Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

diirm et vallaha azmış durumdayım resmen hamileliğin başlarında çok tiksindim ama şimdi neye aşeriyosun deseler hehhe söyleyemeyeceğim neye aş erdiğimi sen anla artıkkkk

zaman geçiyo dimi sen yaşını bekliyosun ay ne güzel ya tamam yaz sonu yapıyoz partimizi organizatörüm benimmmm yerim kıs seniiiii

heheeeee......:kedi:

yaparız tabiiii ama yaz sonu ağustosss senin kuzular erken diş çıkarması lazımmmmmmm

anaaa herkes burda burçin canan dırımkızı muallim ablaaam hedarzu kimse kaswaaaaaa nero.ka

kaswa hoşgeldin..nasıl miniklerin....kokla onları bizim için..lütfen foto koy.....
dırım sen yokken sayfalar ilerlemiyor....
Hoşbulduk kayracığım...Seve seve koklarım teyzesi..opuyorumnanaktan...İsimleriyle yaşasın kızların çok güzel isimleri...

evet canım ben odalara çıktım odalar büyük banyo felan var sıcak su var ama ben kocaman odada sadece 1 koltuk gördüm ilgimi çeken sadece oydu yani oda büyük ama boş hani sanki kalabalık misafir için dizayn etmişler ama oturacak yer koymamışlar gibi tabi ben temizlenmiş boş oda gördüm belkide konuluyordur gelen felan oldumu bide tv var odada kapı süslemesi felan yapıyolar birde
Canan odan ne kadar büyük bile olsa tek koltuk var canım..

viewer.php
[/URL][/IMG]

kızlar dolabımız nasıllll

sağol canım stıcker olarak aldık dizaynı biz yaptık :)))
kaswaaaaa sor yanıtlıyayaım dedin sordum yanıtlamadınnnn

bugün yemekte yapmadım iyimi börek yeriz dedim bi çorba yaparım yanına dedim emme onada üşendim üşenmekten ziyada pc başında takıldım kaldım kocişte hala horluyo uyandırmasammı ne sabaha kadar sabah kahvaltı hazırlarım hehhe iki yemek bi aradaaa

medineee naber kuzuuuu

forum istanbulun alt katında e bebek varya oradan aldım ben çok değişik şeyler vardı ama hani hem kıza hem erkeğe hemde bebeğe göre en çok bunu beğendik büyüdükleri zaman artık arabalı barbili felan isterlerse değiştiririzzzz oda almadım işte ben zaten odayıda daha yazın yapacağım boya badanadan sonra şimdilik oda olarak sadece 480 lira harcadım 150 park yatak ama bi tane daha alıcam 300 dolap 30 lirada sticker

X