar yazıyordu. Yazık, özgürlük gibisi yok, Allah yardımcıları olsun.

209692.jpg

Ne var biliyor musun. Bence onlar çok fazla özendikleri için bu kadar önem veriyorlar. Üzerlerinde baskı var. İran köyünde kadın olmak diye bir kitap okumuştum, bunları anlatıyordu. Kadınların üzerindeki baskıyı. Sırf bu yüzden bakım yapıyorlar, kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar yazıyordu. Yazık, özgürlük gibisi yok, Allah yardımcıları olsun.

sahsen bi kapali olarak bu durumlar hic hosuma gitmiyor kapanildimi tam kapanilcak bence zoraki bi kapanmayla bosuan olur sevabi bile olmaz bence iran hakknda olumsuz bi düsüncem yok ama zoraki kapanildimi sonra bukadar süs ve millete laf..bence özgürlük acik olunca elde edilen bisi degil kapalida özgür olunur kisitlama yok iranda isteerek kapannda cok ama bunlar olunca neyse konunun disina cikmayalim..

çok abartılı porselen bebekler gibiler şahsen yolda görsem itici gözle bakarım ama bu kadın çok taş :teytey:

estetikliye -- haifa wehbe

estetiksize -- suzan tamim, myriam fares..:)

harikalar gerçekten.:)

X