Aşılama öncesi, aşılama takibi

Sorun yoktu yani doktorlar sebebi bilinemeyen infertilite diyordu 4 senelik evliyim ilk tedavimiz direk aşılama ile deneyelim dedi doktorumuz ilk aşılama . Gonal 900 75 olcak şekilde yaklaşık 10 gün kullanıp overtilite ile çatlatmayı yaptık .Doktorum Progestan da yazdı onu da kullanıyorum şuan
Benimle aynısınız benimde sebepsiz infertilite, aşılamamı 3 gün önce oldum, rabbim inşallah banada nasip eder🙏 peki belirtileriniz neydi bu süreçte

Benimle aynısınız benimde sebepsiz infertilite, aşılamamı 3 gün önce oldum, rabbim inşallah banada nasip eder🙏 peki belirtileriniz neydi bu süreçte
İlk aşılama olduğu günlerde çok göğüs hassasiyeti böbrek ağrısı ve alt karın ağrısı vardı kasıkta batma gibi ama onlar bi kaç güne geçti yakın zamanda ise koku hassasiyeti ve ağzımda iğrenç bi tat vardı şuan başka bişi yok

İlk aşılama olduğu günlerde çok göğüs hassasiyeti böbrek ağrısı ve alt karın ağrısı vardı kasıkta batma gibi ama onlar bi kaç güne geçti yakın zamanda ise koku hassasiyeti ve ağzımda iğrenç bi tat vardı şuan başka bişi yok
Maşallah sağlıkla al kucağına ve darısı başımıza olsun 🫠💐🧿

Pztsi inşallah aşılama olucam, öncesşnde ve sonrasında nelere dikkat ettiniz, önerilerinizi bekliyorum mutlaka, aşılama yaptıranlar ve yaptıracaklar burada toplanalım🙏🙏
Bende ilaca başladım aşılama olacağım kısmetse bakalım ,ekstra bişey önermedi doktor balık yağı ve folik asit kullaniyorum

Kızlar aşılama için Estradiol hormonunun yükselmesini bekliyordu doktorum , 1 gelişmiş yumurta vardı
Ama dün çatlamış :KK43: ağrım olunca hissettim ama emin olamadım
Doktorum 1 hafta sonra progesteron bakacağız dedi bunu neden ister baktırsnlar oldu mu
Estradiol değerinize regl zamanı mı ovülasyon zamanı mı baktırdınız ve değeriniz kaçtı?

Selam bende aşılama sürecine başladım bu ay. geçen ay hsg sonrası kist oluştuğundan bu aya ertelendi. şimdi sorun yok. yarın doktor kontrolüm var. duruma göre devam edeceğiz. şimdilik gonalf 450 kullanıyorum. yumurtalar büyüdüyse yola devam. hepiniz tez vakitte güzel haberler alırsınız inşallah

Kaset testlerde 10. Günden itibaren silik pozitif gördüm fakat ilacın etkisi falan diyip geçiştiriyorduk en son dün akşam erken gebelik yaptım 2. Çizgi baya belli edinceakşamı kan vermeye gittik korka korka rabbim nasip etmiş . İnşallah değerimiz artış gösterir şuan tek isteğimiz bu
Merhabalar bende bugün asilama yaptım 1 tane yumurtam gelişmişti sizjn kaç tane gelişmişti tebrik ederim 12 gün sinra kanda keisn sonuç verior mi

X