Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kokoşş dirimmmm neler yapcan bakimkendineeeeee
partini yap sonrada bana gel dirimmmmm tamizliğeeeeeee

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dırım sana kokoşşşşşşşşşş dedıler........................al gardını sekerımmmmmm............canan kayra medıne ve hepınız valla coksunuz tek tek sayılmıyosunuz ............vakıtlı saglıklı dogumlar azalıyoo vakıtler..........dıkkat edın yatın bol bol

herkes buralarda gözükyorrr ama kimse yok..........

kokoşum apla ben yaaaaaaaaa kokoşda olacammmmm

canan annem çocuklara baksa gelir temizlerim

kızlar herkese iyi akşamlar.Ben geldimm...akşam doktora gittik .. meleklerimi gördümmm.Birir 1250 diğeri 1050 gr olmuşşş...pazartesi şeker yüklemesi ve bazı tahliller yaptırıcam gelişimleri ii dedi doktor..Bakalım tahlillerim nasıl çıkıcak

sağolll vilciğim yaa görüşemiyoruz sen çalışıyorsun
maşallah kuzularına

sağolll vilciğim yaa görüşemiyoruz sen çalışıyorsun
maşallah kuzularına

ewt canım ya akşamları evde oluyorum birde haftasonları o zamanlarda da denk gelemiyoruz.Maaşallah oğluşlarınada sıralıyolar demişsin ne güzel...Rabbim bizlere de nasip eder inş...

bu arada dırımcım yanlış hatırlamıyorsam park beşik konusu geçmişti dün akşam yazmıştım bilmem okudunmu e bebek mağazasında indirim vardı park beşiklerde düşünürsen araştır derim bizz aldık haftasonu gayet güzel

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dırım sana kokoşşşşşşşşşş dedıler........................al gardını sekerımmmmmm............canan kayra medıne ve hepınız valla coksunuz tek tek sayılmıyosunuz ............vakıtlı saglıklı dogumlar azalıyoo vakıtler..........dıkkat edın yatın bol bol

sağolasın ablam nşallah vakitli gelirler... ama evde hem sıkıntıdan hem ağrılardan bittim....

kızlar herkese iyi akşamlar.Ben geldimm...akşam doktora gittik .. meleklerimi gördümmm.Birir 1250 diğeri 1050 gr olmuşşş...pazartesi şeker yüklemesi ve bazı tahliller yaptırıcam gelişimleri ii dedi doktor..Bakalım tahlillerim nasıl çıkıcak

Maşallah kızlarına vilciğim, bende pazartesi gideceğim bakalım ne diyecek.

vil cnm iki beşik 180 tl demişsin ama ben tek almayı düşünüyorum
ama sanıırım vazcayacam annem teori üretti yatakları bi şekil yapacazzzzzzzzz

canoooo kaçmışsınnnn

kaswayıda gördüm yok olmuşşş

serpi ve hümeyra hiç yok ben gelince kaçıyonuzmuu beee

vuslat, vil... bebeklerinize maşallah kızlar Allah nazarlardan saklasın
dırım canım sana da Allah kolaylık versin haldır haldır hazırlık yapıyosun inşallah seneye de bize neler yapacağımızı anlatırız biz de hazırlıklara başlarız

Maşallah kızlarına vilciğim, bende pazartesi gideceğim bakalım ne diyecek.

Hadi hayırlı haberlerle gel canımm naptın hsatane işini düşündün mü
vil cnm iki beşik 180 tl demişsin ama ben tek almayı düşünüyorum
ama sanıırım vazcayacam annem teori üretti yatakları bi şekil yapacazzzzzzzzz

canoooo kaçmışsınnnn

kaswayıda gördüm yok olmuşşş

serpi ve hümeyra hiç yok ben gelince kaçıyonuzmuu beee
anladım canım ben fikir olur die yazdım
iyi akşamlar canımcımmmm.

kayracım merhaba ben kaçırdım galiba kızlarınını isimlerini bilmiyorumkismile

dırım canım sana da Allah kolaylık versin haldır haldır hazırlık yapıyosun inşallah seneye de bize neler yapacağımızı anlatırız biz de hazırlıklara başlarız

sağol canımmm...

teşekkür ederim cnm evet hazırlık yapıyozzzzzzz.........
inş.sizde güselllll güsellll anlatacaksınızzz

X