Arnavutlara gelin gitmek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız demeyin öyle arnavut ciğerini de severim aslında 😀😀😀😀 benimki beni çalıştırma taraftarı değil ben bakarım oturucaksın sen diyor

Ben hiç sevmem et 😆😆😆 Sen yine de çalışabiliyorsan çalış fazla ona bakma. Şu konuşma şeklini pek sevemedim. Oturcaksın sen vs.

Şimdi doğruya doğru iyi insanlardır kimseye kötülükleri olmaz

Her sepette çürük elma vardır ama Allah hayırlısına düşürsün canım. 😆

Ödün vermekten değil aslında bazen doğru buluyorum dediklerini aramızda yaş farkı var biraz 5 yaş ben daha çocuk gibiyim o olgun

Bence seni manipüle ediyor, açıkçası yaşla olmuyor bunun olgunlukla da alakası yok seni herşeyden sınırlıyor kişiliğinle niye oynuyor bu kadar mesela kıyafetin vs. Çalışmana izin vermemesi vs bilemiyorum neyse yorum yapmak istemiyorum. Mutluluklar.

Bence seni manipüle ediyor, açıkçası yaşla olmuyor bunun olgunlukla da alakası yok seni herşeyden sınırlıyor kişiliğinle niye oynuyor bu kadar mesela kıyafetin vs. Çalışmana izin vermemesi vs bilemiyorum neyse yorum yapmak istemiyorum. Mutluluklar.
Hayır hayır kıyafet konusunda sadece açık kısa giyinme diyor ki bende yaşım ilerledikçe saçma bulup bıraktım p tarz kıyafetleri çalışma tarzımda da yüksek ihtimal istanbul merkeze uzak oturucaz bu yüzden evlendiktwn sonra memurluk düşünüyorum buna okey

Çalışmana izin vermiyor, kıyafetlerine karışıyor, dediğim dedik ve sen bununla evlilik düşünüyorsun? Sence sevgi kurtarır mı bunları? Köle misiniz?
Çalışmama özel sektörde istemiyor kendide memur olduğu için evlendikten sonra düşünüyorummm

Çalışmana izin vermiyor, kıyafetlerine karışıyor, dediğim dedik ve sen bununla evlilik düşünüyorsun? Sence sevgi kurtarır mı bunları? Köle misiniz?
Allah akıl fikir versin, ülkemdeki kızlar düzelse bu erkekler de kendine bi çeki düzen verecekte işte, bizim kadınlarımız kocasız kalmaktan o kadar korkuyor ki kapış kapış kapıyorlar böyle ayıları, o yüzden bu ayıların ve ailelerinin nesli tükenmez...

Allah akıl fikir versin, ülkemdeki kızlar düzelse bu erkekler de kendine bi çeki düzen verecekte işte, bizim kadınlarımız kocasız kalmaktan o kadar korkuyor ki kapış kapış kapıyorlar böyle ayıları, o yüzden bu ayıların ve ailelerinin nesli tükenmez...
Ben bi insanın huyunu değiştiremem kabul edersem ederim etmezsem ayrılırım beni o kadar darlamadığı için devam ettim bu ilişkiye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X