Aşılama Aşılama Oldum Sonuç Bekliyorum Diyenler Buyrun

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Duruca canim moralini bozma her iste bir hayir vardir.mutlaka zor olaca benimde sonucu almama 4 gun var .rabbim tez zamanda kucacklarimizi saglikli bebislerle doldursun:KK16:

benıdme 5 gun bıttı bile.
farkettıgım tek sey akıntımda koku var ilaçlardn mı acaba?sizde durum nasıl

oyy sözun bıttıgı yer deyız.canım sıkma canını demıycem sık canını aglamk ıstıyosna agla.uzul ama sonra topla kendını hayat devam edıyor mutlu olmk zorundasın.hayat hala cok guzel

Duruca canim moralini bozma her iste bir hayir vardir.mutlaka zor olaca benimde sonucu almama 4 gun var .rabbim tez zamanda kucacklarimizi saglikli bebislerle doldursun:KK16:

Sağolun kızlar, dediğiniz gibi zor oluyor ama elden gelen bişey yok, Allahım hayırlısıyla bebeklerimize kavuştursun bizi, hadi bakalım inşallah sizden gelir güzel haberler, öptüm çok çok

bende ayın 12sinde yaptırdım aşılamamı 25 mayısta adet tarihim beklemek çok zor ya ilk 2 gün çok az kanamam oldu biraz bel ve kasık sancımda oldu toplam 4 günde bel ağrım arttı kasıklarımda batma var sağlı sollu ama benim tek bi yumurtam oluşmuştu sağdan sol niye ağrıyor onu anlamadım.
karnım şiş sanırım ilaçlardan gögüslerimde şiş sanırım oda ilaçtan ama gögüs uçlarımdaki sancı bitti gibi.
ara ara baş dönmelerim oluyor tabiki gebelikten değil 4 gün oldu sadece bana göre oda ilaçlardan.
bakalım hayırlısı haftaya belli olur.

bende ayın 12sinde yaptırdım aşılamamı 25 mayısta adet tarihim beklemek çok zor ya ilk 2 gün çok az kanamam oldu biraz bel ve kasık sancımda oldu toplam 4 günde bel ağrım arttı kasıklarımda batma var sağlı sollu ama benim tek bi yumurtam oluşmuştu sağdan sol niye ağrıyor onu anlamadım.
karnım şiş sanırım ilaçlardan gögüslerimde şiş sanırım oda ilaçtan ama gögüs uçlarımdaki sancı bitti gibi.
ara ara baş dönmelerim oluyor tabiki gebelikten değil 4 gün oldu sadece bana göre oda ilaçlardan.
bakalım hayırlısı haftaya belli olur.

benımde ayın 25.test gunum.
ikimizde guzel hberlerle geleım inş.bnerde yaptırdınız aşılamayı.
benım kanamam falan olmadı çok şükür 3.aşılamam hıç birinde olmadı ama normalmıs kanama
benım ilk 3 gun kasık agrım vardı cok fena adet agrısı gıbı. ama şimdı gectı.doktorum bana cay kahve gazlı ıcecek yasakalı sana ne dedı yasak varmı cınsel ilışkıde yasak
benımde sağda gelısme daha ıı dı doktora dedım siz sağ dıyosunuzda benım sol kasıgım grıyor deıdm ilaçalr lar solda savasıyor dedı orası az calıştıgı ıcın dedi.bız 2 yumurtayla gıttık aşılamaya
diğer belırtılerın senınde değin gıbı ilaçalrdn canım.normal

selam kızlar Rabbim hepinizin sonuçlarını pozitif olmasını nasib etsin inşallah emeklerinizin karşılığını alın.
bende 7 mayısta aşılama yaptırdım.sağda 6 solda 6 tane gelişmiş yumurta vardı.eşimin sperm sayısı çok yüksek değil ama hayırlısı inşallah Rabbim nasib etmiştir ve bebiş gelmiştir diyorum.aşılamanın ilk 3 günü çok sancılı geçti benim.ertesi gün zaten dr um ilişki şart dedi.progesteron u fitil olarak kullanmamı istedi daha az yan etkileri oluyormuş hemde fitil şekliyle daha etkiliymiş.yutarak kullanımda baş dönmesi mide bulantısı yapabiliyor bende hiçbir etki vermiyor şuan fitil olduğu için.göğüslerde aşılama öncesi kullandığımız ilaçların yan etkileri onlara takılmayın kesinlikle.bu benim 2.ci aşılamam 1.ci temmuzda olmuştu ve 3 yada 4yumoş vardı tam hatırlayamıyorum ama negatif sonuçlanmıştı.inşallah bu sefer şansım daha çoktur ve pozitif sonuçlanır.hepinize bol şans diliyorum güzel haberlerinizi duymak ümidiyle hoşçakalınn.

benımde ayın 25.test gunum.
ikimizde guzel hberlerle geleım inş.bnerde yaptırdınız aşılamayı.
benım kanamam falan olmadı çok şükür 3.aşılamam hıç birinde olmadı ama normalmıs kanama
benım ilk 3 gun kasık agrım vardı cok fena adet agrısı gıbı. ama şimdı gectı.doktorum bana cay kahve gazlı ıcecek yasakalı sana ne dedı yasak varmı cınsel ilışkıde yasak
benımde sağda gelısme daha ıı dı doktora dedım siz sağ dıyosunuzda benım sol kasıgım grıyor deıdm ilaçalr lar solda savasıyor dedı orası az calıştıgı ıcın dedi.bız 2 yumurtayla gıttık aşılamaya
diğer belırtılerın senınde değin gıbı ilaçalrdn canım.normal

canım kanamam sanırım kesik attılar ama nereme bilmiyorum rahmim dar benim oldum olası hangi dra gittiysem yaşıtlarından küçük dediler o yüzden biraz sancılı oldu benim gerçi işlem çok kısa sürdüğü için kendimi tuttum.
ben haseki eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım orda tedavi oluyorum aynen ilk 2 3 gün kasık ağrım bel ağrım hatta bacak ağrım çok oldu resmen adet olacakmış gibi ama şimdi daha hafif doktorum bana 1 gün arayla cinsel ilişki önerdi fakat iz 1 kere yaptık onun dışında bol bol dinlen ağır fiziksel aktiviteden uzak dur işte bu tarz şeyleri söyledi.
inş ayın 25inde hayırlı haberleri alır burda birbirimizi kutlarız.

canım kanamam sanırım kesik attılar ama nereme bilmiyorum rahmim dar benim oldum olası hangi dra gittiysem yaşıtlarından küçük dediler o yüzden biraz sancılı oldu benim gerçi işlem çok kısa sürdüğü için kendimi tuttum.
Ben haseki eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım orda tedavi oluyorum aynen ilk 2 3 gün kasık ağrım bel ağrım hatta bacak ağrım çok oldu resmen adet olacakmış gibi ama şimdi daha hafif doktorum bana 1 gün arayla cinsel ilişki önerdi fakat iz 1 kere yaptık onun dışında bol bol dinlen ağır fiziksel aktiviteden uzak dur işte bu tarz şeyleri söyledi.
Inş ayın 25inde hayırlı haberleri alır burda birbirimizi kutlarız.

allah allah bize 3.undede ilişkı yasak dedı.hemsıreye sordum kötu yumurtayla döllenme olmasın bızım ıstedıgım zaman olsun dıye acıklama yaptı.valla banada mantıklı gelmıyor ama eşim doktor ne dıyosa o dıyor mecbur uyuyoruz

Kızlar aşılamam maalesef tutmadı :KK43: Bu gün kırmızılar göründü. Aşılamanın 14. günüydü. Şans bekleyen arkadaşlara güler inş. Rabbim yanınızda olsunnn....:nazar:

allah allah bize 3.undede ilişkı yasak dedı.hemsıreye sordum kötu yumurtayla döllenme olmasın bızım ıstedıgım zaman olsun dıye acıklama yaptı.valla banada mantıklı gelmıyor ama eşim doktor ne dıyosa o dıyor mecbur uyuyoruz

bende anlamadım valla benden önce bi bayan aşılama oldu o tam çıkarken beni çağırdı dr gir içeri hazırlan dedi konuşulanları duydum ona cinsel ilişki önermedi ama bana önerdi fakat ben yinede 1 kere yaptım sonrasında tutar falan birşey olur korkusuyla yapmadım.

bende anlamadım valla benden önce bi bayan aşılama oldu o tam çıkarken beni çağırdı dr gir içeri hazırlan dedi konuşulanları duydum ona cinsel ilişki önermedi ama bana önerdi fakat ben yinede 1 kere yaptım sonrasında tutar falan birşey olur korkusuyla yapmadım.

hestadan hastaya değişiyor demekkı canım

arkadaşlar çarşamba günü kan testi yaptık 1,84 çıktı
doktor birkaç gün sonra tekrarlayın dedi.
bugün 13. gün daha adet olmadım yarın tekrar teste gideceğiz
ama olsa çıkardı diyorum hiiiç umudum yokkkk

inş değerin yüksek çıkar ama benim gecen ay 3.76 çıkmasına rağmen ben adet olmuştum.
salı günü bende yaptırcam bakalım aşılama sonucum ne oldu.

bende sonuç bekliyom ayın 21 de örencem sonuçu dua edın istıyen herkese allah versin inş tutmaddı dıe üzülmeyın demıycem bende tutmassa cok üzülcem :2::2:

Canım adet olmadıysan ümit bitmemiştir. Olsanda üzülme. Rabbim zamanı geldiğinde nasip edecektir. :emir_bebek:

selam kızlar benimde ilk aşılamam bugün 10. günüm...
beklemedeyim bende...
allah hepimizin bebeklerini versin inşallah..

X