Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Böyle şeyler çok normal geliyor artık bana çünkü bütün gebeliklerimde oldu tabi o zaman ben de korku içinde bekliyorum ama çok şükür doğdular mümkün olduğunca dinlenmek ve progestan fitil kullanarak atlattım :) umarım sizler de sağlıkla alırsınız ikizlerinizi kucağınıza :)
progestan fitil derken ben progestan 200 lük hap içiyorum ayriyetten crinone jel kullanıyırum

Crinone jel de progesterone hormonu artirici ikisini birden neden vermis doktor anlamadim . Genel de doktorlar ya ignesini ya jelini yada tablet olanini veriyor. Cunku hepsi ayni gorevi goruyor.

Crinone jel de progesterone hormonu artirici ikisini birden neden vermis doktor anlamadim . Genel de doktorlar ya ignesini ya jelini yada tablet olanini veriyor. Cunku hepsi ayni gorevi goruyor.
Crinone jeli kullanıyordum, tüp bebekle hamile kaldım, sonra doktor değiştirdim o sıra kanama oldu, profestan 200lükte kullan dedi sabah akşam iç dedi, yani doktor biliyor ikisini de kullandığımı, ilacı içince zaten sersem gibi oluyorum en az 3 saat uyuyorum

Merhaba arkadaşlar,bebeklerimin kıpırtısını her zaman hissedemiyorum ben sizde durumlar nasıl acabaa

Banada dua edermisiniz yarın doktora gidecem 11 haftalik olduk gelişimlerini tamamlamislardir inşallah ilk gebeliğimde gelişmedi bebeğim korku var bu seferde

Merhaba hanımlar, benim ikiz hamileliğimin bu dönemlerinde ( 24. Hafta içindeyim) yorulunca ya da yürümeyi fazla yapınca karnımda ağrı oluyor, doktorum daha bol istirahat etmemi önerdi. Sizde durumlar nasıl? Şimdilik göbek büyüklüğüm bana anormal gelmiyor, acaba kaçıncı haftadan sonra tek gebeliklere göre daha iri oluyoruz? Haftası ileri olanlar fikir verirse sevinirim. Allah hepimizin yardımcısı olsun, sağlıkla evaltlarımızı bize bağışlasın. Amin.

Dış görünüş kişiye göre değişir benim ikiz gebe olduğumu kimse anlamıyordu karnım dışarı doğru pek büyümüyor başka yerlerim büyüyor benim :KK70:

Bayanlar lütfen fikir verin çok zor durumdayım.16+5gunluk ikizlere hamileyim.yalniz bebeklerden biri 14 haftada kaldı.plasenta yetersizliği dedi profesör yalnız onun dışında bebek çok sağlıklı sonlandırmayalım muhtemelen kendi vazgeçecek besin alamayınca fazla dayanamaz dedi.basina böyle bisey gelen varmi eğer düşük olursa digerinide kaybetme ihtimali varmisplasenta yetersizliği genelde bebeğin ölümuylemi sonuçlanıyor ufakta olsa doğuma.kadar dayanamazmi

Diğerine de zarar verecekse eğer Dr neden kendi haline bırakmaya karar verdi? Allah yardımcınız olsun umarım iki bebeğinizi de sağlıkla kucağınıza alırsınız

Şöyle açıklayayım saglikli gördüğü bebeği sonlandirmak istemedi.hastaliktan dolayı gerileme değil çünkü yetersiz besin.kendi kendine kalbi durursa çift yumurta ikizi oldukları için diğerine zararı yokmuş doğuma kadar durur orda dedi.ama devam ederse anne tansiyonunu yukseltip erken doğuma neden olması ihtimalide var.yani çok zor bir karar insan kalbi atan eli ayağı düzgün bi evladıda siz sonlandırın diyemiyor.allah büyük diyorum kendi vazgeçsin.yani sadece erken doğumda digerini riske sokarmis

X