Aşılama

Allah'ım inşallah hayırlı sonuçlar elde etmemizi nasip etsin çok geçmiş olsun canım benim çoğu kisinin malesef böyle geçiyormus ben henüz cekilmedim günüm gecikti test yaptım hafif bir çizgi var umarım gerek kalmaz Allah'ımdan hayırlısı olsun inşallah
Ayy hadi inşallah hsg ye gerek kalmasın 🤲🤗 inşallah hamilesindir

Yaa Allah'ım bizede nasip etsin inşallah adınıza çok mutlu oldum. Benim günüm gecikti neredeyse 12 gün ve test yaptım çok hafif bir çizgi var tam emin olamadım bikacgun geçsin kan testi vermek için gidicem lütfen dua eder misiniz benim için Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah🤲🏻 sizde yavrunuzu hayırlısıyla kucağıniza almanız nasip olsun inşallah 🫠
İnşallah vardır ben olsam şimdi gider kan testi yapardım siz çok sabirliymissiniz 😅😅😅

Sabah kan verdim öğlen hsg çekimi olacak bekliyorum çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz icin ☺️
Bugün hsg çekimim oldu bunu benim gibi cektirmeden önce tereddüt yaşayan varsa diye yazıyorum asla bir ağrı sancı olmadı girmeden önce nasılsa öyle çıktım hatta tek gittim çıkınca işe gecip devam ettim Allah herkese şifa versin inşallah

Çok rahat şekilde tamamlandi herhangi bir ağrı sancı olmadı sanki idrara sıkışık gibi bir his oluyor karnında sonrasında kalktım toparlandim işe gidip çalışmaya devam ettim hiç günüme etkisi olmadı çok şükür sadece lekelenme oluyor ilaç vücuttan atiliyormus

Çok rahat şekilde tamamlandi herhangi bir ağrı sancı olmadı sanki idrara sıkışık gibi bir his oluyor karnında sonrasında kalktım toparlandim işe gidip çalışmaya devam ettim hiç günüme etkisi olmadı çok şükür sadece lekelenme oluyor ilaç vücuttan atiliyormus
Cok geçmiş olsun canım benim Allah'ım inşallah emeklerimizin karşılığını hayırlısıyla almayı nasip etsin

X