Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

kılarr bakın tickkerıma bakımmm bii heleeee 1 ay yazıyorr yaa hala inanasım gelmiyorrrr :KK53:

emin misin kaçsın de bakalım :KK9:

şöyle desem olurmu sizlerin yaşında kızlarım var birde dünya tatlısı torunum[/QUOTE]
benim yaşımda değildir kızın şeker o kadar da değildir eminim bak bakayım profilime ayrıca olsa da bana bişey değişmez ben 12 yaşındayken en iyi arkadaşım 29 yaşındaki teyzemdi şimdi bana ben 18 sen 19:KK9::KK9:

ne diyosun hiçbişey anlamadım biz yeniyiz kısım açıkla ne demek o dediğin?:44:

patsy kuzum benim mesajlarımın altında mavi bir yol var gördün mü gelin damat fgürü var kavuşmayı bekleyen osmanın askerden geliceği günü temsil ediyor işte son otuz günümüz kaldı 430 gün bittiiiiii

patsy kuzum benim mesajlarımın altında mavi bir yol var gördün mü gelin damat fgürü var kavuşmayı bekleyen osmanın askerden geliceği günü temsil ediyor işte son otuz günümüz kaldı 430 gün bittiiiiii
e süper bişey o zaman bu arada onu yapmayı bize de öğretsene kıs benim yok mesela:26:

evet tempo düşüyo :KK1:

kızlarr ortalık sakinkenn şimdi benim yarim 14 şubatta gelicek askerliği bitiyor o gün ve biz yemek yiycez bir tane el yapımı eski tip kamyon aldım kasasına birşey koyarım diye ama ne koysam bilemedim sizce ne koymalıyımm birde yanında converse almayı düşünyorum baska fikizleriniz varmı

X