Arkadaşımın rahatlığı normal mi ?

Ben kendimi bildim bileli hep kıskancım ve sorunlu ilişkilerim oldu . Yakın kız arkadaşım evli ama asla umursamaz hani nasıl desem asla telefonuna bakmazmis sorgulamazmis. Bana çok tuhaf geldi bu durum. Adam bi yere gidiyorum dese git der sıkmaz aramaz o aksine beni hasta gibi görüp birsey yaparsa cikar o kaybeder ben degil kafasında hep. Gerçi şuan da eşi direk evine gider ilgilenir de özel günlerinde çiçek falanda yollar. Normal olan arkadaşım mi gerçekten?
6 yıllık evliyim eşim çevre tarafından da çok beğenilen fiziksel özelliklere sahip. Boylu poslu fit vs.ben 150 boyunda ideal kilomun 15 kilo üstünde standart bir kadinim bir saniye bile aldatildigimi dusunmedim. Dışarda binlerce kadın olsun içinde yoksa yapmaz. eşimin telefonuna elimi sürmem, Saatlerce telefonu çalsa ekrana bile bakmam.ayni şekilde o da benim telefonuma. Dışarı çıktığında asla darlamam , aramam. O da beni aynı şekilde.zaten hayatıma aldığım adama 3-5 saat guvenemeyeceksem bir omur vermemin anlamı ne ?

Ben kendimi bildim bileli hep kıskancım ve sorunlu ilişkilerim oldu . Yakın kız arkadaşım evli ama asla umursamaz hani nasıl desem asla telefonuna bakmazmis sorgulamazmis. Bana çok tuhaf geldi bu durum. Adam bi yere gidiyorum dese git der sıkmaz aramaz o aksine beni hasta gibi görüp birsey yaparsa cikar o kaybeder ben degil kafasında hep. Gerçi şuan da eşi direk evine gider ilgilenir de özel günlerinde çiçek falanda yollar. Normal olan arkadaşım mi gerçekten?
Bunda anormal olan ne ki? Ben de böyleyim, annem babamdan da bunu gördüm. Ayrıca ben sevgilimin şifresini bilirim, kaydırarak adının baş harfi. Ama o benim şifremi bilmez, altı rakamdan oluşuyor:) asla da sormaz. Hatta bazen bildirim gelir ikinci Instagram hesabımdan, bu hesap ne- ben niye bilmiyorum vs demez:)
Bence ilişki dediğin karşılıklı güvenle yaşanir.
Ben birisinin telefonunu karıştırma arzusu duyuyorsam bu ona beni aldatmayı yakıştırıyorum demektir. Ki zaten o iliskimden bir cacık olmaz.. muhtemelen yanında aldatmasa da ayrilirim

Onların arasında bir kimya , güven herşey vardır her ilişki dinamikleri farklı. Gerekli durumlarda kıskanıyordur. Ama sizin gibi kontrol bağımlısı olarak hayatı kendine zindan etmiyordur.

X