Aşılama

aguul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
13
7
25
Bugün aşılamanın 11.günü çatlatma iğnesininde 12.günü. Dün idrar testi yaptım silik çizgi çıktı bugünde tekrarladım yine silik çizgi vardı. İğnenin etkisi mi yoksa gebelik mi bilemedim. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?

Bugün aşılamanın 11.günü çatlatma iğnesininde 12.günü. Dün idrar testi yaptım silik çizgi çıktı bugünde tekrarladım yine silik çizgi vardı. İğnenin etkisi mi yoksa gebelik mi bilemedim. Böyle bir şey yaşayan var mı acaba?
Aşılamayı çatlatma ignesinden 36 saat sonra yaparlar sizin hemen sonraki gün mü yaptılar? Bazılarında iğnenin etkisini 14 günde anca atıyormuş vücut. En net cevabı kan testi verebilir :)

Testin resmini yükler misiniz
IMG_0862.jpeg

Pembe olanı dün mor olanı bugün yaptım ilk başta silikti sonrasında baktığımda koyulaşmıştı böyle
Bu kadar net çıkmazdı çatlatma iğnesi bence hamilesiniz hayırlı olsun 🥹🤲 bende aşılama yaptırdım 7 martta yapıldı aşılama bekliyorum 4-5 gün var adetime

Bu kadar net çıkmazdı çatlatma iğnesi bence hamilesiniz hayırlı olsun 🥹🤲 bende aşılama yaptırdım 7 martta yapıldı aşılama bekliyorum 4-5 gün var adetime
Benim adetim hiç düzenli değiş bazen 3 ay olmadığım pluyor o yğzden adet ğzerinden hesaplayamıyorum. Pcos var zaten fazla unutlanmak istemiyorum kan vermeden 🥴 inşallah tutmuştur sizinkide hayırlı sağlıklı bir süreç geçiririz inşallah

Hayırlı olsun canım ne kadar süredir deniyorsun hangi tedavileri uyguladınız bugüne kadar
Benim adetim hiç düzenli değiş bazen 3 ay olmadığım pluyor o yğzden adet ğzerinden hesaplayamıyorum. Pcos var zaten fazla unutlanmak istemiyorum kan vermeden 🥴 inşallah tutmuştur sizinkide hayırlı sağlıklı bir süreç geçiririz inşallah

Kesinlkle var koyulaşma olmus hemen kan verin hayırlı olsun 🧿🧿
Yarın versem mi kan yoksa 14.günü beklesem mi
Aşılamayı çatlatma ignesinden 36 saat sonra yaparlar sizin hemen sonraki gün mü yaptılar? Bazılarında iğnenin etkisini 14 günde anca atıyormuş vücut. En net cevabı kan testi verebilir
Hayırlı olsun canım ne kadar süredir deniyorsun hangi tedavileri uyguladınız bugüne kadar
Bir yıldır deniyorum fazla olmadı ilk aşılamam ilk tedavim

Çok teşekkür ederim tez zamanda güzel haber alırsınız umarım bende de pcos var maalesef 🥹 ama adetim düzenli

X