Aşılama Aşilama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bende Kismetse Gelecek Ay Yaptiracam.beraber Yaptiracaz.inşallah Tutar Canim.allah Bizede Herkesede Nasip Atsin.biliyorum Beklemek çok Zor.zaman Geçmiyo Bi Türlü.dünde Rahim Filminden Kurtuldum şükürler Olsun.sadece Aşilama Kaldi....inşallah çektiğimiz Acilarin Karşiliğinda Allah Im Güldürür Bizide

Amin canım işallah!Hsg sonucun nasıl çıktı?Geçmiş olsun.Gelecek ay umarım aşılamamız olabilir ve sonucun da da hamiş oluruz... :))

canım adet tarihini bekliyorsun o zaman belli oluyor benin öyle oldu adetim 1 gün geçti test yaptım belli oldu.......ve benim ilk aşılamamda ikizlerime hamile kaldım şimdi 3.5 aylık oldular allahım sizlerede yaşatsın bu güzelliği............

canım adet tarihini bekliyorsun o zaman belli oluyor benin öyle oldu adetim 1 gün geçti test yaptım belli oldu.......ve benim ilk aşılamamda ikizlerime hamile kaldım şimdi 3.5 aylık oldular allahım sizlerede yaşatsın bu güzelliği............

gülan sen ilk aşılamanda mı hamile kaldın?sizde sorun neydi?

Canım Allah bağışlasın!! :emir_bebek: :emir_bebek: Darısı başımıza işallah :)Eşimde bende çok istiyoruz ikizimizin olmasını a.s Ne kadar güzel bi çırpıda ikisini de halladeceksin!İkinci bebek için uğraşıp,perişan olmaya gerek kalmıyor!
Bu arada özelde mi yaptırdın aşılamanı yoksa devlette mi?

benimde yarın belli olacak asılama sonucum ben 29 martta oldum yani 14.gun test yapılacak
gulan bebislerini Allah bagıslasın insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin.....

Valla Okuyorumda.hiç Belli Olmuyo Canim.bi Bakiyosunki Sorunlu Insanlar Hamile Kalabiliyo Ama Sorunsuz Olanlar Kalamiyo.yani Içimizi Rahat Tutalim Zamani Var Demekki Daha Ne Yapalim Allah Sevdiği Kullarla Alişveriş Yaparmiş Annem Hep Böyle Der.allah A Siğinalim.inşallah Bizide Bir Gün Güldürecek

benimde yarın belli olacak asılama sonucum ben 29 martta oldum yani 14.gun test yapılacak
gulan bebislerini Allah bagıslasın insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin.....

bozyurt inşallah hamişsindir canım.inşallah hepimiz en kısa zamanda o güzel haberi veririz...

canım benim daha aşılamam olmadı yumoşlar dün 14mm gelmiş pazartesi tekrar gidicem.eğer 18 mm olurlarsa büyük ihtimalle çarşamba aşılama olur.rabbim herkese hayırlısını versin inşallah...

canı işallah yumişlerin 18mm'e ulaşırda aşılamanı yaptırıp bebişine kavuşursun :emir_bebek:Benim 14mm de kaldılar bu ay ve aşılamam iptal oldu ne yazık ki senağlamaAma gelecek ay iğneye geçiyorum ve işallah hamiş olucam :teytey:

canı işallah yumişlerin 18mm'e ulaşırda aşılamanı yaptırıp bebişine kavuşursun :emir_bebek:Benim 14mm de kaldılar bu ay ve aşılamam iptal oldu ne yazık ki senağlamaAma gelecek ay iğneye geçiyorum ve işallah hamiş olucam :teytey:

güleycim 18 değil 19 mm olmuş en büyüğü bu akşam çatlatma iğnesini olucam çarşambada aşılam olucak inşallah
iğneyle yumoşlar daha iyi büyüyor umarım hepimiz bir an evvel emeklerimizin karşılığını alırız.

güleycim 18 değil 19 mm olmuş en büyüğü bu akşam çatlatma iğnesini olucam çarşambada aşılam olucak inşallah
iğneyle yumoşlar daha iyi büyüyor umarım hepimiz bir an evvel emeklerimizin karşılığını alırız.

canım hakkında hayırlısı olsun bende şu an aşılamayla hamişimm....inş. seninkide tutarr..zonguldağın neresi...bende doğma büyüme zonguldaklıyımm....a.s

X