Arkadaşımın tavsiyeleri doğru mu sizce?

İç çamaşırıyla ev işi mi yapılırmış ya kendimi gözümde bi canlandırdım da şöyle çok komik yani 😂 Cilveli olmak,ilişkiyi canlı tutmak için bir şeyler yapmak başka ama ev işi yaparken de seksi görünmeyelim bir zahmet 😂

Genel olarak bakımlı biri olduğumu düşünüyorum. Sevgilime güzel görünmek,ilgisini çekmek,iltifat almak tabiki hoşuma gidiyor ama bu sırf onun için yaptığım bir şey değil. Kendim içinde yapıyorum. Ama kimse kusura bakmasın her dakika da seksi görünücem diye kasamam yani. İnsanız hepimiz. Yeri gelecek saçımız başımız da dağılacak,üst başta karışacak. Ben Bihter Ziyagil değilim kahvaltıya ayrı akşam yemeğine ayrı kombin yapamam 😂

Hem bizimde canımız var,isteklerimiz var erkeklerde bize güzel gözükmeye çalışsın dimi ama? Tek taraflı olmaz o işler.

Ahaha kendimi iç çamaşırıyla temizlik ya da yemek yaparken düşündüm deee...
Iyyyhh o ne kııızz ne gerek var, donarım ben öyle, depremi yangını seli var bir de bu işin. Sürekli kargo geliyor eve kapıyı nasıl açacağım.:skandal:

gerçekten bişeyi çok merak ediyorum, bu arkadaşının tavsiyelerini mantıklı buldun mu ?
hani dediği şeyleri yapmasına rağmen aldatılan bi kadın olması falan . buna rağmen kafana yattı mı bu söyledikleri ?

Kendi evimi bile iç çamaşırıyla temizlemiyorum saçmalık . Hele ki kocam gitmesin diye bunu yapmak ×2 saçmalık 😂 kısacası arkadaşınızın vermek istediği mesajlar saçmalıklar silsilesi ..
İnanmayın.

Doğduğumuz ailede ki ilişki anlayışını aktarırırz aslında. İlk evlendiğimde annem gibi davranmıştım. Zamanla törpüledim. Destek aldım. İlişki tamamen size bağlıdır doğrusu yanlışı yoktur. Ben eşimin arkasını toplamam. Ütüsünü kendi yapar arada da “ napayım karım yapmıyor ki” diye takılır. Lakin su istese afiyet olsun diye getirim. Bende birşey istediğimde getirir. Denge durumu farklı. Yeri gelir cinsellikte çok iyi oluruz ama temizlik yaparkende seksi giyinmem. Çok iyi gezme arkadaşıyızdır ama ben arkadaşlarımla da çıkıp onu yalnız bırakabilirim. Annem daha farklıdır. Babama bağımlıdır. Siz kurarsınız ilişkiyi emeklerinizle kimseyi dinlemeyin.

gerçekten bişeyi çok merak ediyorum, bu arkadaşının tavsiyelerini mantıklı buldun mu ?
hani dediği şeyleri yapmasına rağmen aldatılan bi kadın olması falan . buna rağmen kafana yattı mı bu söyledikleri ?
Mantıklı bulmadım. Ama erkeklerin bu tarz şeylere iç güdüsel olarak çekilebildiklerini düşünüyorum. Ben ilişkilerde bir süre sonra gözden çıkarılıyorum. Bu da beni üzüyor.

Erkekler neden arkadasinizdan vazgeçsin . Arkadaşınız hem bedava hizmetçi, hem sevgili, hem de seks partneri . Evet erkekler basittir ve basit düşünür ve hiçbir erkek böyle enayi bir hatunu birakmaz . Birde seksi iç çamaşırı ile yapiyormus aman ne hoş 😂 kendini kullandirtiyor haberi var mı ? İlişkinin uzun sürmesi kadar nihayete ermesi de önemli . Sonuca varamadigina göre ?

Mantıklı bulmadım. Ama erkeklerin bu tarz şeylere iç güdüsel olarak çekilebildiklerini düşünüyorum. Ben ilişkilerde bir süre sonra gözden çıkarılıyorum. Bu da beni üzüyor.
Arkadaşınız da gözden çıkarılıyor aslında. Aldatılıyor tüm çabasına rağmen. Kendisi gurursuzca aldatildigi ilişkileri devam ettirerek değer yada başarı kazanmıyor.

burdaki konularına ve şu en sonuncu tiksindiğim çocuğa bakarak konuşuyorum, bence çok yanlış insanlara denk geliyorsun
ha şimdi diyeceksin ki herkes mi yanlış
doğru insan sayısı az zaten
benim uğrunda konu bile açtığım, arada da yorumlarımda b.k attığım toksik bi eski sevgilim var
tanıştığım andan beri hangi arkadaşımla paylaşsam sen bu salağı nerden buldun böyle arızalı biriyle ne işin var dedi
adamın ilişki geçmişinde bi tane normal insan yok şöyle uzun soluklu
kısa olanlar var onlardan da düzgün bahseder ama düzgün insanla da o yapamamış
yanlış insan yanlıştır yani yanlıştan doğru yaratılmaz
ben de onun için yanlıştım yani tek taraflı konuşmuyorum

burdaki konularına ve şu en sonuncu tiksindiğim çocuğa bakarak konuşuyorum, bence çok yanlış insanlara denk geliyorsun
ha şimdi diyeceksin ki herkes mi yanlış
doğru insan sayısı az zaten
benim uğrunda konu bile açtığım, arada da yorumlarımda b.k attığım toksik bi eski sevgilim var
tanıştığım andan beri hangi arkadaşımla paylaşsam sen bu salağı nerden buldun böyle arızalı biriyle ne işin var dedi
adamın ilişki geçmişinde bi tane normal insan yok şöyle uzun soluklu
kısa olanlar var onlardan da düzgün bahseder ama düzgün insanla da o yapamamış
yanlış insan yanlıştır yani yanlıştan doğru yaratılmaz
ben de onun için yanlıştım yani tek taraflı konuşmuyorum
İnsanlar mı yanlış bilmiyorum. Başkalarını sevebiliyorlar bence

Bugün arkadaşımla otururken konu ilişkilerden açıldı. Birkaç problemimden bahsettim ve dedi ki benim ilişkilerim uzun sürüyor çünkü sevgilimin evini de temizliyorum yemeğini de yapıyorum aynı zamanda bunları güzel iç çamaşırlarıyla yapıyorum bir erkek başka ne ister ki? Erkekler basittir böyle yaparsan kendilerini güçlü hissederler ve sana bir şeyler yapmaya başlarlar
Arkadaşınız neden mahalle teyzesi gibi konuşuyor ya bu yaşta? İlişkileri de adamların kendine birkaç aylıkken 10 yıllık eşi gibi davranacak bir kız daha bulamayacağını bildiklerinden bitmiyor. Adamın işi görüldüğü sürece sürüyor. Bunu iyi bişey mi sanıyor arkadaşınız cidden çok enteresan, bu kadar pick me olunmaz.

Kendini aldatan sevgilileri kaçıp gitmesin diye, çamaşırla temizlik yapmak nasıl ezikliktir?
Kendini akıl verecek seviyede görmesi de ayrı bi saçmalık.
Sevgilileri verici demişsiniz ya, hizmet bedeli işte o. Başka birşey değil.
Az buçuk kafası çalışan bir erkek, aldatmalarına rağmen arada nikah bile yokken bu kadar bi yerini yırtan bi kadına karşı verici olur, böyle kerizi nerden bulacak bi daha?

X