Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canan sen gezdinmi hastane odalarını falan beğendinmi ay kafayı yiyeceğim yakında bu hastane arayışıyla

anaaa herkes burda burçin canan dırımkızı muallim ablaaam hedarzu kimse kaswaaaaaa nero.ka

kaswa hoşgeldin..nasıl miniklerin....kokla onları bizim için..lütfen foto koy.....
dırım sen yokken sayfalar ilerlemiyor....

evet canım ben odalara çıktım odalar büyük banyo felan var sıcak su var ama ben kocaman odada sadece 1 koltuk gördüm ilgimi çeken sadece oydu yani oda büyük ama boş hani sanki kalabalık misafir için dizayn etmişler ama oturacak yer koymamışlar gibi tabi ben temizlenmiş boş oda gördüm belkide konuluyordur gelen felan oldumu bide tv var odada kapı süslemesi felan yapıyolar birde

vallaha ya artık sayfalar ilerlemez oldu remen durma noktasına gelidk yawww herkeste bi miskinlik var ölü toprağımız serildi üzerinize ülennnnnnn
vallaha bu güün benide öğlenden sonr abi uyku bastı anlatamam kocişle girdik yatağa uyuyalım diye o horlamaya başladı bende tık yok kalktım geri oturdum pc başına msn ile uğraşıyom hala ama nafile yapamıyommm

dırım sen neden memnun kalmadın cnm serkan beyden

nero cnm ben neden memnun kalmadım kanamam olduğunda laitf bey ona pasladı beni
o gece gelmedi çünki karşıda oturuyor ...sonra ertesi gün geldi
kanama neden dedik...olabilir bu dönemde yapılacak hiçbişey yok dedi...
kaybedersek kaybederiz dedi....düşün ben ölüyorum ağlamaktan bebeklerime biişey olacak diye.....

kanamam devam etti gece yine gittik acildeki doktor evde bekle bişey yapamayız dedi...
sonra latif bana janeye git dedi sağolsun sabah ilk beni aldı hemen muayne etti
bebekler çok iyi dedi...ve kanamanın sebebini söyledi plesenta aşağada bu 5 ay bitiminde yukarı çıkabilirde çıkmatada bilir dedi...ama rahim iyi merak etme bişey olmaz dedi..
beni rahatlattı hastaneye yatırdı...

ama serkan ölürse ölür dediiialsanaalsanasmileohaoldumsmile

heheh yetişir vallaha kayraaa zamanı bol nede olsa okusun boşverrrr
ya arkadaşlar bana şu sancı olayını anlatan bi hatun çıksa kasılmayı felan benim karnım taş gibi oluyo mesela bazen siz ona kaıslma diyosunuz ama düzenli değil bende buna kasılma demiyorumda bebek sırtını felan dayadı ittiriyo diyorumm sncım oluyosada anlamıyorum vallaha

cnm nerelerdesinnnnnnnnn evini çok aradımm
Ne zaman aradın ki canım ...Ben senin numaranı cevapsızlarda görmedim ki hiç..Ben mevlüt alışverişindeyken aramıştın sonra mesajlaşmıştık..Onun dışındamıydı canım..Bu arada ne güzel bir telaş içindesin ...Her şey çooooooooook güzel geçsin inş...ne mutlu sana...
evet canım o kadar ilerlediki hamileliğim ilk sırada ben varım düşünnn hehe vallaha hala belli değil diyebilirim çünkü fiyatlar değişecek deniliyor ya ama sanırım medical parkta olacak anlatsana biraz doğum sonrası felan nasılsı hastane bide daha gün vermedi dr bu cuma gidicem belki o zaman verir
Ay canan ne güzel....Az kaldı yavrularına kavuşmana..Misafir ağırlayacak ve börek yapacak kadar iyisin maşallah sana..:nazar:Ben o haftamda adım atamaz durumdaydım..boshayallersmile Sen sor ben anlatayım canancığım...Çok yogun ve yorgun geçiyor günlerim..Ama alışılıyor çok şükür bebeklerimin sağlıkları iyi..Onları izlemek koklamak anlatılamayacak duygular..Az kaldı sende yaşayacaksın ...Aşkın adı bu ....

cano kızzzzzzzzzzzzzz gellllll deyyomm 1.30 dan sonra olur heralde babannesi kuran okuyacak zatenn

neroo bacım medıcalpark otel gibi kızııımmmm süperrrrrrrrrr yaniii

hımmm ne güzel kaswacım yaaa allahım işallah bu ay sonuna kadar banada nasip edecek o duyguları ben çok sağlamım cnaım ya hiç şimem felan olmadı hala her işimi yapıyorum mesela .. mutfağımı felanda temizliyorum yemekleirmi yapıyorum ayaktayım yani evde süpürüp siliyorum sağlam geçti hamileliğim umarım doğumda sorunsuz geçer ne sorayım canım hastane nasıldı mesela güzel ilgileniyolarmı doktorlar hemşireler bebek bakımını snemi yapıyosun hastanemi yapıyo mesela
eve gelince ve şimdi nasıl yavrular tek başına bakabiliyomusun sen bi düze uydurabildinmi bebeklere yada bebeklermi seni kendi düzenini uydurdu emzirebiliyomusun yoksa sadece mamamı veriyosun ne bilim anlat beni heyacan basmaya başladı ne yapacağım ne edeceğim diyeee

Ne zaman aradın ki canım ...Ben senin numaranı cevapsızlarda görmedim ki hiç..Ben mevlüt alışverişindeyken aramıştın sonra mesajlaşmıştık..Onun dışındamıydı canım..Bu arada ne güzel bir telaş içindesin ...Her şey çooooooooook güzel geçsin inş...ne mutlu sana...

Ay canan ne güzel....Az kaldı yavrularına kavuşmana..Misafir ağırlayacak ve börek yapacak kadar iyisin maşallah sana..:nazar:Ben o haftamda adım atamaz durumdaydım..boshayallersmile Sen sor ben anlatayım canancığım...Çok yogun ve yorgun geçiyor günlerim..Ama alışılıyor çok şükür bebeklerimin sağlıkları iyi..Onları izlemek koklamak anlatılamayacak duygular..Az kaldı sende yaşayacaksın ...Aşkın adı bu ....

aaaa sonrasında aradım cnm nasıl geçti mevlüt felan diyecektim...

pamuğuda aradım kimse çıkmadı şansımaaa

sağoll cnm çok güsell telaştayımmm bu bitecek 3 ay sonra doğum günü sonra ameliyatımız sünnetmiz ohhh yazada kınamız

ayy ben devamlı hareket halindeyim sonra canana gidecem diş buğdayı için yardım edecem alişle ömerde büyür abilik yaparlar devrimle ,mustafakemale

ay ne biçim doktormuş o kız dirim hiç ölürse ölür denirmi iyi atlamadın herifin üstüne

kızz ben ölüyordumm onun lafları ile geberdim zatiii

heheh yetişir vallaha kayraaa zamanı bol nede olsa okusun boşverrrr
ya arkadaşlar bana şu sancı olayını anlatan bi hatun çıksa kasılmayı felan benim karnım taş gibi oluyo mesela bazen siz ona kaıslma diyosunuz ama düzenli değil bende buna kasılma demiyorumda bebek sırtını felan dayadı ittiriyo diyorumm sncım oluyosada anlamıyorum vallaha

aynen yaaa ben kızımda hiç ağrısız sezaryene grdim... doğum sancısı hakkında bişey bilmiyorum... kasılmalarımda arttı......

tamam aşkım kocişe ikna çabalarına bugün başlıyayaım anca ikna ederim göbeğim olmasa sana verecem derdim ikna ederdimmm ama şimdi elimde adama verecek hiç bişey yokki hehhe neyse fantezi yapayım doğumdna sonra siyah fartiyer alıcam senin için felan diyim ay ne aşifte karuyummm yawwww

ayyyy diirm o günleri görecekmiyim yawwww çok uzak geliyoooo doğacaklarda büyüyeceklede dişleri çıkacakta amanında amanınyerim ben onlarııııııı popolarını sırırcam doğduklarında
bak yaza felan çıkar dişimiz sözünü unutursannnnn:eek:klava:

tamam aşkım kocişe ikna çabalarına bugün başlıyayaım anca ikna ederim göbeğim olmasa sana verecem derdim ikna ederdimmm ama şimdi elimde adama verecek hiç bişey yokki hehhe neyse fantezi yapayım doğumdna sonra siyah fartiyer alıcam senin için felan diyim ay ne aşifte karuyummm yawwww

kandurrr kandurrrrrrrrrrr

ben sana sexsüüüü çamaşır hediye ederimmm

yaa bizde annemdeyiz perhizde gibiyizzzz

biii gelsindeeeee:kedi:eve gidekkkkkkkohaoldumsmile

ayyyy diirm o günleri görecekmiyim yawwww çok uzak geliyoooo doğacaklarda büyüyeceklede dişleri çıkacakta amanında amanınyerim ben onlarııııııı popolarını sırırcam doğduklarında
bak yaza felan çıkar dişimiz sözünü unutursannnnn:eek:klava:

ayyy göreceksin tabiiiiiiiiiiiiiiiiii
bak ben yaşını bekliyom düşünnnn

kızzz gelmezmiyim aşkolsunnnolumunekankayizsmile

ay kayra hani diyolar ya göbeğin üstünde tepecik felan oluşuyo diye marry öyle yazmıştı mesela o bende çok oluyo yani uzun süredir oluyo ama başka bişi yok nst lerde sancılar en fazla 34 ü gösteriyo kalp atışlarımızda öyle 130-140 felan yani herşey normal çıkıyo ülen sancımız gelse doğuranakadar anlamayacağız ha ben ne istiyorum biliyomusun güzelce suyum gelsin gidip hop doğurayım olsun bitsinnn

kaswa burdaysan bişi daha soracağım medical parkta doğumu kameraya felan çektirebiliyomusun kuzummm serpille mary çekmişler amaonlara soramadım nasıl hallettiniz diye bazılarıda hastabakıcıya 5-10 lira ile makineyi ver çekiyo diyolar sen bişi yapabildinmiiii

diirm et vallaha azmış durumdayım resmen hamileliğin başlarında çok tiksindim ama şimdi neye aşeriyosun deseler hehhe söyleyemeyeceğim neye aş erdiğimi sen anla artıkkkk

zaman geçiyo dimi sen yaşını bekliyosun ay ne güzel ya tamam yaz sonu yapıyoz partimizi organizatörüm benimmmm yerim kıs seniiiii

göbek deliğimi tepecik oluyo........ anaaaa deme kız benimkide öyleee....................

X