Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

kızlarr ortalık sakinkenn şimdi benim yarim 14 şubatta gelicek askerliği bitiyor o gün ve biz yemek yiycez bir tane el yapımı eski tip kamyon aldım kasasına birşey koyarım diye ama ne koysam bilemedim sizce ne koymalıyımm birde yanında converse almayı düşünyorum baska fikizleriniz varmı
bak şimdi ben azıcık işe daldım dağıttınız milleti
neyse gelelim sana kasasına içinden alabileceği kullanabileceği bişey koy ne seviyor kaliteli kalem kol düğmesi tesbih bi bilgisayar oyunu ne bileyim ne seviyor :44:

bak şimdi ben azıcık işe daldım dağıttınız milleti
neyse gelelim sana kasasına içinden alabileceği kullanabileceği bişey koy ne seviyor kaliteli kalem kol düğmesi tesbih bi bilgisayar oyunu ne bileyim ne seviyor :44:

film izlemeyi çok severr oyun oymanayıda ama pc oynu değil playstsn falan saat alabilirim diye düşündüm daha önce hiç almadım birde kukla yaptım parmak kuklasıı horoz ve tavuk haha :KK52:

eveett kuzumm burası saman alevi gibi bir ann parlıyorr hemen sönüyorr dimi bir anda herkescikler gittiiiiiiiiiiii çok sinirlerdimmmm:KK47::KK47::KK47:
cıks cıks şurada gönderdiğin arkadaşlığı kabul etmek için gittik dimi heralde ayrıca ben sabahları ne kadar yalnız bekliyorum biliyo musunuz kısımmmmm bu topiği ben canlandırdım izin verirmiyim ölmesin eaz yazdığınız için forum takipte görünmüyor dikkat çekmediği içinde kimse gelmiyor olay budur yani:KK9:

cıks cıks şurada gönderdiğin arkadaşlığı kabul etmek için gittik dimi heralde ayrıca ben sabahları ne kadar yalnız bekliyorum biliyo musunuz kısımmmmm bu topiği ben canlandırdım izin verirmiyim ölmesin eaz yazdığınız için forum takipte görünmüyor dikkat çekmediği içinde kimse gelmiyor olay budur yani:KK9:

sanaaa değildi patysim lafımm :KK9::KK9: yaa

genel anlamda konuştummmmm ee hadi tekrar canlandıralım o zamannnn el elee :KK52:

bak denemesi bedava şimdi hepiniz peşpeşe kısa kısa eğlenceli bişeyler yazın ama hızlı hızlı sadece bir dakika diyorum bir dakika sonra 10 kişiyiz hadi başlayın

patysimmm hadiii başlayalımmmm da böylede aklıma birşey gelmiyor iyimiiii :KK52:

hadi size kizimin resmini ekliim de bakin
kizim ve esim
$1.jpg
kocis nasil ama

X