Aşılama Aşilamasi Tutan Arkadaslar Bakabilirmi??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende aşılamaıle hamıle kaldım umudumda yokta açıkcası o yuzden hıç bırseye dıkkat etmedım kızlar

Selam Arkadaşlar.

Bende 1. Aşilamami 12 Haziranda Oldum. Günler Geçmek Bilmiyor. 1 Hafta Daha Beklemek Zorundayim Sonucu öğrenebilmek Için.
Sorunum Sebepsiz Infertilite. Rahim Filmide Dahil Her Aşamadan Geçtim. Yumurtalarin Gayet Düzenli Oluşuyor Ama Bir Türlü Bebek Olmadi.
Allahim Hepimize Yardim Etsin.

Kizlar Aşilamanin 8. Gününde Birşeyler Hisseden Varsa Lütfen Benimle Paylaşsin.

Dualaim Tüm Bebek Isteyenler Için.

Aşilamasi Tutan Arkadaslar Nerdesiniz Sizlerin Yardimina Ihtiyacimiz Var
Lutfen Cvp Yazin Arkadaslar

Selam Arkadaşlar.

Bende 1. Aşilamami 12 Haziranda Oldum. Günler Geçmek Bilmiyor. 1 Hafta Daha Beklemek Zorundayim Sonucu öğrenebilmek Için.
Sorunum Sebepsiz Infertilite. Rahim Filmide Dahil Her Aşamadan Geçtim. Yumurtalarin Gayet Düzenli Oluşuyor Ama Bir Türlü Bebek Olmadi.

canım bende 11 haziranda aşılama oldum ama tek yumurta oluştu oda kalitesizdi dr. umutsuz yani tutmaz dedi. :1no2: yine aşılamadan sonra yaşadıklarımı anlatayım benim rahim ağzı biraz darmış o yüzden kanamam oldu ilk gün sonra geçti ama hala ağrılarım var böyle adet olacakmış gibi, birde prolaktin hormonu yükselmiş benim kullandığım iğnelerden o yüzden de gögüslerim çok şiş ve ağrıyor damarlarım dışarı fırladı resmen. bu benim yaşadıklarımı yaşan arkadaşlar varmış aşılamadan sonra kimnin tutmuş kiminin tutmamış yani belli olumuyor canım kişiye göre değişiyor pek kafaya takmam gerekiyor anlıcan. sen neler yaşıyorsun.

canım bende 11 haziranda aşılama oldum ama tek yumurta oluştu oda kalitesizdi dr. umutsuz yani tutmaz dedi. :1no2: yine aşılamadan sonra yaşadıklarımı anlatayım benim rahim ağzı biraz darmış o yüzden kanamam oldu ilk gün sonra geçti ama hala ağrılarım var böyle adet olacakmış gibi, birde prolaktin hormonu yükselmiş benim kullandığım iğnelerden o yüzden de gögüslerim çok şiş ve ağrıyor damarlarım dışarı fırladı resmen. bu benim yaşadıklarımı yaşan arkadaşlar varmış aşılamadan sonra kimnin tutmuş kiminin tutmamış yani belli olumuyor canım kişiye göre değişiyor pek kafaya takmam gerekiyor anlıcan. sen neler yaşıyorsun.

Aaaaa benden bir gün önce olmuşsun aşılamayı.

Hayatım bende yumutlama sorunu yok. Ben Gonaphene isimli bir ilaç başladım adetin 5. günü.

Adetin 12. gününde doktor baktığında sağ yumurtalıkta 20 mm lik 1 adet sol yumurtalıkta 20,5 mm lik 1 adet yumurta vardı. o gün çatlatma iğnesini oldum. Adetimin 14. günündede aşılamayı yaptık. Benimde rahimağzı darmış. O yüzden rahimi önce çekmek zorunda kaldı. Acaip bir ağrı ama değilmi. Doktor şu ana kadar herşey çok olumlu geçti dedi.
1 hafta sonra test yaptıracağım.
Bende şu an için hiç ağrı falan yok. Aşılamadan sonraki ilk 4 gün sancım oldu. Başka hiçbir belirtim yok.

Sen benden önce yaptıracaksın testi. Mutlaka haberlerini bekliyorum tamammı.

İnsan sadece kendisiyle aynı problemi yaşayan insanlarla rahat konuşabiliyor.

İyiki böyle bir site var.

canım benimkisi umutsuz tek yumurta oda kalitesiz olduğundan test yaptırıp ta negatif görmektense adet olmayı bekliyeceğim. zaten dr. da gel demedi hiç bişey demedi. eğer adet 3-4 gün gecikirse önce evde idrar testi yaparım pozitifse dr.a giderim değilse yine adet olmayı beklerim diye düşünüyoruz. o yüzden senin haberini daha çabuk alırız inş. olumlu olur canım benim.

canım benimkisi umutsuz tek yumurta oda kalitesiz olduğundan test yaptırıp ta negatif görmektense adet olmayı bekliyeceğim. zaten dr. da gel demedi hiç bişey demedi. eğer adet 3-4 gün gecikirse önce evde idrar testi yaparım pozitifse dr.a giderim değilse yine adet olmayı beklerim diye düşünüyoruz. o yüzden senin haberini daha çabuk alırız inş. olumlu olur canım benim.

Canım benim, Allahın işi belli olmaz. Ummadığın anda oluverir bakarsın.

Ama tabi yinede umudumuzu kaybetmemeliyiz.

Olsun bu aşılama tutmadıysa bir sonraki olur.

Allahım sağlık versin.

Ben hapla başladım bu ay aşılamaya. Tutmazsa iğne olacak galiba.

İşyerinden nasıl izin alırım bilmiyorum.

Neyse canım görüşürüz.

slm tatlım bende bu pazartesi aşılama oldum ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum tuttuğunu nasıl hissederiz mesela benim 5inci günüm çok mide bulantım var sizde?

banada yardımcı olabilirmisin aşılamayla hamilemi kaldınız siz mesela gebelik belirtileri ne oldu sizde ağrı felan akıntı diyolar bende hiç yok.

banada yardımcı olabilirmisin aşılamayla hamilemi kaldınız siz mesela gebelik belirtileri ne oldu sizde ağrı felan akıntı diyolar bende hiç yok.

canım benim ilk aşılamam baya bi ağrılı geçti ama tabi tutmadı 2. de ise hiç ağrım olmadı sadece göğüslerim şişti ve ağrıdı ilkinde kasıklarımın arısından adım atamazdım yani ben 2 de hiç ümitli değildim ama rabbim verdi şükürler olsun ilk günler akıntım yoktu tabi şimdi hamilelik ilerledikçe oluyo artık

saol cvp verdiğin için tatlım benim kendiliğinden 1tene bebeğim oldu 3aylık karnımda öldü.1.5 yıldır tekrar olmadı doktor aşılamaya geçti bekliyorum bakalım inş. tutar benimde pek ümidim yok ama olsun çok istiyorum o duyguyu tadıpta kaybetmek çok zorsenağlama

kızlar bende hamile olduğumu dün öğrendim...2.aşılamam da tuttu şükürler olsunki...belirtilere gelince inanaınki bir belirti falan olmuyor aslında....olan blirtilerde verilen ilaçlardan kaynaklanıyor ...bende şişlik vardı hala var mesela sonra bel ağrısı ara ara giren sadece sabahları hissettiğim bir bel ağrısı ama çok hafif bir ağrı ve göğüslerde şişlik vardı ve bunların hepsine dr olabilir günde en az 3-4 lt su iç demişti bana ....ve 2 gün önceye kadar göğüs ağrım dinmiş ve şişlik hafiflemişti yani ümidimi iyice yitirmeye başlamıştım aslında...ama rabbim öyle büyükki yeterki oldesin ......inşallah sizlerde tez zamanda mutlu haberi alırsınız.....

Selam Arkadaşlar.

SLM KIZLAR AŞILAMA SONRASI 8. , 9. GÜNLERDEN SONRA YERLEŞME KANAMASI OLABİLİR YANİ BEBİŞİNİZ SİZE '''ANNECİĞİM BEN GELDİM..''' DİYEBİLİR SAKIN KORKMAYIN..BENİM ÖYLE OLDU.2. AŞILAMAM TUTTU. ŞUAN 8 HAFTA 3 GÜNLÜK HAMİŞİM..DULARIM SİZLERLE ÜMİDİNİZİ YİTİRMEYİN..BELİRTİ OLARAK GÖĞÜSLERDE DAMARLAR GÖZÜKEBİLİR..UÇLARI KARARMAYA BAŞLAYABİLİR..HAFİF AĞRILAR HİSSEDEBİLİRSİNİZ BİDE GÖBEK DELİĞİNDEN AŞAĞIYA DOĞRU İNEN BELLİ BELİRSİZ Bİ ÇİZGİ BUNLAR MÜJDELİ HABER BELİRTİLERİ OLABİLİR ALLAH TÜM İSTEYENLERE KISMET ETSİN İNŞALLAH.. SEVGİLERİMLE...opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ve tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum.bende 22 mayısta ilk aşılamamı yaptırdım ve tuttu.aşılamada doktorunuza çok güvenin ve hep olumlu düşünün ben ilk günden beri aşılamamın tuttuğuna inandım.birde aşıla yaptırdığınız hastane ve doktor çok önemli.hastanenin labaratuarının çok iyi olması gerekiyor.spermlerin en sağlıklı şekilde yıkanması için.aşılamadan sonra hiç bişeye dikkat etmedim, sadece 2 gün ağır işler yapmadım ve dinlendim.günlük hayatıma devam ettim.zaten aşılamam yapıldıktan iki gün sonra bende kasık ağrıları ve bel ağrıları başladı.sanırım bu tuttuğunun işaretiydi.inşallah allah sizede nasip eder.hiç olumsuz düşünmeyin.pozitif düşünce çok önemli.

X