Aşılama aşılama yaptıran arkadaşlar aşılamanız adetinizin kaçıncı günü yapıldı

• Konu Sahibi beyaz karamel
  • Başlangıç Tarihi
Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm canım yumurtaların belli bi büyüklüğe geldikten sonra çatlatma iğnesi vurulacaksın 36 saat sonra aşılaman yapılacak aşılamada herhangi bi acı ağrı olmuyo daha sonra 20-30 dk yatıyosun inş sonucunda da bebişine kavuşuyosun

arkadaşlar öyle çok hamilelik hikayeleri dinledimki hepsinin ortak söylediği şey moral moralinizi yüksek tutun ve panik yapmayın stress inanılmaz etkiliyo benim nedense içim çok rahat allah herkesin gönlüne öre versin...

bayaz karamel senin kaçıncı deneme son durum ne.bide çarşamba benim 9. doz olacak ogün folikül 16cm olduysa hemen başlıcakmı

canım benim 2. deneme bildiğim kadarıyla 16 olunca yapılmaz benim 19-20 oldu öyle yapıldı genelkliklede öyle oluyo

herhale sende ayın 14 ünde regl oldun

evet canım 14ünde oldum 12 mm dedi 16 olmasını bekliyorum dedi eşimde çocuk doktoru benim oda 20 diye biliyorum dedi tahmini ne zaman aşılama olur sence

beyaz karamel canım benim msn adresi eklersen görüşürüz ordanda öptüm seni.

ekledim canım görüşürüz

arkadaslar bende bu siteye yeni uye oldum ama cok ilgimi cekti birsey sormak istiyorum bende asilama olucam doktorum 16 kasimda gel dedi ama ben igne falan kullanmadim colomid diye bir ilac kullandim asilama oncesi cve yarin birakicam ilaci

BEYAZ KAREMEL INSALLAH rabbim HEPIMIZE YARDIM EDER umudumuzu yitirmeyelim bu benim ilk asilamam olucak msj bekliyorum kizlar

Cansu oktay ben internetten okudum en az 18 olması yetiyormuş 16 biraz küçük değil mi?
Benim bu ay 18 di büyüklük hatta aşılama zamanı çatlamamıştı nedense :KK43:
Geçen ay 20 küsürdü ondada gebelik olmadı.Bu ay bizde oldukça çaba sarfettik ya bakalım artık hayırlısı.

arkadaşlar prof.dr. kutluk oktay 18/20 martta genarta geliyormuş çevresinde kutluk oktaya ulaşmaya çalışanlar varsa duyurulur diğer forumda bir arkadaş yazmış yumurta dondurulması ile ilgili problemi olan arkadaşlar yada yumurtalık kanseri olan arkadaşlar haberiniz olsun............

X