Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Inofolic kullaniyim diyorum cnm. Bebis olmasina da yardımcı oluyormuş. Kk de herkes yaziyor. Gerci doktora sordum. Cocuk olmasi na yardimci kismina katilmadi :)

İnofolic konusunda bir fikrim yok. Doktoruna katılıyorum :) Bebiş olmasına yardımcı olan bir ilaç duymadım, faydası olduğuna inananlar da etkiyi ona bağlamışlardır bence :)) Faydası olanları doktorlar söylüyorlar zaten, keçiboynuzunu benim doktorum söylemişti mesela....KK de herkes yazıyor ama burda herkesin derdi başka. Bu sürecin içine girdiğimde anladığım tek şey birine yarayan herkese yarayacak diye bir şey yok çünkü binbir çeşit sebep var çocuk olmaması için. O nedenle o bunu içmiş hamile kalmış bu şunu yemiş bebeği olmuş gibi cümlelere kulağımı tıkadım herkesin nedeni ayrı bir hikaye....

İnofolic konusunda bir fikrim yok. Doktoruna katılıyorum :) Bebiş olmasına yardımcı olan bir ilaç duymadım, faydası olduğuna inananlar da etkiyi ona bağlamışlardır bence :)) Faydası olanları doktorlar söylüyorlar zaten, keçiboynuzunu benim doktorum söylemişti mesela....KK de herkes yazıyor ama burda herkesin derdi başka. Bu sürecin içine girdiğimde anladığım tek şey birine yarayan herkese yarayacak diye bir şey yok çünkü binbir çeşit sebep var çocuk olmaması için. O nedenle o bunu içmiş hamile kalmış bu şunu yemiş bebeği olmuş gibi cümlelere kulağımı tıkadım herkesin nedeni ayrı bir hikaye....

Doğru söylüyorsun cnm.birine etki eden sana etki etcek diye bisey yok. Senin dedigini de bi doktora sorayım. Iyiyse ondan alayım. Saol önerin için.

Kızlar yarın sonucumu öğreniyorum sonunda asilamamin 17. Günü ve regl olmadim daha...su anda inanilmaz bas ağrısı var ve midem bulanıyor :))) havalardan değildir umarim. Dua edin bana :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyyy cnm yaaa cok sevindim. Allahim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Ucuz veya dorduz olcak yani. Superrr :) benim de dun yeni aşılama m oldu. Bakalim bu sefer sonuc nasıl olcak? Bu sefer igneli asilama oldu.

aslıcığım hayırlı olsun aşılaman inşallah hakkında hayırlıysa tutar...
benimde bat 1 nisan. bu ay sadece çatlatma iğnesi vuruldum ama gebelik belirtileri gibi bişiyler var sanki :KK52::KK52::KK52:
kasıklarda ağrı, yanma hisssi, idrarda ve akıntıda koyu sarı renk.. bunlar hamilelik belirtileri midir bilemedim :26::26::26:

Kızlar yarın sonucumu öğreniyorum sonunda asilamamin 17. Günü ve regl olmadim daha...su anda inanilmaz bas ağrısı var ve midem bulanıyor :))) havalardan değildir umarim. Dua edin bana :))

inşallah canım dualarımız seninle... sonucu bize de hemn haber vermeyi unutma olur mu?

hapta kullanmadım hiç bişey vermedi sadece çatlatma iğnesi canım :) :KK76: :KK16:

bence doktorun yanlış yapmış, en azından klomen verseydi keşke..
şansın yükselirdi, neyse geçti artık. takma kafana.. allah büyüktür, ol derse olur..
bat ne zaman senin? inşallah gelmez dee hamişizdir hepimiizz... bide aşılama ne zaman oldu?

Ok bu detaylari da yazarsin :KK66: cnm .

canım çok sık yazamasam da sizleri takip ediyorum, rabbim hiç birimizi boş çevirmesin kapısından inşallah...
ben de 21 martta çatlatma iğnesi oldum ve 26 martta sağlık ocağında kan testi verdim 20.24 çıktı beta-HCG değerim..
çatlatma iğnesinin bu değere etkisi ne kadardır sence tatlımm?
pazartesi yeniden kan vereceğim sağlık ocağında..
birde şöyle belirtiler var:
idrarda ve akıntıda koyu sarı
kasıkta yanmalı ağrı
alt kirpiklerde karışıklık
göğüs ucunda hafiften koyulaşma
bir de canım sabah aç karna ovulasyon testi vardı evde bir sürü deneyeyim dedim. forumda ovulasyon testiyle hamile kaldığını öğrenen çok kişi gördüm.. ilk idrarımla yaptığım test çok net ikinci çizgi çıktı. kahvaltıdan sonra tekrar yaptım birincisine göre biraz daha silik çıktı ikinci çizgi. akşam tekrar yaptım bu sefer biraz daha silik çıktı...
tek tek yorumlarsan beni sevinirim...
kafam soru bankasına döndü :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

canım çok sık yazamasam da sizleri takip ediyorum, rabbim hiç birimizi boş çevirmesin kapısından inşallah...
ben de 21 martta çatlatma iğnesi oldum ve 26 martta sağlık ocağında kan testi verdim 20.24 çıktı beta-HCG değerim..
kasıkta yanmalı ağrı
bir de canım sabah aç karna ovulasyon testi vardı evde bir sürü deneyeyim dedim. forumda ovulasyon testiyle hamile kaldığını öğrenen çok kişi gördüm.. ilk idrarımla yaptığım test çok net ikinci çizgi çıktı. kahvaltıdan sonra tekrar yaptım birincisine göre biraz daha silik çıktı ikinci çizgi. akşam tekrar yaptım bu sefer biraz daha silik çıktı...

Beta hcg degerin hamile olduğunu gosteriyo bence. Catlatma ignesi nin o degerle bi alakası yoktur bence. P.ertesi gunku sonucunu mutlaka paylas cnm. Inşallah güzel sonuclar ini bekliyoruz.

Beta hcg degerin hamile olduğunu gosteriyo bence. Catlatma ignesi nin o degerle bi alakası yoktur bence. P.ertesi gunku sonucunu mutlaka paylas cnm. Inşallah güzel sonuclar ini bekliyoruz.

sağol caım benim hepimiz müjdeli haberleri veririz de buradan inşallaaahhhhhhh...
ya benim şimdi çok moralim bozulduuu, ben batı yanlış hesaplamışım öyle de aklımda kalmış :KK14::KK14::KK14:
sat 11 mart batı da 1 nisan olarak hesaplamışım 8 nisanmışşşş... daha çook varmış yaaa..
bende ovulasyon testleri pozitif çıkınca hamilieyim diye sevinmiştimmmmm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
ovulasyon testlerinin bu zamada (batdan itibaren 18.günde) pozitif çıkmasının sebebi ne olabilir ki sencee?

Son düzenleme:
Allah razi olsn darisi tum isteyenlere

zeynep yukardaki mesajlarımı okuyabildin mi?
bat 11 mart dün battan itibaren 18. günde ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı bu gebeliği gösterir mi?
bir de çatlatma iğnesinde 5 gün sonra kanda beta-HCG baktırdım 20.24 çıktı sonuç sence hamilemiyimmm :18::18:
sen daha tecrübelisin ya bizden

zeynep yukardaki mesajlarımı okuyabildin mi?
bat 11 mart dün battan itibaren 18. günde ovulasyon testi yaptım pozitif çıktı bu gebeliği gösterir mi?
bir de çatlatma iğnesinde 5 gün sonra kanda beta-HCG baktırdım 20.24 çıktı sonuç sence hamilemiyimmm :18::18:
sen daha tecrübelisin ya bizden

Catlatma ignesi ilk 10 gun pozutif gosterir bnm bldgm kadryla ama bnde ewde ysptgm ovulasyin testleri hep pozitif cikmsti 10 gun gctktn hemn snra bi kan testi daha ver bnce

Catlatma ignesi ilk 10 gun pozutif gosterir bnm bldgm kadryla ama bnde ewde ysptgm ovulasyin testleri hep pozitif cikmsti 10 gun gctktn hemn snra bi kan testi daha ver bnce

inşallah canım benim. dua edin bana noooluuurrr.. daha önce 3 sefer kimyasal gebelik yaşadım..
rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermez biliyorum ama bu sefer de tututnamazsa bebeğim çok ağır gelecek bana... dua edin sadece hayırlısı olsun yine de...

kasıkta yanmalı ağrı

Fatmacım, moralini bozmak istemem ama 20,24 çıkması tamamen çatlatma iğnesinden kaynaklanıyor :KK43:. Çünkü yaptığın o iğne hcg hormon iğnesi aslında istersen sen de araştır iğnenin içeriğini. Bu nedenle test sonucunu iğneyi yaptırdığın günden en az 10 gün geçtikten sonra yapmalısın iğnenin etkisi 10 günde geçiyormuş ancak.

Doğru söylüyorsun cnm.birine etki eden sana etki etcek diye bisey yok. Senin dedigini de bi doktora sorayım. Iyiyse ondan alayım. Saol önerin için.

Biraz önce hastaneden aradılar, toplanan 13 yumurtamın 9 u sağlıklıymış ve sadece 6 tanesi döllenmiş. Döllenme olacak mı olmayacak mı diye endişelenirken 6 yavrucuğumun beni beklediğini öğrendim :) sağlıkla gelsinler de ben onları kucağıma almak için sabrederim.......

Fatmacım, moralini bozmak istemem ama 20,24 çıkması tamamen çatlatma iğnesinden kaynaklanıyor :KK43:. Çünkü yaptığın o iğne hcg hormon iğnesi aslında istersen sen de araştır iğnenin içeriğini. Bu nedenle test sonucunu iğneyi yaptırdığın günden en az 10 gün geçtikten sonra yapmalısın iğnenin etkisi 10 günde geçiyormuş ancak.

teşekkür ederim canımmm yarın 10 gün doluyor. tekrar kan verip sonucu yazacağım size...
teşekkürler tatlımm

inşallah canım benim. dua edin bana noooluuurrr.. daha önce 3 sefer kimyasal gebelik yaşadım..
rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermez biliyorum ama bu sefer de tututnamazsa bebeğim çok ağır gelecek bana... dua edin sadece hayırlısı olsun yine de...

Rabbim yar ve yardmcn olsn hic umidini kaybetme hep hayirlisini iste cnm bnm

Kızlar malesef olmadi bugün regl oldum ilk aşılamam basarisizlikla sonuçlandı :KK43: birdaha yaptırıp yaptirmamak konusunda da endiseliyim :KK43:

Kızlar malesef olmadi bugün regl oldum ilk aşılamam basarisizlikla sonuçlandı :KK43: birdaha yaptırıp yaptirmamak konusunda da endiseliyim :KK43:

ayyyy canım yaaaaa nasıl bir yıkımdır ooo :KK14:
kaçıncı gününde regl oldun canım benimmm kıyamam yaaaaa :KK43:

X