Arkadaşımın bildiği sırlarım?

behlulunbihteri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2024
24
-1
25
Bir zamanlar çok yakın olduğum arkadaşımdan soğudum çünkü ağzının sıkı olmadığını farkettim diğer arkadaşlarının özelini bana anlatıyor mesela başka bir şeylerde oldu soğudum kısacası, bu arkadaşımla mesajlaşmalarımız onda duruyor. 2 yıllık mesajlaşmaların hepsi duruyor onda, bende durmuyor. Şuanda bir sevgilim var çok uzun zamandır birlikteyiz birkaç ay önce ben bi hata yaptım sevgilimle aramız kötüydü ama ayrı değildik halen sevgiliydik o sırada bana ilgi gösteren bi çpcık vardı onunla 1 hfta kadar flörtleştik, sevgilimin ilgisizliğinden sonra bu cocuk ilgi gosterince cok yelkenleri suya indirdim sanırım bunu asla bahane etmiyorum tamamen hatalıyım, neyse işte bu süre zarefında sevgilimle ayrı değildik, cocukla bu 1 hafta konusma sonucunda 1 kez bulustuk hicbir sey yasamadık o cocukla elimi bile 1 kere tuttu. Sonrasındw cocukla daha konusmadık konusmayı kesti zaten bende hoslanmamıstım. Bu olayları hep bu ywkın arkqdaşımq anlatıyordum mesaj yoluylw. Çocukla neler konuştuğumuzu, buluştuğumuzu falan anlattım hep çok fazla. Şuanda çok pişmanım ona anlattığım için, çünkü ağzının hiç sıkı olmadığını farkettim ve elinde delil olması beni çok korkutuyor. Sevgilimle bu arkadaşımı tanıştırmıştım ben, 3 kere falan aynı ortamda bulundular, geçen günde sevgilimin dogumgunumu kutladı bu arkadasım mesaj atarak. Konuşmaları nasıl sildireceğim ne yapacağım çok korkuyorum anlatmasından fwlqn, yargılamadan yardımcı olun lütfen çok pişmanım, takipleşiyor sevgilim ile bu kız arkadaşım sosyal medyada. Birbirlrinde numaraları da var. Bu kız arkadasım ile suan eskis gibi yakın değilim ve o bunu farketmisti bi sorun mu var demisti ben geçiçtirmiştim ailevi meseler falan diye, soğuduğum için yakın davranamıylrum yani, ama bi yandan da yakın davranmak zorunda hissediyorum elinde sırlarım var diye korkuyorum, lütfen bana akıl fikir verin çok kötüyüm, kıza yapmacık davranmaktan sıkıldım, her gün ye swvgilim öğrenirse korkumdan sıkıldım, kızla arkadaslıgımı kesmek istiyorum ama korkuyorum, ya bana bilenir de kötülük yapmak isterse falan diye, ne biliyim kuruyorum ve korkuyorum işte. Kızlar işin özeti şu ben sevgilimi aldatmış oluyorum ve bunu bilen biri var hemde mesajlı kanıtlar ile bilen biri var.

Ya çocuğa anlat durumu böyle böyle oldu de . Yada kızı yakınında tut . Bir bahaneyle telefonunu alıp şifresini biliyorsan lavobodayken felan sil diyeceğimde . İphoneyse silinenlerde bir süre kalıyor . Ve silinen dosyasına yüzünüzü okutarak giriyorusnuz . Ve icloud da silinmiyor . Vallaha düşmaını yakınında tut yada çocukla konuş kurtul .

Ya çocuğa anlat durumu böyle böyle oldu de . Yada kızı yakınında tut . Bir bahaneyle telefonunu alıp şifresini biliyorsan lavobodayken felan sil diyeceğimde . İphoneyse silinenlerde bir süre kalıyor . Ve silinen dosyasına yüzünüzü okutarak giriyorusnuz . Ve icloud da silinmiyor . Vallaha düşmaını yakınında tut yada çocukla konuş kurtul .
çocukla konuş kurtul demişsiniz de çocukla bu durumu konuşsam direkt ayrılır zaten benden bu benim en korktuğum şey

Kızl bi şekilde buluş bi kaç kere fotoğraf çekme bahanesiyle sil başka seçeneğin yok.

Hem bukdar çirkef bi kızmı sen onunla konuşmayı kestim diye gidip gösterecek kadar. Nasıl bir arkadaş bu🤦🏼‍♀️

Kızl bi şekilde buluş bi kaç kere fotoğraf çekme bahanesiyle sil başka seçeneğin yok.

Hem bukdar çirkef bi kızmı sen onunla konuşmayı kestim diye gidip gösterecek kadar. Nasıl bir arkadaş bu🤦🏼‍♀️
ben silmeye çalışmasam da onun silmesi için ikna etsem daha iyi değil mi nasıl ikna edebilirim ne diyebilirim

o da beni aynı bu şekilde aldatmıştı zamanındw, tek fark o söylemişti bana, ben söyleyemiyorum
İşte sen söyle . Bak ben boşluğuma geldi böyle birisiyle konuştum ama arkadaşcaydı açık oyna kartlarını . Boş anıma geldi sana söylemek istedim de . Yanlış yaptığını içinin rahat olmadığınıda söyle . Diğer kızdan fotoğrafları silmesini beklemek deveye hendek atlatmak gibi birşey ne diyeceksin kıza ? Ben sana güvenmiyorum benimle yazılmanı sil mi ?

Ee Allah'ın sopası yok işte bu düşünce ve korku zaten sana ceza olarak yeter yaptığının karşılıksız kalacagini mi düşünmustun . Sevgilin öğrenirse ayrilmakla kalmayıp daha kötü şeyler yapabilir haberin ola 🥴

İşte sen söyle . Bak ben boşluğuma geldi böyle birisiyle konuştum ama arkadaşcaydı açık oyna kartlarını . Boş anıma geldi sana söylemek istedim de . Yanlış yaptığını içinin rahat olmadığınıda söyle . Diğer kızdan fotoğrafları silmesini beklemek deveye hendek atlatmak gibi birşey ne diyeceksin kıza ? Ben sana güvenmiyorum benimle yazılmanı sil mi ?
itiraf edersem beni asla affetmez yapamam çok kötüyüm

ben silmeye çalışmasam da onun silmesi için ikna etsem daha iyi değil mi nasıl ikna edebilirim ne diyebilirim
Arkadaşınıza söylersiniz sizin ona güvenmediğinizi anlar korktuğunuz başınıza gelir. Bir hata yapmışsınız üstüne gidip hatanızı olmadık birine açmışsınız. Hatanızı değil de anlatır diye arkadaşınızı dert ediniyorsunuz. Sevgilinizi çok seviyorsanız ayrılın.

X