Aşılamada kan testiyle pozitif olduğunu öğrenenler yardımcı olur musunuz

kapici38

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
112
11
33
Kızlar bugün aşılamanın 13.gunu ıdrar testı negatif çıktı bugün kan tahlili vermem gerekıyor ama oda negatif çıkarsa dıye korkuyorum . Bu sekılde olan var mı aramızda ıdrar negatif kan da pozıtıfı gören lütfen bı umut olsun

Kızlar bugün aşılamanın 13.gunu ıdrar testı negatif çıktı bugün kan tahlili vermem gerekıyor ama oda negatif çıkarsa dıye korkuyorum . Bu sekılde olan var mı aramızda ıdrar negatif kan da pozıtıfı gören lütfen bı umut olsun
Ben 9 da kan verdim canım sonucunu bekliyorum

İdrar testinde negatif olup kan verdiğimde negatifi gördüm.
İdrar testinde silik gördüm 2 aşılamada da ikisinde de pozitif gördüm.
Bir positifi 9. Gün gecesi gördüm diğer positive 11. Gün gördüm.
Siz 13. Gün diyorsunuz birde kesinlikle negatif.

İdrar testinde negatif olup kan verdiğimde negatifi gördüm.
İdrar testinde silik gördüm 2 aşılamada da ikisinde de pozitif gördüm.
Bir positifi 9. Gün gecesi gördüm diğer positive 11. Gün gördüm.
Siz 13. Gün diyorsunuz birde kesinlikle negatif.
Kaçıncı gün ıdrar da negatıfı gördün

10-12-14-16 hepsi negatifti idrarda da kanda da
Tamam sen bu şekilde tecrübe edınmıssın ben benim gıbı olup pozitife dönen olmuş mu onu soruyorum. Sizin ki o şekilde sonuçlandı diye kesin bi dille yargılamayın. Herkesın degerı aynı günlerde ıdrara kana karışacak diye bır kanun yok sanırım biyoloji de

Tamam sen bu şekilde tecrübe edınmıssın ben benim gıbı olup pozitife dönen olmuş mu onu soruyorum. Sizin ki o şekilde sonuçlandı diye kesin bi dille yargılamayın. Herkesın degerı aynı günlerde ıdrara kana karışacak diye bır kanun yok sanırım biyoloji de
Sorunuzu cevapladım bende. 9.10. Gün tutunma başlıyor tıbben mümkün değil ve gebede değilsiniz.
İstediklerinizi söyleyip yalan mı söyleyeyim size ayrıca neyin tavrı bu?
Herkesin kana idrara karışacak diye kanun var 7-10 gün. 13. Gün olmuş hala yoksa GEBE DEĞİLSİN.

Sorunuzu cevapladım bende. 9.10. Gün tutunma başlıyor tıbben mümkün değil ve gebede değilsiniz.
İstediklerinizi söyleyip yalan mı söyleyeyim size ayrıca neyin tavrı bu?
Herkesin kana idrara karışacak diye kanun var 7-10 gün. 13. Gün olmuş hala yoksa GEBE DEĞİLSİN.
İnşallah sana da nasıp olmaz bu üslubunla

X