Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

teşkkür ederim vilciğimmmmmmm çok kararsız bi durum cnm offf herşey maliyet bugün bi efamımız yüzünden beşik parası gitti işteeee.....

Ya galiba dediğim yerde olacak eşimin orada, tek başıma kalamam ben, yanımda hiç kimse onun gibi olamaz akşamları erkek almıyorlarmış

selammm kızlarrr iyigeceler.
daha geçmişe bakamadım inşallah hepiniz iyisinizdir .bebeişlerde tabii.
kayracım ynemi ağrıların başladı canım.
dırım kız hazırlıklara tam kaz heralde büyük gün cumartesi demi ayyy ne güzelll ya fotoları bekliyoruz .valla bukadar hazırlıga berakettim.kimbilir nasıl tatlı olacaklar .ben oğluma yapmamıştım diş buğdayı keşke yapsaydım ona yapmadım diye şimdi gelecek bebeklerede yapmam hak yemeyeyim diye torunlardan alırız artık hevesimizi.

teşkkür ederim vilciğimmmmmmm çok kararsız bi durum cnm offf herşey maliyet bugün bi efamımız yüzünden beşik parası gitti işteeee.....

ewt canım kolay değil ikizçocuk çift masraf Allah kolaylık versin hepimize
Ya galiba dediğim yerde olacak eşimin orada, tek başıma kalamam ben, yanımda hiç kimse onun gibi olamaz akşamları erkek almıyorlarmış

bencede orası ii olur canım

Kızlarr bu arada bizde ankaralılar olarak ilk buluşmamızı Doudoucum la yaptık...zemuszemus Gwrçi ben fazla vakit ayıramadım bidahaki buluşmamız daha kapsamlı olacak inş...

iyi geceler kızlar giremiyorum çok keyifsizim ben bu ara ya kolum kalkmıyo sandalyede bile oturamıyorum noldu bana birden böyle anlamıyorum şimdi biraz oturdum inanın karnım ağrıyo belim ağrıyo hemen yatmak istiyorum idrar yollarımda enfeksiyon çıktı dr ilaç verdi o ilaç mı böyle beni keyifsiz yaptı hiç anlamadım bu güne kadar ne güzel gidiyoduk yokda artık bebeklerim beni yatırıcakmı

iyi geceler kızlar giremiyorum çok keyifsizim ben bu ara ya kolum kalkmıyo sandalyede bile oturamıyorum noldu bana birden böyle anlamıyorum şimdi biraz oturdum inanın karnım ağrıyo belim ağrıyo hemen yatmak istiyorum idrar yollarımda enfeksiyon çıktı dr ilaç verdi o ilaç mı böyle beni keyifsiz yaptı hiç anlamadım bu güne kadar ne güzel gidiyoduk yokda artık bebeklerim beni yatırıcakmı

canım hiç yorma ve sıkma kendini canın yatmak istiyorsa yat dinlen ilerleyen haftalarda yatmayı özliceksin zaten

Çok geçmiş olsun canım.bende geçirmiştim,idrar yolu enfeksiyonu,ilaç kullandım geçti.Yorgunluğun ondan değildir bence,eee kolay değil tabi,2 can taşıyoruz sıkıntılı oluyor.

sağolasın doudou cum
vil cim ticker da yazıor.... şevval nur ve zulal naz canım............
nefes ağrılarım geçmedi...sadece bel ağrısı geçti...kasıklarım çok fena 5 dk.dan fazla ayakta kalamıyorum... gecede yatkta yastık koymama rağmen çooook acıyor...

Kızlarr bu arada bizde ankaralılar olarak ilk buluşmamızı Doudoucum la yaptık...zemuszemus Gwrçi ben fazla vakit ayıramadım bidahaki buluşmamız daha kapsamlı olacak inş...

Eveeeeeetopuyorumnanaktan

sanada iyi geceler canım nasıl olalım ben zor oturuyorum pc başında karnım heralde patlıcak:)))

inan biv bende şuan zor oturuyorum patlıcak gibi gelio karnım ama sen 32 desin bana noluyo daha ya ben yatıyom ya tırstım hadi kızlar iyi geceler öptüm hepinizi

sanada iyi geceler canım nasıl olalım ben zor oturuyorum pc başında karnım heralde patlıcak:)))

Ah canım ya,seninde haftan ilerlemiş epeyce.Oturma çok zorlanıyorsan canım,bende şimdiden sırt ağrıları ve bel ağrısı başladı.

burdayım kız dirim hangi markette ne indirim var diye kataologlara bakıyodummm
vilcim sizde koyunda görelim azıcık göbüşleriii

gerenimo cnm oluyo bazen öyle miskin haller geçer çok takılmaz keyif alacağınşeyler yap bolda meyve yeki enerjin olsun hehehe

aşkolsun şekerler bizde burdaydık zemuszemus

inan biv bende şuan zor oturuyorum patlıcak gibi gelio karnım ama sen 32 desin bana noluyo daha ya ben yatıyom ya tırstım hadi kızlar iyi geceler öptüm hepinizi

bencede yat dinlen bu arada seni oturmayada bekliyorum komşum artık evdeyim izne ayrıldım

kızlar biliyosunuz değilmi biz geranimo ile aynı semti falan geçtik aynı sokakta otuıruyoruz:)))

sağolasın doudou cum
vil cim ticker da yazıor.... şevval nur ve zulal naz canım............
nefes ağrılarım geçmedi...sadece bel ağrısı geçti...kasıklarım çok fena 5 dk.dan fazla ayakta kalamıyorum... gecede yatkta yastık koymama rağmen çooook acıyor...

Kayracım gerçektan gece yatmalar işkence oluyor resmen rabbim kolaylık versin.Uykumu uycan,yastıklarlamı savaşıcan hiç belli değil.seni çok iyi anlıyorum.Senin tek gebelikle karşılaştırma şansın var,hangisi daha zor.

gerenimo cnm oluyo bazen öyle miskin haller geçer çok takılmaz keyif alacağınşeyler yap bolda meyve yeki enerjin olsun hehehe

kız canan sana 41 kere maşallah hayranım senin şu enerjine valla ben başka taraflarımdan soluyorum resmen :)))

X