aşk ve gurur...

Gebersin
Bir anlık hata diye bir şey yok. Aldatmak uzun soluklu bir şey. Yakın arkadaşınla flört et, gruptan ayrı buluş, her gün konuştuğun sevgiline defalarca yalan söyle, yeni flortunu mutlu et, güzel sözler soyle, onunla öpüş,koklas,seviş. Belki onun yanındayken arayan sevgiline 'calisiyorum hayatim' de, ikili oyna , yeni kizin sevgiline ağır laflar söylemesine gül geç, birinin kucağından ötekinin kucağına git.
Bu zaman hiç pişmanlık yok, dünyada kral o.
Ama duyulunca
İşkim binim çik pişminim
Sen de inan pişmanlığına. Aferin
Pişmanlığına inansaydım o gün affederdim. Belki de yazım şeklim sizi öyle düşündürdü. Cehennemin dibine kadar yolu var, gitsin gidebildiği kadar...

Yeni romanınızın giriş bölümü müydü bu?

Aldatan erkek ağladı ha, bir de göz yaşları omuzlarınıza döküldü, son kez öptüğünü biliyordu falan ayyy çok cringe devam edemeyeceğim😂
Neden erkekler ağlamaz mı? Neyse madem roman girişine benziyor ilerleteyim de tam roman olsun

Bunu "gurur" şeklinde adlandırmak kendinize haksızlık olur.
Bu; özsaygı, benlik bilinci ve kendinize verdiğiniz sağlıklı değerin hayatınıza yansıması.

Kendini geliştirmiş ve ayakları üzerinde duran güçlü bir kadınsınız siz.
Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda "Çok iyi yapmışım" diye düşüneceksiniz, kendinizle gurur duyacaksınız. Kimse için kendinizi küçültmediğiniz, özsaygınızdan ödün vermediğiniz, üzerinize basılmasına izin vermediğiniz için aynada gözlerinizin içine korkmadan bakabileceksiniz. "Helal kızım sana!" diyebileceksiniz.
Çok benzerini yaşadım, oradan biliyorum.
Sizinle gurur duydum bir kadın olarak okurken.
Hiç pişman olmayın...
Yazdıklarınız için çok teşekkür ederim... O kadar yorum geldi, düzgün bir cevap gelmedi sizinki hariç.
Hiç pişman değilim. Kendimle gurur duyuyorum şahsen. Dediğiniz gibi öz saygı ile alakalı. Eğer onu affetseydim kendime hakaret etmiş olurdum...

Ailesiz büyüyen kişinin insan bile sayılmayacağını savunan gerçek olamayacak kadar güzel kızda inandırıcılığını yitirdi maalesef.Denemelerinizde biraz daha hayatın içinden karakterlere yönelmeniz inandırıcılığı arttıracaktır.Başarılar dilerim.
Hayatta nasıl insanlar bilmiyorsunuz sanırım. Herkesin huyu bir olsaydı dünyada Allah bilir neler olurdu.

Tabi ki hayır, ağır dram senaryosu çünkü. Sjsjsj
Tamam oldugu yerde üzerini örtse anlayacagım da hem yataga tasıyor adam hem de güzelce üzerini örtüyor hadi örtme işini hissedemez de yataga tasıma mevzusu nedir ?
Sarhoş mu oldular aglarken ne ettiler.
Öpüşürken kız anın hevesiyle sarhoş mu oldu ne oldu ajkfadjkkff
Nasıl hissedemez.
Offf Feriha'yı izlememeliydi bu millet.

Eğer bu hikaye doğruysa Anlattığınız aşk hikayesi bana fazla dramatize etmişiniz olaylara fazla romantik bakmışsınız ve çok boş anlamlar yüklenmişsiniz gibi geldi. Çok sıradan her gencin yaşayabileceği aşk hikayesi. İlişki başlar seversin sevilirsin taraflardan biri karaktersizdir aldatır bu ilişki biter sadece bu kadar ya büyütmeye ne gerek var Arkasından hala seviyorum ölüyorum bitiyorum bunlar boş işler. Evli çoluğu çocuğu olup ta aldatılan şiddet gören ve parası mesleği olmayan gidecek yeri olmayan kadınlar var bu ülkede. Onlar napasın.

Ben hikayenizde asıl sizin başarılarınıza odaklandım. Aferin kıza neler yapmış ayakları üzerinde durmak için dedim
bırakın bu saçma sapan aşk meşk olaylarını da kendinizin farkına varın Kimsesiz olduğunuz halde okumuşsunuz Kariyer sahibi olmuşsunuz. Farklı diler öğrenip çeviri yapıyorsunuz. Kendinizi sürekli geliştiriyorsunuz daha ne olsun. Karşınıza kimler neler çıkar siz bunları başardığınız için oturup kalkın kendinizle gurur duyun. O adamla geçmişiniz ne yaşadığınız sizin hayatta geldiğiniz noktada pire kadar değeri bile yok

Burda olay aldatma da değil o kızın asagilamalarina karşılık vermemesi adamın.
Bılemıyorım zor bir durum ama anlıyorum seviyorsun ama bir daha ona guvenemeyeceksin.
Ve bu hisle ilişki yürümüyor tekrar denesende hep içinde kalır

X