Arkadaşım ve sorunu

Ozguvensiz insanlara zerre tahammülüm yok. Eşim 180 boyunda esmer fit dikkat çeken bir tip ben 150 boyunda ortalama bir kadınım bir gün bile başka bir kadına tercih edilebileceğim aklıma gelmedi. Böyle aptal muhabbetler yapan insanlara da " benden iyisini bulabilirse düğününde çeyrek takacağım ."diyorum,bir daha da ağzını açmıyor.Dünya çıplak kadın kampı olsa kocamın gönlü kaymaz o yüzden isterse kadınlarla bir odada topluca otursun , isterse yan yana yemeğe çıksın.Yaparsa da" aha kapı orda da sapı" 😒Sorun hem arkadaşında hem kocasinda.
Kocasında ne sorun var

Kızlar iyi geceler
Kız Arkadaşımın eşinin çalıştığı yere bi bayan eleman almışlar öyle normal de değil iş öğrensin gelsin gitsin die ssksı bile yok yAni az bi ücretle neyse arkadaşım eşini bu kızdan kıskanıyor adam evli ama kız birkaç sene önce boşanmış aynı yerde çalışmalarına hastalık derecesinde takmış durumda halbuki patronu ve karısı da aynı ofiste çalışıyormuş 4 kişiler yAni toplam arkadaşımı falan biliyorlar patronu hergün adı geçiyor çocuğu İle kendisinin hatta o kız arkadaşımı bile eklemiş sosyal medyadan herşeyini beğeniyor vs eşinde bile ekli değil yAni düşünün eklemem de diyormuş zaten benim sormamı istediği olay kız eşine yanaşırsa eşiyle akşama kadar çalışma ortamındalar sonuçta eşi benle muhatap değiliz demesine rağmen patronun karısıyla çalışıyorlar demesine rağmen arkadaşım aşırı kıskanç olduğu İçin adamı arayarak yazarak sinirlendirerek bunaltmaya başladı Allah aşkına olmayan bişeyleri varmış gibi yapıp eşine saldırıya geçiyor anlıcanız arkadaşım beni de dinlemiyor saçmalama milletin ekmeği ile oynama dememe rağmen patronun karısına yazıp o kızı çıkartın diyecekmiş eşiyle aynı ortamda die eşinin bigün aklı kalır ondan hoşlanır kız ayardır diye korkup kafasında kurup kurup hergün adama sarıyor sizce mümkün mü böyle bişey
Butun sorun dul olmasimi yoksa dişi olmasimi haha haha hhhhhaaaahaaa kafayi yiyiyorum sanirim

Eşeğin aklına karpuz kabuğu misali. Ortada bir şeyler yoksa da olduracak arkadaşınız🥴

Kızlar iyi geceler
Kız Arkadaşımın eşinin çalıştığı yere bi bayan eleman almışlar öyle normal de değil iş öğrensin gelsin gitsin die ssksı bile yok yAni az bi ücretle neyse arkadaşım eşini bu kızdan kıskanıyor adam evli ama kız birkaç sene önce boşanmış aynı yerde çalışmalarına hastalık derecesinde takmış durumda halbuki patronu ve karısı da aynı ofiste çalışıyormuş 4 kişiler yAni toplam arkadaşımı falan biliyorlar patronu hergün adı geçiyor çocuğu İle kendisinin hatta o kız arkadaşımı bile eklemiş sosyal medyadan herşeyini beğeniyor vs eşinde bile ekli değil yAni düşünün eklemem de diyormuş zaten benim sormamı istediği olay kız eşine yanaşırsa eşiyle akşama kadar çalışma ortamındalar sonuçta eşi benle muhatap değiliz demesine rağmen patronun karısıyla çalışıyorlar demesine rağmen arkadaşım aşırı kıskanç olduğu İçin adamı arayarak yazarak sinirlendirerek bunaltmaya başladı Allah aşkına olmayan bişeyleri varmış gibi yapıp eşine saldırıya geçiyor anlıcanız arkadaşım beni de dinlemiyor saçmalama milletin ekmeği ile oynama dememe rağmen patronun karısına yazıp o kızı çıkartın diyecekmiş eşiyle aynı ortamda die eşinin bigün aklı kalır ondan hoşlanır kız ayardır diye korkup kafasında kurup kurup hergün adama sarıyor sizce mümkün mü böyle bişey
Kadın zor durumda olmasa 3 kuruşa sigortasız çalışır mı bu devirde? Arkadaşınızın da kafası hiç çalışmıyor mu? Sanki eşini kapmak için sıraya girdiler. Hadi ofiste eşi tek odada çalışırken yanına geçse yine anlarım kıskançlığını ama 4 kişi ofiste çalışıyorlar işte. Adam da aldatacaksa aldatır, ofise yeni biri gelsin diye beklemez. Böyle ortada bir şey yokken adama olmadık baskılar kurarak kendisi evliliğini bozuyor. Hayalinde kurduğu şey nedir yani? Kendisini rezil ediyor sadece. Patronun karısı da arkadaşınızın lafına göre hareket edecek sanki. Eşini de mahçup edecek bu gidişle. Belli ki kıskançlıktan gözü dönmüş. En iyisi bir psikoloğa gitmesini tavsiye edin. Kendisi bir erkekle aynı ortama girince aklı mı kalıyormuş acaba da eşinden aynısını bekliyor? Odada tek kalsalar sanki kadın da üstüne atlayacak. Nereden geliyor bu düşünceler acaba? Çok mu dizi izliyor arkadaşınız? Bu gidişle bu evlilik pek yürüyecek gibi durmuyor. Benim aklımın ucundan geçmediği halde eşim bana böyle davransa bir de beni rezil etse düşünemiyorum.

Kızlar iyi geceler
Burada sizi ilgilendiren sorun ne anlamadım. Arkadaşınız konu aç da sor dememiş, etkileşim olsun diye mi konu açtınız? Arkadaşınıza verip veriştirelim, saydıralım diğer kadını koruyalım kollayalım, ee sonra? Kardeşiniz değil akrabanız değil ne diye sabit fikirli birine laf anlatmaya çabalıyorsunuz? Yarın bir gün siz de gözüne batmaya çalışırsınız dikkat edin. Senin kocan öyle biri değil, şöyle iyi, böyle düzgün demeye devam ederseniz sizden de işkilleniverir. Sen niye kocam hakkında böyle konuşuyorsun, kocamda gözün mü var diyebilir. Bu tip insanlarla arkadaş olmamanızı, hali hazırda zaten arkadaşınızsa da görüşmemenizi tavsiye ederim.

Asla da öyle bi tip değil parmağında yüzüğü var işini yapar geçer muhabbet de etmez iş dışında ama arkadaşım aşırı kıskanç taktı kıza
yazık üzüldüm kadıncağıza
hepimizin başına gelebilir evlenip ayrılmak Allah korusun
demek ki maalesef biçok yerde böyle zan altında bırakılacağız

hanımefendi kadına takmiş demek.. kadının düşmanı yine kadın
çok takıyorsa eşini çıkarttırsın işten

Patronla konuşursa belki kendi eşini işinden edecek.Senin karınla mı uğraşacağız iftira atıyor diyecekler.Hiç bulaşmasın bence

Böyle devam etsin arkadaşınız. Etsin ki kocasının aklına "sen benden daha iyilerine layıksın, ben manyak manyak davranmadan seni elimde tutamam, istesen bütün kadınlar sıraya dizilir" fikrini iyice soksun.
Beğenmediği herkesi de işinden etsin. Sonra çok mutlu bir hayatı olur eminim.

Aldatacak erkek heryerde aldatir. Rahat birakin artik kadinlari! Bosanmissa ne oluyor diger kadinlardan farki nedir? Bu zihniyete gercekten dayanamiyorum. Hergun kadin cinayetleri islenen ulkede birbirimize sarilacagimiza kadin kadina dusman oldu. Herkesin tek derdi senin kocandi ne kadar umursuyor herkes kendini. Arkadasiniz hasta eside onu bosarsa anlar ozaman ne zahmet çektiğini o kadincagizin 3kurus paraya calisiyor meslek öğreniyor. Akli basinda olmasa zaten meslek ogrenmeyecegi biyere girerdi zihniyeti korermis arkadas'siniz! Yarin bir gun kocasi hakkinda cok yorum yaptiginiz icin sizede iftira atacak uzaklasin.

Hayatında çalışmamış sonra evlenip koluna bileziğini takıp çocuk doğurmayı marifet bilen bir ev hanımı mı arkadaşınız?

Siz konusmussunuz olmamis biz burdan ne yapabiliriz ki onun hakkinda konu actiginizdan arkadasinizin haberi var mi? Ben olsam boyle biriyle arkadaslik etmezdim sizde dikkatli olun.

Kızlar iyi geceler
Mümkün ama sadece iş yerinde değil her yerde mümkün eşinin yapası varsa zaten her tütlü yapar eşine güvenmiyorsa boşayacak adamı benim eşim ortağıma ya da patronuma böyle msj atna net boşarım beni rezil ettiği için

X