Aşılama işleminde 14. gün

Nisvn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2023
14
4
34
Merhaba arkadaşlar 14 gün önce aşılama oldum tahlil için 19. Gün çağırdılar normalde 14 günlük döngüde adet olmam gerekli 2 kez ovilette kullandım bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Aşılamdan 7 gün sonra tekrar çatlatma iğnesi oldum o biraz kafamı karıştırdı 10 gün daha beklemek zorunda kaldım. İlk aşılamamda böyle bir uygulama yoktu
İğneyi beta hcg içerdiği için hormon desteği için yapıyorlar bende tüp bebekte 6. Günümde yapıldı

Çok az kişi de duydum kaçıncı gün test verdiniz
İlk tüp bebekte 7. Gün vuruldum 13. Gün test yapıldı kan ama düşük oldu şimdi yeni transfer oldum 6. Gün bugün oldum iğneyi test yapma yanıltıcı oluyor çünkü iğne hcg içeriyor kan testi yaptır direk günü geldiğinde

İlk tüp bebekte 7. Gün vuruldum 13. Gün test yapıldı kan ama düşük oldu şimdi yeni transfer oldum 6. Gün bugün oldum iğneyi test yapma yanıltıcı oluyor çünkü iğne hcg içeriyor kan testi yaptır direk günü geldiğinde
İğneden sonra 13 gün mü benim ilkinde 14 de test verdim bu sefer 19. Gün çağırdılar bugün adet olmam lazım normalde pazartesi gıtcem teste sürenin uzaması tuhaf geldi

Merhaba arkadaşlar 14 gün önce aşılama oldum tahlil için 19. Gün çağırdılar normalde 14 günlük döngüde adet olmam gerekli 2 kez ovilette kullandım bilgisi olan var mı?
Neden 2kez ovitrelle kullandınız

X