Aret kamar hastaları iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Hayırlı olsun bearnguin bearnguin bende aret beyin hastasiyim bende ilk denememde hamile kaldı Su an 10+2 hafta aret beyden çok memnunum sadece fazla ilaç kullanıyorum ve tedirginim

Hayırlı olsun bearnguin bearnguin bende aret beyin hastasiyim bende ilk denememde hamile kaldı Su an 10+2 hafta aret beyden çok memnunum sadece fazla ilaç kullanıyorum ve tedirginim
Canım çok çok tebrik ederim Allah tamamına erdirsin sende sağlıkla al bebişini kucağına işallahh :nazar::KK200:
Paylaştığın için ayrıca teşekkürler :KK15:

Arkadaşlar her birinizin yorumu o kadar kıymetli ki benim için Aret Hocayı seçmemde ki en büyük faktör tecrübeleriniz ve paylaşımlarınız oldu. Bu topikte yorum yazan tüm kıymetli arkadaşlara çok teşekkür ederim tedavisi devam eden arkadaşlara Allahımdan tez zamanda evlatlarına kavuşmalarını bebek bekliyen arkadaşlara ise sağlıklı gebelikler ve doğumlar diliyorum :nazar::KK200::KK15:
Bende tedavim başlayınca gelişmeleri mutlaka paylaşıcam buradan benim gibi karar vermekte zorlanan arkadaşlara sizler gibi bir faydam olsun istiyorum:KK52:

Canıııımmm çok çok çok ama çook sevindim. Allah tamamına erdirsin işallah Sağlıkla kucağına almak nasip olsun çok tebrikler paylaştığın için de çok teşekkürler :nazar::KK200::KK15::emir_bebek::anneadayı::anne:
Cok sagol canim darisi en kisa zmnda sana :KK66: aret bey sanada ugur getirir ins guzel hbrlerini bekliyorum

X