Arkadaşlar sizce nasıl? Photoshop'ta yapılmıştr.

cs3 kullanıyorum ben ama öyle kolay kullanılacak bi program degil bence.. biraz detaylı pc bilgisi olması lazım..eger hakkaten ileri düzey kullanılacaksa.. bide ayrıntılı sorun olursa özelden yazki konu baslıgını mahvetmeyelim.. =)

Çok teşekkürler arkadaşlar. Saçlarımı uzatmaya karar verdim. Uzayınca çikolata rengine falan boyarım herhalde ama biraz zaman gerekiyor sanırım. Sizi çok seviyorm çok teşekkürler ilgilendiğiniz için

bence mavi ğöz ve saçlar süper bir kere acayip sexsi bence

photoshop uzmanı mı:roflol: kusura bakma ilk defa böyle birşey duyuyorum.-tatlicadiarzu- o nasıl birşey:kahve::kahve::kahve:

Bence güzel olmuş canım özellikle saç hususunda;
ikinci halinle Emma ya benzemişsin;* (eva.)

bence lense gerek yok.
değişiklik istersen postiş kullanabilirsin.
saç modelinle oyna biraz, kesimi beğendim ama farklı modeller yapabilirsin.(alnını biraz aç mesela)
göze kalem, dudağa parlatıcı ile 2. resimden daha güzel olabilirsin.

ilk resim daha güzel bence
su fotoshopu bir ögrenemedim gitti, daha dogrusu bulamiyorumki ögreneyim bulsam ögrenecem :-)

bencede dogal halin guzel. ben genellikle ps de saclarımla oynuyorum kızıl sarı :KK70: garip garip şeyler cıkıyor ortaya gülüyorum :))

14kes3.png

tatlım bende photoshoptan iyi anlayan biri olarak konusuyorum.. ilk resimle ikinci resim arasındaki farka bak.. ikinci resimde bal rengi göz ilk resimdeki haline yakısırmı sence.. ben kendimi photshopta ne hallere sokuyorum.. öyle olabilmek için neler vermezdim ama gercekte yakısmicak biliyorum.. o nedenle.. sen zaten yakısanı bulursun.. eger lensin sırıtmazsa mavi göz yakısır emin ol =) a.s.a.s.

canım ilk fotoya ışık vursaydı ikincisi gibi olurdu direk...doğal halin de çok güzel:)

Arkadaşlar size iki türlü resmimi göstermek istiyorum. Aynı gün çekinmiştir. Öncelikle bir photoshop uzmanı olduğumu söylüyorum. Photoshop'ta yaptığım bir çalışmadır... Sizce ikinci halim mi güzel birinci halim mi?

İlk halim normal ben...
p1110013yz0qo6.jpg

İkincisi de uzun saç ve göz rengi değiştirilmiş ben:

Blue_Dreams_by_reyhanirem.jpg

Ve sizce yeni postiş ve lens almalı mıyım_??? Fikirlerinize çok ihtiyacım var ..

saçlarını uzat cnim yakışacaktır,ilk fotoğrafın çok şirin,ikincinın yapma olduğu belli,ama güzel... bence doğal halin:) :1hug:

cok cirkin bence dogal haliniz daha güzel,neden insanlar kendini cirkinlestirir ki bilmem:tomato::tomato::eek:klava:

canımcım bence saçlarını uzat B vitamini alır,badem yağı kullanırsan çabuk uzar. postiş çok yapay durmuş, onu hiç kullanma derim, uçları saçak saçak duruyo. Ayrıca saçlarının tonunu biraz açarsan çok güzel olur, çünkü sen esmersin yüzünün rengi açılır. Lense gelince hiç kullanma derim çünkü lens insanı balık gibi yapıyo, böyle bön bön bakıyolarmış gibi duruyo. Ama kaşlarını sıklaştır gözlerin büyük zaten ama daha belirgin olur daha çekici olur şekerim:smiley-cool: ( bunun içinde yılan yağı öneririm bende 10 gün içinde inanılmaz etkiler yaptı) Ennn önemlisiii değişiklik hep güzeldir amaa sen zaten güzelsin bunu da bil yetera.s

eee foto nerde arkadaşlar ben neden göremiyorum

saç rengini ve modelini değiştirebilirsin
kaşlarınınn şeklinide değiştirr derimm

bence ıkısıde kotu.sen burda aman canım supersın dogal halın muhtesem dıyenlere bakma.sacının rengını makyajını degıstır daha sık gorunmeye calıs.guzel olamazsan bakımlı ve etkıleyıcı olursun..

X