Arkadaşlar sizce nasıl? Photoshop'ta yapılmıştr.

vallaaa çok beeendim bennn süper olmuss

photoshop 7.0 yükledim bende ama çalıştıamıyorum açılmıyor...bende b renkli gözlü halimi göreyim :)) yardım edin..

Doğal halin çok daha hoş. Saçlarını da öyle çok uzatayım deme bence bi yerden sonra kadını basitleştiriyor çok uzun saç. Biraz modern olmalı saç modeli dediğin, saç uçları iki yandan birleştirilince göğüs çatalı hizasını geçti mi biraz alaturka olmaya başlıyor. Göz rengini de çok sevdim, o göz rengine bakırımsı kızıllar, hafif kızılımsı kahveler, çikolata kahve, koyu karamel gibi renkler çok yakışır. Aman elleşme doğal güzelliğine, hele lens olayına sakın girme sakın sakın sakın!!! Ben hayatımda lens kadar itici bir aksesuar görmedim daha... Ceset gibi bakıyor sanki lensli gözler.. Özellikle de çok kaliteli olmayanlar. Aman ha.

Esmerlere mavi değil yeşil göz yakışır ama koyu yeşil Beren Saat'in ki gibi.Saçlarının rengi de çok koyu boğmuş açmalısın koyu karamel yakışır Hadise yapmıştı bir ara

Saç tarzını değiştirmeyi düşünsen ve azcık makyaj yapsan postişe de lense de gerek kalmaz bence ... Kendinde değişiklik yapmak istediğin kanısına vardım yanlış anlama yoksa :KK34:

cnm ben oncelıkle yetenegıne hayran kaldım valla onu belırtıyım dedım .tarzında ılla degısıklık ıstıyorsan cnm mavı lens degıl de ,mavı lens cok fazla cıg ve yapay duruyor .bal rengı ya da koyu yesıl tercıh edebılırsın cnm bıraz daha dogal renkler .sac rengın eger dogal rengınse hıc oynama derım .artık kalmadı boyle dogal sac renklerı .ararsın dogal halını .ama ılla degıstırmek ıstıyorum dıyorsan ,cıkolata kahvesı bakır karamel dusunebılırsın cnm .

yeni bir imaj değişik haller istiyorsan saclarını karamele veya kızıla boyayabilirsen sekli gayet güzel gözlerinede gri lens tavsiye ediyorum

gözler çok çiğ durmuş. saç rengini değiştirebilirsin çikolata rengi daha çok yakışır bence:CüvCüv:gamyoncuiremsu

bence de çikolata hatta koyu karamelleri denemelı,,,gozler fotoshoptan cıg gorunuo olabılır mavı bence

X