Arkadaşımın tavsiyeleri doğru mu sizce?

Ay Allah'ın boynuzlusu akıl vermiş ya, şaka gibi cidden. Adam seni aldatsin sen donla ev temizle, tuvalet ov 😅 çok saçma.
Dinlemeyin arkadaşınızı.
Benim de ilişkilerim güzel olur genelde, sevgililerim fedakar olur. Başka bir kıtada bile olsa ne yapar eder her fırsatta gelir, hatta eski sevgilim kısa dönemli ülkeme taşınmıştı dil iz bilmeden ben varım diye, yeni sevgilim iş buldu çok yakında temelli ülkeme taşinacak, Euro'lu işini bırakıp TL kazanacak.
Hiç de terkedilmedim, bir sevgilim benimle ayrılık konuşması yapmadı ya da ben ayrılık konuşması yapinca rahatlamadi. Yani belki yorum yapabilirim :)
Hiç de kimsenin g.tünün arkasını toplamadim, toplamam da.
Genelde sevgililerim benim guzelligimi vs hiç övmez (ki çok güzel bakımlı boylu poslu değilim). Ama yanımda çok mutlu hissettiklerini söyler. Beraberken hep büyük bir neşeyle davranırım (ask beni mutlu ediyor), bir şey anlattilarsa gözlerinin içine bakar da dinlerim, anlattiklarina önem veririm ve fil hafızam vardır asla unutmam (sevgilimin plakası onun için önemli bir şeydi - bir kere bahsetmişti. Araç kiraladığımız bir gün otoparkta ararken 'heh bu benimki' dedi, 'hayir,seninki xxyy'ydi' diye plakasini andım. Bu çok hoşuna gitti mesela 'nasil da hatırladın' diye. Ben de 'senle ilgili hiç bir şeyi unutmam' dedim 😜
Demişsin ya hayatımdaki kişiyi asagilayasim geliyor. Ben hayatımdaki insanı över dururum, pohpohlamayi çok severim . Bir güzel özelliği varsa bu özelliği hep hatirlar takdir ederim ki kendini bu özelliğiyle tanımlasin:) mesela sevgilimin isminin anlamı tanrının hediyesi demek. Ve bana çok kıymetli bir hediye vermişti, tatilimizi çizgi kitap haline getirmişti. Ben oradan verdim gazı, durup durup 'adini kim koymuş? Tam adının hakkını veriyorsun / tabii ki en mükemmel hediyeyi sen hazirlarsin sonuçta xyz'sin" falan diye övüyorum. O da her seferinde çıtayı daha da yükseltmeye çalışıyor, bana üstüne çok düşünülmüş ve emek verilmiş hediyeler hazirliyor. Ya da bir eski sevgilim vardı, yüz yıldır ayni bölümü bitirememis, bazen uyuşturucu kullanan, annesinden harçlık alan saçma sapan bir cocuktu. Bazen bana günlük hayatın icinde komik siirler yazardı ben onu cuzdanimda falan tasirdim, şiirlerini överdim, ezberlerdim. Hatta 14 Şubat'ta keçeden fotoğrafınızın olduğu bir defter yaptırıp içine şiirlerini yazmıştım, o kadar pohpohlardim ki şiirlerini, havaya girerdi hep daha güzelini yazmaya çalışırdı:) aynı çocuga yoğun çalıştığım bir dönem 'sabah buluşalım, çimenlerde kahvaltı yapalim en azından görüşmüş oluruz' demiştim . O da patates faln kizartmis, yumurta haslamis. O kadar hoşuma gitti ve bunu belli ettim ki sonra karşı kıtada oturmasına rağmen sıkça bunu yapmaya gelir oldu, sabah erken kalkar çeşit çeşit kahvaltiliklar hazirlardi. Annesi sütlaç yapınca seviyorum diye gelir sepetime koyar giderdi falan.
Bence erkekler böyleler biraz. Pohpohla calisirlar. Ben bugüne kadar iyi özelliklerini övdüğüm hiç bir erkeğin o özelliğinin parlamadigina şahit olmadım:)
Aşağılamak çok üzücü bir sey. Neden aşağılayayim ki sevgilimi? O kadar sevmiyorsam ayrılırım daha iyi. İnsan hayatındaki kişiyi en iyi yerlere yakıştırmali, aşağılamak yerine.
Ayrıca sevgi gösterisinden çekinmem, Elele yürürken elini falan öperim 😅parkta bahçede dizime yatırır şarkı söylerim (alman sevgilim 'sen bir aysin, ben kara gece' ninnisini ezberledi dinleye dinleye. Şimdi geceleri o bana söylüyor), sandalyede oturuyorsa genelde üç beş dakka bir masaj yapasim gelir, Kulunçlari varsa ovarim bir güzel. özene bezene hediyeler hazirlarim, özlediysem özledim derim, mesafe varken onu arzuladiydam bunu dile getirirm, en büyük sohbet konularimizdan biri anılarımız olur, durup durup bir animizi hatirlariz , beraberken farklı şeyler yapmaya dikkat ederim. Kampa gitmek, bisiklete binmek, otostop çekmek, hayvan barınağı gönüllüsü olmak gibi. Gecelik konusunda arkadaşına katılıyorum, güzel güzel giyinmeyi severim , sevgilime gecelik almasını söylerim (heyecanlaniyorlar kendileri alınca, alışık olmadıkları için) , bunu asla tavsiye etmem ama güvendiğim biriyse yüzümün görünmediği çekici pozlar atarım vs.
Aslında bunlarin hepsi içimden gelir çünkü yengeç burcu vıcıklığı var bende. Ama ben böyle olunca sevgililerim de böyle oluyor ve ayrılmayı akıl ucundan geçirmiyorlar.
senin adamlar yabancı ama sen türk erkeğiyle takılmıyorsun :KK70:
yani bunları bi türk erkeğine yapsan muhtemelen götleri arşa değer hatta seni aldatırlar
veya ne bileyim bu kadar romantizmi kaldıramazlar pek ayak uyduramazlar, sanmıyorum
geneli kıymet bilmiyor çünkü
erkeklerin gazla çalıştığı doğru
ama o kadar el emeği hediye yapıyorsun mesela, türk erkeği olsa asla aynı ayarda bi hediye ile karşılık vermez sana
pahalı bi markadan çanta manta alır geçer
türk erkeğinde verdiğin değerin karşılığını alma olayını yaşayan kadın çok azdır

bizim kadınlar da aşırı ilgi sevmezler . evet daima ilgi isteriz ama fazlasından da nedense bi öğğ oluruz :KK70:
bi arkadaşım var, çok yakın bi erkek arkadaşı var. yedikleri içtikleri ayrı gitmez hatta uzaktan bakan, bu adam bu kıza aşık falan der. (değil ama olmadığını ben biliyorum, tanıyorum çünkü)
adamın verdiği ilgi sevgili ilgisinden bile fazla. utanmasa kızı elleriyle besleyecek
ama kız bu ilgilden o kadar çok bunalıyor ki bazen ben bile bunalıyorum yanlarındayken
vur deyince öldürüyor çünkü herif ay şimdi aklıma geldi ve tiksindim
bu kız bu çocuğu sürekli kullanır, bütün ayak işlerini angaryasını falan ona yaptırır, sıkıldığında git der yanından kovar
köpek çeker bazen ama herif götünün dibinden ayrılmaz
bi keresinde çocuk bana mesaj attı, kıza ulaşamamış yanında mısın diye sordu
neymiş efenim kız uyuyormuş da aramış açmamış. uyuyan insanı neden arıyorsun ki uyuduğu için açmamıştır dedim :KK70:
hasta ruhlu gibi bişey yani
ama şimdi bu kız ilgiden hoşlansaydı bu adama aşık olması gerekirdi
bu adam iyi davranılmasından hoşlansaydı bu kızın köpeği olmuş gibi davranmazdı
ha bu uç bi örnek ama demek istediğim şu, bizim insanımıza fazla ilgi yaramıyor. ağır geliyor.

Şimdi öncelikle erkekler ful gazla çalışıyor buna kesinlikle katıldığım gibi ben de aynısını yaparım eşime ve hep işe yarar😅 hatta yaptıktan sonra bilerek yaptığımı belli eder gülerim ona rağmen çok hoşuna gider. Çünkü biraz salaklar yani😅

Ama ya bu kadar aşırı ozenilmis hediyeler falan inanılmaz asabım bozuluyor okurken ve sebebini hiç bilmiyorum 😂 tatillerden kitap yapmak, bilmemnerenin taşlarından koyle falan ya bilemiyorum bu muhabbet 10+ sene falan olsa devam edebilir mi diye sorguluyorum 😬 bir de ilginç bir biçimde karşına çıkan her insan da buna okey olup karşılığını veriyor falan😂 yani hiç mi bir tanesi işin ortasında film mi çekiyoruz lan demiyor 😂
Benim de vardı Türk ve yengeç bir sevgilim, her güne özel bir şey her güne çiçekler her güne aşk sevgi coşkunluk sabahları mük hazırlanmış kahvaltılar, ne istersem yapma, 5 sene bana yetti de arttı ayrıldım 👻

Bey abi Alman mı, bizim avlunun karşısında bir çocuk var her Pazra don gömllek, kulağında kulakllık öyle evi süpürüyor perdesi açık oluyor görünüyor :KK8: eleman temizliği zevkle ve şevkle yapıyor resmen

Yok, italyan. Benimki don ve beyaz atlet kombini yapiyor :)
Bizde giriş kati oturuyoruz. Kesin tüm komşulara reklam olmuştur :)

Asla bir erkeğin hizmetçisi olma
Hiçbir erkeğin evini temizleme asla
Kıymetin olmaz

O arkadaşını aldatıp ayrılmama sebepleri de şu; arkadaşını bedava hizmetçi ve bedava seks olarak görüyorlar

Arkadaşın sevgililerine yeterli gelseydi hepsi de aldatmazdı değil mi
Demek ki bir şeyler eksik ilişkide

Selamlar,
Bugün arkadaşımla otururken konu ilişkilerden açıldı. Birkaç problemimden bahsettim ve dedi ki benim ilişkilerim uzun sürüyor çünkü sevgilimin evini de temizliyorum yemeğini de yapıyorum aynı zamanda bunları güzel iç çamaşırlarıyla yapıyorum bir erkek başka ne ister ki? Erkekler basittir böyle yaparsan kendilerini güçlü hissederler ve sana bir şeyler yapmaya başlarlar
Ama benim kafama şu takılıyor, böyle yaptığımızda da gözünün ulaşamadığına kayma olasılığı yok mu? Sanki bu sefer de elde edemedikleri kişilere yöneliyorlar ya da size garip etiketler takabiliyorlar gibi hissediyorum. Mesela gecelikle yemek yapmak vs sevgililik için ileri bir seviye gibi geliyor bana. Yani tabii her erkek hoşlanır böyle bir ilgiden ama bu aşk mıdır yoksa kadının ilgisini kaybetmemek için sürdürülen bir ilişki midir emin olamıyorum. Bu arada kendisi de aldatılıyor yani öyle sadık değil partnerleri ama maddi manevi çok yardımcı oluyorlar ve ayrılmak istemiyorlar. Umarım konu farklı yerlere çekilmez herkesin ilişki anlayışı farklıdır ben sadece kendi ailemde tuhaf bir karı-koca ilişkisiyle büyüdüğüm için bu işlerde kafam çok karışık.
Benim annem babam ayrılmışlardı. Annem uzun süre aşk acısı falan çekti. Çok baskın ve biraz eril bir karakterdi(bunu böyle yazınca da bir garip oldu) babam ise daha mülayim sessiz biriydi. Aralarında cilve ve çekimden çok anne-çocuk ya da akıl hocası-öğrenci ilişkisi var gibiydi. İnsanların ilerideki ilişkileri de aileden çok etkileniyor. Ben sakin, destekleyici, esprili ve anlayışlı biriyim. Ama bazen ben de annem gibi akıl veren ya da anaç konuma girebiliyorum. Böyle hissettiğimde kendimden tiksinmeye başlıyorum. Arada bir hayatımdaki kişiyi aşağılayasım geliyor(çok üzgünüm) hemen kendimi durduruyorum. Çocuksu partnerler seçiyorum, onlardan kopamıyorum ama aslında onların bir ilişkiyi kaldıramayacağını da çok iyi biliyorum. Git gide kendimi suçlamaya ve yorulmaya başladım. Derdim ilişki bile değil aslında. Kendimle ilgili problemimi çözmek istiyorum. Çünkü hep kendimi suçluyorum hatta annemi bile içten içe suçluyorum. Umarım kendimi açıklayabilmişimdir. Fikir almak bana iyi geliyor. Şimdiden teşekkürler
Bence ikili ilişkilerde herkes kendi doğrusunu yaşar.Arkadaşınızın tavsiyeleri kendisine göre haklıdır bana göre çok komik.Neyim ben satın alınmış ihtiyaç gideren bir rabot mu? Bu bana kendimi değersiz hissettirir mesela.Gözü dışarı kayma meselesinde karşı tarafın hiçbir hatası yoktur isteyen göz kayar ne yaparsan yap bu kişinin kendinde biter.

Selamlar,
Bugün arkadaşımla otururken konu ilişkilerden açıldı. Birkaç problemimden bahsettim ve dedi ki benim ilişkilerim uzun sürüyor çünkü sevgilimin evini de temizliyorum yemeğini de yapıyorum aynı zamanda bunları güzel iç çamaşırlarıyla yapıyorum bir erkek başka ne ister ki? Erkekler basittir böyle yaparsan kendilerini güçlü hissederler ve sana bir şeyler yapmaya başlarlar
Ama benim kafama şu takılıyor, böyle yaptığımızda da gözünün ulaşamadığına kayma olasılığı yok mu? Sanki bu sefer de elde edemedikleri kişilere yöneliyorlar ya da size garip etiketler takabiliyorlar gibi hissediyorum. Mesela gecelikle yemek yapmak vs sevgililik için ileri bir seviye gibi geliyor bana. Yani tabii her erkek hoşlanır böyle bir ilgiden ama bu aşk mıdır yoksa kadının ilgisini kaybetmemek için sürdürülen bir ilişki midir emin olamıyorum. Bu arada kendisi de aldatılıyor yani öyle sadık değil partnerleri ama maddi manevi çok yardımcı oluyorlar ve ayrılmak istemiyorlar. Umarım konu farklı yerlere çekilmez herkesin ilişki anlayışı farklıdır ben sadece kendi ailemde tuhaf bir karı-koca ilişkisiyle büyüdüğüm için bu işlerde kafam çok karışık.
Benim annem babam ayrılmışlardı. Annem uzun süre aşk acısı falan çekti. Çok baskın ve biraz eril bir karakterdi(bunu böyle yazınca da bir garip oldu) babam ise daha mülayim sessiz biriydi. Aralarında cilve ve çekimden çok anne-çocuk ya da akıl hocası-öğrenci ilişkisi var gibiydi. İnsanların ilerideki ilişkileri de aileden çok etkileniyor. Ben sakin, destekleyici, esprili ve anlayışlı biriyim. Ama bazen ben de annem gibi akıl veren ya da anaç konuma girebiliyorum. Böyle hissettiğimde kendimden tiksinmeye başlıyorum. Arada bir hayatımdaki kişiyi aşağılayasım geliyor(çok üzgünüm) hemen kendimi durduruyorum. Çocuksu partnerler seçiyorum, onlardan kopamıyorum ama aslında onların bir ilişkiyi kaldıramayacağını da çok iyi biliyorum. Git gide kendimi suçlamaya ve yorulmaya başladım. Derdim ilişki bile değil aslında. Kendimle ilgili problemimi çözmek istiyorum. Çünkü hep kendimi suçluyorum hatta annemi bile içten içe suçluyorum. Umarım kendimi açıklayabilmişimdir. Fikir almak bana iyi geliyor. Şimdiden teşekkürler
arkadaşınızın söylediği şey doğru bir şey değil, bir insan sizi gerçekten seviyorsa zaten sizin böyle çabalara girmenize gerek yoktur. aşk şartlı olan bir şey değil maalesef keşke arkadaşınızın tavsiyesi gibi alınan verimle ilgili olsaydı. yanlış insana kapılmak diye bir şey de olmazdı o zaman. aldatılma sebebi kendini bir ürün gibi ortaya koyması.
eğer dediğiniz gibi dominant bir karaktere bürünüyorsanız zaman zaman ve kendinizi durdurmaya çalışıyorsanız bunu yapmayın. çünkü içimizde bastırdığımız parçalarımız hep daha baskın ortaya çıkar. iç huzurunuz bozulur. çocuksu partnerler seçme sebebiniz anne babanızın arasında çocukken görmüş olduğunuz dinamik. çocuksuluktan kastınızın ne olduğuna göre sonucun ayrılıkla sonuçlanması buna yorulabilir. çocuksu derken hayatının iplerini eline alamamış insanlardan mı bahsediyorsunuz yoksa çocuk ruhlu olan insanlardan mı? bir insan hem çocuk ruhlu hem de dominant olabilir. karşınıza istediğiniz gibi biri çıkmama sebebi (her ne kadar bunu anlamlandırmaya çalışmıyor olsanız da) kendinizi olduğunuz gibi özümsememeniz ve içsel çatışmalar yaşamanız. kendinizi nasılsanız öyle kabul edin ve hiçbir özelliğin kötü ya da iyi gibi sınıflandırılmayacağını görün lütfen. çok kıymetlisiniz, arkadaşınızın tavsiyesine aldırmayın.

Bu saçma fikirleri nereden buluyorsunuz bilmiyorum. Evlenene kadar erkeklerden çok ilgi gören bir kızdım hiçbir erkeğede kolay kolay yüz vermezdim değil o saçmalıkları yapmak beni bir kahve içmeye ikna ederseler kendilerine zafer saysınlar derdim😄👑 prenses gibi hissetmek için bir erkeğe ihtiyaç yok külkedisini oynamaya hele hiç gerek yok, erkeklere anası gibi yaranmaya çalışan kadınlar çok itici oluyor, kadın dediğin kadın gibi olur kendi değerini sen belirleyeceksin karşındakı erkek oraya ulaşmaya çalışacak. Eskiden erkekler kovalar, kadınları ilişkiye evlenmeye ikna etmeye çalışırdı şimdi kadınlar kırmızı mumla davet ediyolar sonra neden bu adam arsız oldu bilmem ne. Yahu fıtrat böyle yani doğadaki kuşlar bile dişiyi tavlamak için dans ediyor siz donla temizlik derdindesiniz

Ben arkadaşınızın tavsiyelerini taktiksel buldum ama iliskiler taktikle yurumez ki...
Benim.kuzenim de oyle erkeklere yemek yap vs der ama kendisi hep verici oldugundan aldatiliyor ya da kullaniliyor diyebilirim.
Ben gercekten deger veren bir insanin partnerini (es/sevgili adi her neyse) her sekilde sevebileceğini düşünüyorum. Tabii ki deger de sevgi de saygi da karşılıklı...
Diger açıdan da belki uzman destegi almanız, kendinizi ve iliskiye bakis acinizi çözmeniz acisindan iyi gelebilir.

Bir konuya böyle tip ilişkileri yazmıştım da ben hiç görmedim demişti biri, tepki göstermişti sanki.
Geneli böyle, azınlık olan kadınların duruşu var ve adam ne olursa olsun onu o olduğu için seviyor.

Diğer türlü bir ilişkide kadının ruhu nasıl doyuyor, kendimi sadece ihtiyaç karşılayan bir ev aleti olarak görürüm, Allah nasip etmesin o arkadaşınızın tarif ettiği ilişkiyi.
Erkeğin ne hissettiği, kendi duygularından daha mı önemli yani.

Severim ama önce kendimi.

Bir konuya böyle tip ilişkileri yazmıştım da ben hiç görmedim demişti biri, tepki göstermişti sanki.
Geneli böyle, azınlık olan kadınların duruşu var ve adam ne olursa olsun onu o olduğu için seviyor.

Diğer türlü bir ilişkide kadının ruhu nasıl doyuyor, kendimi sadece ihtiyaç karşılayan bir ev aleti olarak görürüm, Allah nasip etmesin o arkadaşınızın tarif ettiği ilişkiyi.
Erkeğin ne hissettiği, kendi duygularından daha mı önemli yani.

Severim ama önce kendimi.
Ben hiçbir türlü sevilmiyorum galiba. Öyle veya böyle hep başkası tercih ediliyor.

Birkaç problemimden bahsettim ve dedi ki benim ilişkilerim uzun sürüyor çünkü sevgilimin evini de temizliyorum yemeğini de yapıyorum aynı zamanda bunları güzel iç çamaşırlarıyla yapıyorum bir erkek başka ne ister ki?
Arkadaşınızın bu söylediği çok saçma. İlişkinin uzun sürmesi için sevgilisine (yani elin oğluna) hizmet ediyor. Her erkek gibi arkadaşınızın sevgilisi de kendisine hizmet eden kadın ister. İkili ilişkileriniz ve hem de yaşadığınız suçluluk duygusundan kurtulmak için terapi almanız gerekiyor.

Ben eşimle 6 ay kadar beraber yaşadım, söz nişan evlilik olmadan. Ortak sorumluluğumuz olan evdi haliyle, her türlü işini, sorumluluğunu "beraber" yaptık.
Ben kendimi kendi gözümde "hizmetçi, bakıcı, vs" konumlandıramam. Ben onun annesi değilim. Sevgililik için söylemiyorum, evlensem de annesi değilim. Evlendim, hala annesi değilim. Türk kadınlarının anlamadığı nokta bu.
Sağlıklı bir birliktelik yaşayacaksanız ortak paylaşımlar olmalı, ben de bir erkekte sadece finans ihtiyaçlarımı karşılasın, getir götürümü yapsın diye ilişki yaşamam. Benimle ortak çıkarlar doğrultusunda da ilişki yaşayacak erkekle olmam.

İç çamaşırlarıyla temizlik demişsiniz. Ben sıcak ve turistik bir şehirde yaşıyorum, iç çamaşırıyla da çok temizlik yaptım. Kışın yün çorapla da. Ama afedersiniz şeyimde olmaz adama görsel bir şey sunayım ki çok bakımlı biriyimdir. Ama bu benim erkeğe yaranmak için yapacağım bir şey değil. Ben ona hizmet verecek bir obje değilim.

Her kadın arzulanmak ister, sevgilisi eşi için vazgeçilmez olmak ister. Fakat bunun bir sınırı var, gerektiğinde saç baş dağınık olduğunda, o ev temizlenmediğinde 1 hafta uzanıp yattığınızda da alnınızın ortasında sivilce çıktığında da o adamla iletişimin bozulmaması gerekir.

Eğer aksiyse o ilişki gerçek değildir, istiyorsa 10 yıl sürsün en farkediyor ki?

Siz ne istiyorsunuz ona odaklanın.

Ay Allah'ın boynuzlusu akıl vermiş ya, şaka gibi cidden. Adam seni aldatsin sen donla ev temizle, tuvalet ov 😅 çok saçma.
Dinlemeyin arkadaşınızı.
Benim de ilişkilerim güzel olur genelde, sevgililerim fedakar olur. Başka bir kıtada bile olsa ne yapar eder her fırsatta gelir, hatta eski sevgilim kısa dönemli ülkeme taşınmıştı dil iz bilmeden ben varım diye, yeni sevgilim iş buldu çok yakında temelli ülkeme taşinacak, Euro'lu işini bırakıp TL kazanacak.
Hiç de terkedilmedim, bir sevgilim benimle ayrılık konuşması yapmadı ya da ben ayrılık konuşması yapinca rahatlamadi. Yani belki yorum yapabilirim :)
Hiç de kimsenin g.tünün arkasını toplamadim, toplamam da.
Genelde sevgililerim benim guzelligimi vs hiç övmez (ki çok güzel bakımlı boylu poslu değilim). Ama yanımda çok mutlu hissettiklerini söyler. Beraberken hep büyük bir neşeyle davranırım (ask beni mutlu ediyor), bir şey anlattilarsa gözlerinin içine bakar da dinlerim, anlattiklarina önem veririm ve fil hafızam vardır asla unutmam (sevgilimin plakası onun için önemli bir şeydi - bir kere bahsetmişti. Araç kiraladığımız bir gün otoparkta ararken 'heh bu benimki' dedi, 'hayir,seninki xxyy'ydi' diye plakasini andım. Bu çok hoşuna gitti mesela 'nasil da hatırladın' diye. Ben de 'senle ilgili hiç bir şeyi unutmam' dedim 😜
Demişsin ya hayatımdaki kişiyi asagilayasim geliyor. Ben hayatımdaki insanı över dururum, pohpohlamayi çok severim . Bir güzel özelliği varsa bu özelliği hep hatirlar takdir ederim ki kendini bu özelliğiyle tanımlasin:) mesela sevgilimin isminin anlamı tanrının hediyesi demek. Ve bana çok kıymetli bir hediye vermişti, tatilimizi çizgi kitap haline getirmişti. Ben oradan verdim gazı, durup durup 'adini kim koymuş? Tam adının hakkını veriyorsun / tabii ki en mükemmel hediyeyi sen hazirlarsin sonuçta xyz'sin" falan diye övüyorum. O da her seferinde çıtayı daha da yükseltmeye çalışıyor, bana üstüne çok düşünülmüş ve emek verilmiş hediyeler hazirliyor. Ya da bir eski sevgilim vardı, yüz yıldır ayni bölümü bitirememis, bazen uyuşturucu kullanan, annesinden harçlık alan saçma sapan bir cocuktu. Bazen bana günlük hayatın icinde komik siirler yazardı ben onu cuzdanimda falan tasirdim, şiirlerini överdim, ezberlerdim. Hatta 14 Şubat'ta keçeden fotoğrafınızın olduğu bir defter yaptırıp içine şiirlerini yazmıştım, o kadar pohpohlardim ki şiirlerini, havaya girerdi hep daha güzelini yazmaya çalışırdı:) aynı çocuga yoğun çalıştığım bir dönem 'sabah buluşalım, çimenlerde kahvaltı yapalim en azından görüşmüş oluruz' demiştim . O da patates faln kizartmis, yumurta haslamis. O kadar hoşuma gitti ve bunu belli ettim ki sonra karşı kıtada oturmasına rağmen sıkça bunu yapmaya gelir oldu, sabah erken kalkar çeşit çeşit kahvaltiliklar hazirlardi. Annesi sütlaç yapınca seviyorum diye gelir sepetime koyar giderdi falan.
Bence erkekler böyleler biraz. Pohpohla calisirlar. Ben bugüne kadar iyi özelliklerini övdüğüm hiç bir erkeğin o özelliğinin parlamadigina şahit olmadım:)
Aşağılamak çok üzücü bir sey. Neden aşağılayayim ki sevgilimi? O kadar sevmiyorsam ayrılırım daha iyi. İnsan hayatındaki kişiyi en iyi yerlere yakıştırmali, aşağılamak yerine.
Ayrıca sevgi gösterisinden çekinmem, Elele yürürken elini falan öperim 😅parkta bahçede dizime yatırır şarkı söylerim (alman sevgilim 'sen bir aysin, ben kara gece' ninnisini ezberledi dinleye dinleye. Şimdi geceleri o bana söylüyor), sandalyede oturuyorsa genelde üç beş dakka bir masaj yapasim gelir, Kulunçlari varsa ovarim bir güzel. özene bezene hediyeler hazirlarim, özlediysem özledim derim, mesafe varken onu arzuladiydam bunu dile getirirm, en büyük sohbet konularimizdan biri anılarımız olur, durup durup bir animizi hatirlariz , beraberken farklı şeyler yapmaya dikkat ederim. Kampa gitmek, bisiklete binmek, otostop çekmek, hayvan barınağı gönüllüsü olmak gibi. Gecelik konusunda arkadaşına katılıyorum, güzel güzel giyinmeyi severim , sevgilime gecelik almasını söylerim (heyecanlaniyorlar kendileri alınca, alışık olmadıkları için) , bunu asla tavsiye etmem ama güvendiğim biriyse yüzümün görünmediği çekici pozlar atarım vs.
Aslında bunlarin hepsi içimden gelir çünkü yengeç burcu vıcıklığı var bende. Ama ben böyle olunca sevgililerim de böyle oluyor ve ayrılmayı akıl ucundan geçirmiyorlar.

Skskdkdjdnndd benim bile teklif edesim geldi

X